Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a co do jedzenia w czasie karmienia to nie mam zamiaru się jakoś specjalnie szczypać ale to co pisałaś, Anitek, co podają w IRL szpitalu to już przesada!! ja normalnie bym tego nie zjadła bo by mnie rozsadziło:P a co dopiero jako matka karmiąca?
Ciekawe swoją drogą czy ich dzieciaczki mają więcej kolek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadłam obiadek, już jestem.

Aaana strzykawkę kupiłam bo będzie mi potrzebna do pępuszka. Na szkole rodzenia mówili aby zrobić roztwór ze spirytusu spożywczego i wody. Na 10cm strzykawki, ma być 7,5cm spirytusu oraz 2,5 wody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dzisiaj zapasy mięty zrobiłam, pije jej ostatnio w wielgachnych ilościach 🙂

Zaraz sernik będę wcinać 🙂
A potem czeka mnie troszkę ruchu, małe przemeblowanko, pomogę mamie przenieść książki na inną półkę, wczoraj przyszła kurierem 🙂 będę mieć gdzie wstawić łóżeczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂

jejkuś ale piszecie 🤔 pół godziny albo i dłużej czytałam,

aaana ja nie trzymam tego LINEXU w lodówce z resztą babka w aptece też normalnie z szuflady wyciągała,

odwiedziliśmy z Wiktorią obie babcie i mam dość, jestem wypompowana, ale mam nadzieję ze w końcu dzisiaj pośpię bo nabyłam w końcu meliskę i ze 2 na noc wypije 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh a ja sama w domku moj poszedł gdzies do kumpli posiedzieć ale dobrze niech poszedł w końcu to ostatnie jego dni wolności. tak więc jak sie nduze i teraz mam ciągle chęć na słodkie juz dwa bounty wciągnełam a Mariusz jak bedzie wracał ma mi kupić czekoladę gdzieś 🤪 masakra jak ja teraz czekolade pochłaniam normalnie chyba kilogramami a na wadze dziś u gina bez zmian było.. 🤨 🤨 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem taka śpiąca że zaraz na siedząco usnę, a anie mogę jeszcze sie położyć bo Wiktoria ma kurzajkę i muszę jej jeszcze raz posmarować takim płynem i poczekać aż wyschnie 😞 ,no i jeszcze jedną meliskę wypić bo znowu obudzą się o 12 i co wtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wieczorowo,

Mialam kilka skurczy przed godzina, ale nie bolało 🙂
kurde jestem troche zła, bo mój M.zaprosil znajomych na weekend z noclegiem, a ja spuchnieta z odrostami i wogole ociazala, i bede musiala przygotowywac jedzenie dla wszystkich, a oni jeszcze przyjezdzaja z pol rocznym synkiem, w sumie bardzo sie ciesze, ale nie chce mi sie pichnic jakis wykwintnych dan,a w dodatku ja tych znajomych nie znam osobiscie tylko przez internet, bo wroclili dopiero z zagranicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez tego nie lubie . u mnie ostatnio goscie byli jakos przed sylwestrem moja szwagierka z mezem i córeczka 2 letnia bosh 😠 co za dziecko!! koszmar rozpieszczona na maxa!ma wszystko co tylko zawoła i wszystko robią na jej zawołanie!! tez wkurzało mnie to ze wiadomo musiałam jakis obiadek upichcic itd;/
a potem na sylwka znajomi przyjechali ale juz nie było tak zle bo na drugi dzien jechali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla mnie moga przyjechac, tylko zeby wszystko nie zostalo na mojej głowie 😞 a wogole na ta sobote umówiłam sie z fryzjerką moją koleżanka ze w domu mi wlosy zrobi u mnie , bo mam odrost na 3 cm a nie chce isc do salonu bo za ciezko mi siedziec 3 godziny na balejażu , a M. zapomnial o tym i zaprosil znajomych, wiec mój fryzjer odpada, chyba za za tydzien bo ona moze tylko w weekend-sobote mi zrobic, takze jeszcze gorzej sie wkurzylam, ale cóz faceci czasem nie myśla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...