Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Anitek jak Ci mały ulewa to potrzymaj go dłużej pionowo, moja też ulewa ale tylko wtedy jak się właśnie pręży po jedzeniu.
Przytrzymuje ją wtedy dłużej pionowo aż jej się wszystko ułoży wypruka się i wtedy jest spokój, czasem nawet pół godzinki ja trzymam. Zauważyłam że po sab simplex pręży się bardziej i gorzej to znosi, dziś dam jej znów espumisan bo po nim nie było takich cyrków, a w sumie kolek nie ma póki co więc chyba nie zaszkodzi.
Może akurat pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cruella Olaf tez sie prezy wiecej odnosze takie wrazenie...
co do trzymania w pionie itd to Cruella On mi zwymiotowal podczas karmienia. a karmie go trzymajac prawie w pionie bo mam taka poduszke specjalna.
takze to sie nie stalo po jedzeniu...
po teh herbacie jak zwymiotowal to mialam go na rekach i chodzilam z nim a mlekiem to podczas karmienia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mu zaczne chyba podawac espumisan z powrotem ale mam tez esputicon i sama nie wiem...kurcze troszke mnie przeraza dawka tego sab simplex 15kropli do kazdego jedzenia...a Olaf je ok 12stu razy na dobe! a teraz płakula co chwile bo go baki mecza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to jest problem ze spaniem 😞 bo klade go do lozeczka i co chwile pryka i sie budzi i steka i prezy 😞 a jak go mam na sobie to wtedy jest spokoj...ale przeciez nie moge wiecznie spac z dzieckiem na klacie...On juz wazy cos ok 4,5kg i jest mi juz ciezko jak on tak lezy cala noc na moim brzuchu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki,wpadam na chwilę...
widzę,że poszły juz u Was w ruch kropelki 😞
U nas spokój ale czasu na net mało,karmię na żądanie więc mały trzyma mnie na krótkim wybiegu 😉
do tego pracuję ze starszakiem nad czytaniem i liczeniem no i jak kazda "kura domowa"...spranko,sprzątanko i obiadki.

Mój mąż na 2 -dniowym wyjeździe więc pierwszy raz zostaję z dzieciakami na noc sama...

Jeszcze wczoraj się z R pokłóciłam a dziś okropnie za Nim tęsknię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella ja tez dzis podam espumisan i zobaczymy...
choc po tym espumisanie tez sie prezyl ale odnosilam wrazenie ze mniej.
Nikos u Nas kolek nie ma podaje mu kropleki zeby wlasnie nie bylo tych kolek... i mam nadzieje ze ich nie bedzie 🤨
Ja w piatek zostaje sama z Malym na noc bo Maz w Dublinie pracuje wiec wraca w sobote wieczorem 😞 ciekawa jestem jak to bedzie...
Co do klotni to wspolczuje i to przewaznie tak jest ze sie czlowiem pokloci przed wyjazdem a pozniej ciezko tak 😞
no ale Kochana jutro juz wraca i wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitko wysłałam.

Wiecie co ja przerabiałam wszystko,najpierw byłam pewna że to potówki,potem podejrzenie skazy białkowej,następnie trądzik bo objawy podobne,a na koniec się okazało że to egzema,najgorsze co może być.

Anitek mam nadzieję że to nie jest to,ale wtrąciłam swoje przeżycia bo wiem jak się nic z tym nie robi to co się dzieje z Maluszkiem,nie życzę tego nikomu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U niemowląt AZS objawia się wysypką na buzi i nienaturalne czerwonymi policzkami. Policzki stają się szorstkie i błyszczące - tzw. "lakierowane policzki". Wysypka może przenieść się na zgięcia łokci i kolan, a także za uszy - tzw. "naderwane płatki uszne". Skóra swędzi, więc dziecko się drapie i jest niespokojne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu dziekuje Ci bardzo 😘 oklaska dac nie moge bo dalam rano komus wiec poczekam jeszcze i dodam Tobie 😘
a tak wogole to to co ma Vanesska da sie wyleczyc tak do konca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia82 napisał:
U niemowląt AZS objawia się wy.sypką na buzi i nienaturalne czerwonymi policzkami. Policzki stają się szorstkie i błyszczące - tzw. "lakierowane policzki". Wysypka może przenieść się na zgięcia łokci i kolan, a także za uszy - tzw. "naderwane płatki uszne". Skóra swędzi, więc dziecko się drapie i jest niespokojne.
U Nas tego nie ma...krostki ma na czole i glowce po bokach polika sa ok tylko dwie trzy kropki male na bokach gdzies...ech oby to nie bylo to..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć ukochane moje mamuśki 🙂

