Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry hehe dzisiaj pierwsze :P

dzien paskudny, ponury, deszczowy i wogole nie przedświąteczny 😞 my juz po sniadanku z make up-em konczymy pic kawusie i jedziemy do lekarza 🙂 a poźniej cała masa zajęć!!
a wy pewnie jak tylko wstaniecie to będziecie dalej pichcic?? :P a ja wczoraj nabrałam ochoty na śledzie i nie wiem czy jakis nie zrobie 🙂

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pogoda dzisiaj u nas beznadziejna.

Wczoraj udało mi się skończyć prasowanie po północy, a to dlatego, że w międzyczasie poszłam do sąsiadki na ploteczki 🙂
Tak czy inaczej dopijam kawusię i biorę się za sernik, później za inne ciasto, schab, nóżki i sałatki - no i powinno wystarczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
w końcu mogłam usiąść, nadrobiłam zaległości w czytaniu i mogę skreślić ze 2 zdania.
Ostatnie 3 dni to masakra, ciągły brak czasu na wszystko, w poniedziałek wieczorem to padłam na twarz 🤨 . ale już prezenty kupione, zapakowane i część wyniesiona do babci , gdzie będą podrzucone pod choinę( żywą, chociaż tam sobie powącham drzewka ), mięsko upieczone, kurczę w przyprawach siedzi w lodówce, śledziki w oleju, uszka już dawno w zamrażalce, karpik pokrojony i zostały tylko ciasta w tym mak już się parzy 🙂 ale makowiec kończę jutro bo piekę taki drożdżowy, zawijany i chcę żeby było jak najświeższy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry pracusie 🙂
My tez juz po sniadaniu i kawie, teraz prawie biegusiem ( T. juz w lazience, wiec ja szybko pisze 🙂) ) zbieramy sie do pozalatwiania ostatnich spraw i sprawunkow, popoludniu czeka nas polska ,,przedwigilia" u znajomych polakow, wiec jeszcze dla nich jakies drobne prezenty itd. do kupienia, a pozniej to juz tylko swietowanie zostaje. Dlatego tez juz teraz, bo nie wiem czy uda mi sie do Was dzis jeszcze zajrzec,

Wszystkiego co niosa Swieta: spokoju, radosi oraz rodzinnego ciepla dookola Was. Aby pierwsza gwiazda przyniosla Wam spelnienie marzen, tych glosno wypowiedzianych i tych skrycie tylko w sercu trzymanych.
tego Wam zyczymy:
Aneta, Victor i T.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
pojawiły mi sie dzisiaj rano takie ciemne plamienia, nie przypomina to krwii ale jest taka wydzielina brunatna, czy któras z was miała/ma takie coś?
czy moze to byc objaw przedwczesnego porodu?
jestem sama i nie wiem co robić?
zadzwonie do lekarza!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Mamusie...
Co za noc...ta cholerna kosc mnie tak bolala ze co sie chcialam ruszyc to sie budzilam bo bolalo 😞 i dzis wstalam i boli nadal 😞 nawet jak chodze 😞 non stop...
tyle ze teraz boli tylko z lewej strony tak jakbym miala sinika i go naciskala non stop...zaraz przy wejsciu do pochwy 🤨
sama nie wiem czy to z przesilenia czy to nacisk na miednice i stad ten bol...Mialam sie zabrac za sernik i nie kupilam wczoraj cukru 😠 a mam reszte wiec zanim zaczne musze jechac specjalnie po cukier 😠 bede stac w korku jak glupek i do tego przy kasie bo pewnie nikt mnie nie pusci...U Nas mrozno szron no i nie ma sloneczka ale na szczescie nie pada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAR2803 jak najszybciej do LEKARZA!!! to moze byc przedwczesny porod badz odejscie czopu sluzowego...a moze po seksie Ci sie tak zrobilo? bo tez tak czasem moze byc choc nie powinno oczywiscie...
Jak najszybciej dzwon do lekarza i daj znac co sie dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzielam nospe i magnez i zbieram sie do sklepu bo chce juz zrobic co mam do zrobienia i spokoj 🙂 Mezus dzisiaj wraca 🙂 🙂 🙂 Nareszcie!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 do spisanka pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzucholki 🙂

A my się dzisiaj wyspaliśmy bo mężuś został u swojej Mamusi na noc wiec cale łóżko bylo dla Nas 🙂 hi hi, niestety siusiu o 6 nas wzieło i juz ciezko było usnąć :/

wczoraj jeszcze skosztowałam serniczka i zagryzałam kiełbasą żeby mi nikt nie powiedział że nie jestem w ciąży :P

teraz piorę ubranka dla Malego do konca moze mi sie uda ale nie wiem gdzie mam juz wieszac bo tyle tego jest, a tak mi sie wydawalo ze nic nie mam do niego 😁

Mar - KONIECZNIE ZGŁOŚ SIĘ DO LEKARZA !!! TO MOZE BYĆ PRZEDWCZESNY POROD ALBO ODEJSCIE WÓD !! TO NIE ŻARTY !

