Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Candy_Monika,
mogę ci polecić jeszcze jedno rozwiązanie. Prywatna obsługa prawna w DAS (www.das.pl)- jest już w Polsce. Abonament roczny kosztuje 400 zł - i warto, bo jednorazowa porada prawna to wydatek ok. 100-250 zł. Mając maleństwo będziesz potrzebowała pomocy prawnej, bo wierz mi, jeśli się w tym nie orientujesz, to zginiesz. Lepiej byś miała czas dla dziecka niż ganianie do biur podawczych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana, to mnie zaintrygowalo to ruszanie sie brzucha... chyba zaczne tez ogladac, a nie tylko wyczuwac 🙂)

jej dziewczyny, ale wami te ciaze poniewieraja + chorobska rozne, czytam i szkoda mi was bardzo.Ponarzekac nie mam na co, nic mi sie nie dzieje ( a lekkie bole brzucha czy plecow nauczylam sie ignorowac) swietnie sie czuje i zyczylabym kazdej takiego przechodzenia ciazy. No moze poza zrytym mozgiem w pierwszych miesiacach hahaha 🙂)
Czasem sobie mysle, ze to taka rekompensata za te wszystkie wczesniejsze ciazowe porazki, ale to chyba nie jest sprawiedliwe tak myslec 🤨 ☺️

Znacie aktualna wage dziecka? u mnie bylo tydzien temu 376g i wydaje mi sie sporo. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Candu_Monka ja też uważam że powinnaś zawalczyć o alimenty, bo przecież ci się należą, nawet jeśli uniesiesz się teraz honorem to może przyjść kiedyś taki dzień że będziesz żałowała, im później tym trudniej będzie je wyegzekwować.

Anitek żelazo bardzo osadza się na zębach więc staraj się to jakoś tak łykać żeby po zębach nie lać

[url][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze raz do CandyMonka
wszelkie porady prawne w UK ZA DARMO!, rowniez w takiej sprawie jak Twoja uzyskasz kontaktujac sie z CAB ( Citizens advice bureau)
A i nie drzyj zadnych wspolnych zdjec z nim itd. trzymaj wszystko co potwierdzi, na sprawie, ze byliscie w zwiazku. Jego nawet moze nie byc na sprawie, nawet lepiej dla Ciebie. 🙂)
Jest jeszcze cos akiego jak CSA ( Children Support Agency) tylko tam z tego co wiem musisz podac nazwisko i adres ojca dziecka a oni juz dalej Cie pokieruja co z nim zrobic.
Powodzenia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuchatki 🙂 zniknęłam bo pan od ogrzewania przyszedł i jest... działa.. mam ciepło hehe 🙂
Jai_Ho dziękuję Ci za poradę o te rachunki, nie wiedziałam że tak można i od dzisiaj wszystko zbieram 🙂 Dzięki również za podanie tych namiarów gdzie mam się zgłosić w razie czego 😘 😘 😘 Kochana jesteś 🙂 Zdecydowałam, że rzeczywiście mu nie odpuszczę 🙂

Ja właśnie na obiadek czekam 🙂 i zaraz będę jeść!!

Miłego wieczorku. Uciekam się grzać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaana a kiedy ten Twoj wraca???ja sobie polezalam ale zasypiam a nie chce bo pozniej w nocy nie zasne 😞 co do gotowania na parze to ja gotuje warzywa na parze caly czas 🙂 1kg ziemniakow pokrojonych na polowki gotuje sie ok 35minut 🙂 musisz sprawdzac...Co do marchewki czy kalafiora to to samo 🙂 Ryby jeszcze nie robilam a co do kurczaka to wole tradycyjne metody gotowania :P
Moj Synus w 18stym tyg wazyl 242g wiec wiem ze rosna strasznie szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!!!! Ja juz tez zaczelam dzisiaj grzac bo okropnie sie ochlodzilo 🥴 Wlasnie przyjechalam od lekarza bo mialam na dzisiaj termin i tak sie cieszylam ze zobacze moja dzidzie ale niestety musze poczekac 2 tygodnie bo znow mam termin. Cieszylam sie a przyjechalam bardzo smutnawa. ☺️ Lekarz strasznie sie przejal moimi wynikami krwi i brakiem zelaza ze wszystkiego mi sie odechcialo (dzisiaj mi pobrali krew i za chwile na miejscu mialam wynik). Mam 2 tygodnie na poprawe wynikow(i to sama uprosilam te 2 tygodnie) z zelaza. Pozniej procz witamin i syropu bede dziennie chodzic na zastrzyki. Powiedzial ze jeszcze 10 lat temu zrobiliby mi transfuzje krwi i ze nie tyle mi to szkodzi co mojemu dziecku. Nie mam juz sil bo staram sie na prawde i odzywiam sie jak trzeba i dziennie zazywam witaminy ale taki moj organizm. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...