Wpadłam na chwilkę, mąż podrzucił laptopa.
Tak w dużym skrócie:

Dalej jesteśmy w szpitalu. Synuś złapał ode mnie paciorkowca i jest na antybiotykach. Jeszcze parę dni temu wyniki były kiepskie. W wyniku opicia się (zbyt dużą ilością) wód płodowych pojawiły się też zmiany miąższowe na płucach. Dzisiaj po raz pierwszy pojawił się dobry wynik moczu, natomiast posiewy z krwi są cały czas niedobre 😞 W szpitalu najprawdopodobniej będziemy do poniedziałku, oczywiście jeśli Kacper będzi miał rewelacyjne wyniki.
Ja już dostaję świra, nie mogę patrzeć jak kilka razy dziennie go kłują, robią szereg badań, a on biedaczek tylko płacze - normalnie nocami płaczę w poduszkę.
No ale modlę się tylko o to aby jak najszybciej mój synuś wyzdrowiał i żebyśmy wrócili do domku.

Ja się czuję w miarę. Po za cholernie ciągnącymi szwami nic nie boli.
Jedyne o czym teraz marzę to powrót do domku z moim synkiem.
Wtedy osiągnę pełnię szczęścia.

Ściskam was mocniutko.
Jak tylko będziemy w domku, wrzucę fotkę i napiszę więcej.

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalenko trzymaj się i zdrówka dużo oraz szybkiego powrotu do domku 😘

Anitko no niestety na dzień dzisiejszy nie jest to wyleczalne,musimy odpowiednio pielęgnować ciałko,no i dietka eliminacyjna niestety,dopiero jak skończy dwa latka a się nic nie poprawi to będziemy testy robić.

Mojej znajomej córeczka teraz skończyła 2 latka i robili Jej testy to się okazało że Malutka jest uczulona na owoce cytrusowe.

A praktycznie przy AZS może wszystko uczulać,no ale jak na razie to mogę gdybać tylko,ale mi się wydaje że to jednak mleko krowie będzie u Nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malelna ojejkus strasznie mi przykro ze Ty rowniez musisz byc w szpitalu!!!
Zycze duzo zdrowka dla Kacperka i wytrwalosci dla Ciebie!!! wszystko bedzie dobrze jeszcze troszke i wrocicie do domciu i do Nas 🙂
Caluski dla Was od Cioci Anitki i Olafka 🙂


Gosia ech to straszna przypadlosc skoro sie tego nie da wyleczyc 😞 no ale najwazniejsze zeby tez dojsc od czego to i tego unikac a bedzie dobrze 🙂
Trzymam kciuki za Was!!!
ja sie bede zbierac bo Maz powinien niedlugo przyjechac.
Maly spi bo mu brzusia masowalam i grzalam suszarka wiec teraz jest cisza 🙂
Dam znac po wizycie!!!
Buziaki dla Was!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
małalena trzymaj się dzielnie mam nadzieje że szybko wrócicie do zdrowia i do domku, rozumiem Twoje cierpienie, bo moja mała teraz też jest w szpitalu i nie mogę jej odwiedzić bo jestem zaziębiona a ona jest welfronowana , ale na szczęscie tego nie widzę , mam nadzieję ze po jutrze już ją zobaczę
kochana zdrówka życzę dla Was!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalenko szybkiego powrotu do domku i dużo zdrówka dla maleństwa.

Jestem tu na chwilę
Moja maleńka tak sie nauczyła ze u babci w pokoju śpi jak aniołek a tylko wchodzimy do nas to już sie budzi 😞 w nocy co 1,5 góra dwie godz wstaje pociagnie chwilkę cyca i dalej śpi a jak siedzimy u babci w pokoju to już od 15 po południu śpi z małą przerwą o 18 na jedzonko i zmianę pieluszki 🙂
Aż boję sie iść spać. 🙂
Mój kochany aniołeczek.

Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny
ja oczywiscie z Małym na cycu. Własnie opróżnił jedna piers i wziął sie za druga:P głodomorek:P od przedwczoraj zaczął mi ulewać 😞 dotychczas tylko bekał, a teraz odkad ulewa mam stracha Go do łózeczka połozyc 😞 tez tak macie?

Iwiokej kochana całym serduszkiem jestem z Wami, troszkę cierpliwości i utulisz swoją kruszynkę!

Małalenka, lezałam w szpitalu po porodzie 10dni, mały i ja mielismy bakterie koli, non stop dostawał antybiotyk w kroplowach, w te drobniusie raczki a mnie serce pekało. Ale jest ok. U Was tez bedzie - wierze w to!

Widze, ze niektore z Was maja zamiar swoje maludy myc krochmalem. A jeszcze ze 3 miesiace temu śmiała się ktoras z Was jak o tym pisałam, ze jak mozna krochmalic dziecko:P ale najwazniejsze, zeby to pomogło 🙂

Co do kropli ja podaje Małemu espumisan- poki co pomaga, słysze jak schodza bączki, no i odpukac dzis pierwszy wieczor od kilku dni, gdzie mały nie płacze i sie nie prezy!

Jutro wybieramy sie na pierwszy spacerek.

Anitek ja dzis zostałam sama z mały, bo M poszedł do pracy na nocke, mam nadzieje ze bedzie spokojnie i dam rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusie widziałam moją kruszynkę, poszłam z moim M. na oddział zawieść mleko a tam jego kuzynka pracuje , nie wiedzieliśmy o tym i pozwoliła nam ma chwilkę wejśc zobaczyć małą 🙂 ale sie poryczałam ze szczęścia, kto by pomyślał że uda mi się ją dziś zobaczyć 🙂 ale nikt nie może o tym wiedzieć :X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂
Dzisiaj znowu pierwsi 🙂 Czyzby Moj Synio był rannym ptaszkiem 😁 ?
U Nas nocka spokojna powiedzmy, tzn wszystko w granicach normy. Dzisiaj Maż mi zapowiedział rozmowe ponieważ ma już dosyc mojego zachowania. Esz normalnie nie wiem jak się na nić nastawić.Ale nie dziwie mu sie z jednej strony bo ja też bym z nim na głowe dostawała jak by się tak zachowywał. Ale najgrsze jest to że ja nie potrafie tego zmienić ani sie jakoś wyciszyć. Wszystko odrazu krzykiem, podniesionym tonem i nerwami... chyba bym musiała się leczyć ...

Dzisiaj jade spodnie sobie kupić bo przecież już w nic się nie mieszcze 🙂 Zostały tylko dresówki i spodnica :/

Wczoraj Synek dał popis wieczorem, podałam mu ten ESPUTICON bo byl jakiś niespokojny kręcił się ale po nim było jeszcze gorzej, biedaczyna płakał co rusz i wiercił sie niesamowicie.
Kupkę miał lekko żadką ale to może przez to że dostał pierwsze witaminy wczoraj i wypił pierwszy raz koperkowej herbatki. Nie wiem .. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Nie wiem czy regularnie mu podawać te kropelki czy lepiej nie. Bo nie wiedzę aby miał problemy w zaparciami ani wypróznianiem się. Baczki tez puszcza. A to że się rusza , pręzy i pomrukuje to chyba normalne na tym etapie. Raczej kolki by tak nie przechodził delikatnie.
Wczoraj była położna i mówiła ze jak przez ten tydzień Małemu nie zejdzie do końca ta żółtaczka to będę musiała go odstawić od piersi na 2 doby 😞 A ja tego nie chce 😞 bo pozniej mogę mieć problem aby mu znowu podać pierś. Esz 😞

Każda z Nas ma jakieś problemy 😞

eee u Nas słoneczko świeci więc pewnie dzisiaj też spacerek 🙂

ide sie ogarnąć i zjeść coś puki Mały "spi" 🙂

Iwiokej 🙂 Głowa do góry 🙂 Nie chce nawet myśleć o tym co przeżywasz, ale już bliżej niż dalej do tego aby Mała była z Wami 🙂

Małalenka 🙂 Tobie tez nie ma czego zazdroscić 🙂 Ale napewno bedzie wszystko dobrze 🙂 Trzymam kciuki 🙂 Trzymaj się 🙂

Anitka jak tam u lekarza ? Co mądrego powiedzial apropo Olafka i jego wczorajszego wymiotownia i tych chrostek na buźce ?

Martuś 🙂 Mała ale głodomór jak dwa cycuchy opróżnia na jedno jedzenie 🙂 Ale to dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...