Anitka wczoraj widziałam Twojego sobowtóra ze zdjęcia które miałaś w tych okularkach. Normalnie laska wyszpisz wymaluj jak Ty 😁 aż stanęłam i normalnie nie wierzyłam 😁
Dobrze że mężulek już dzisiaj wraca ! Super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzucholki 🙂

A my się dzisiaj wyspaliśmy bo mężuś został u swojej Mamusi na noc wiec cale łóżko bylo dla Nas 🙂 hi hi, niestety siusiu o 6 nas wzieło i juz ciezko było usnąć :/

wczoraj jeszcze skosztowałam serniczka i zagryzałam kiełbasą żeby mi nikt nie powiedział że nie jestem w ciąży :P

teraz piorę ubranka dla Malego do konca moze mi sie uda ale nie wiem gdzie mam juz wieszac bo tyle tego jest, a tak mi sie wydawalo ze nic nie mam do niego 😁

Mar - KONIECZNIE ZGŁOŚ SIĘ DO LEKARZA !!! TO MOZE BYĆ PRZEDWCZESNY POROD ALBO ODEJSCIE WÓD !! TO NIE ŻARTY !

Anitka wczoraj widziałam Twojego sobowtóra ze zdjęcia które miałaś w tych okularkach. Normalnie laska wyszpisz wymaluj jak Ty 😁 aż stanęłam i normalnie nie wierzyłam 😁
Dobrze że mężulek już dzisiaj wraca ! Super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh wiecie co ja nadal sie zastanawiam jaką emulsje albo płyn kupić do Malego od 1 dnia życia. W aptece mi powiedzieli że tańszy zamiennik Oilatum to Oillan ale czytam na stronce że dopiero od 6 mc zycia. Przy Oilatum nie piszę od ktorego mc. Widziałam że z Hippa nie jest zbyt drogi, ale sama juz nie wiem. Jest też Perfecta Baby no ale ja naprawde nie wiem juz co zrobić. Bo z jednej strony nie chce szczędzić no a z drugiej kurcze muszę 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wrocilam ale mialam przygode...
Wyjezdzam z parkingu podziemnego u Nas a tam laska wjezdzala no i sciela zakret jak to bywa tutaj...ja na hamulec a auto zamiast stac w miejscu zaczelo sie zsuwac...zaciagam reczny a tu nic... laska na hamulec i obrocilo ja prawie bokiem i zaczela sie zsuwac prosto na mnie...wyciagla reke i normalnie zatrzymala swoj samochod reka zeby sie nie styknac ze mna...byscie musialy widziec to przerazenie w oczach...pewnie by zarysowala ale w sumie my mamy dookola same poduszki i moglaby ktoras wystrzelic niestety...ale normalnie jak pomyslala zeby reke wystawic i zatrzymac szok...
zadzwonilam szybko do faceta co sie zajmuje calym osiedlem zeby posypal podjazd bo jest normalnie lod!!! no i tak oto ja na wstecznym zaczelam zjezdzac w dol auto tancowalo na lewo i prawo ale dalo sie zjechac no a pozniej jej trzeba bylo pomoc bo ona bokiem odwrocona...ale dalysmy rade 🙂
i pozniej ona stala na gorze a ja wyjechalam szybko bo gdyby znow byla taka sytuacja ze ktos z drugiej strony chce wjezdzac to bylby ZONK...
na drodze szklanka zero stopni i pada kapusniaczek...strasznie nawet nie wiecie jak sie martwie o Mojego bo on musi 100km dojechac do domu 😞 opony łyse drogi tam waskie 😞 ech...
no ale kupilam ten nieszczesny cukier i zabieram sie za sernik choc rwie mnie ta kosc i takie dziwne uczucie w pochwie a do tego boli brzuch...pewnie te durne zakupy w polskim sklepie wyszly 😠 😠 😠
co do plynu do kapieli ja juz zakupilam ten Oilatum kolezanki go uzywaja siora tez...w szpitalu byl polecony wiec mysle ze mozna uzywac 🙂
a przynajmniej dziecko uczulenia nie dostanie 🙂
wlasnie platki zgrzalam zjem i zaczynam serniczek 😁 ciekawe co to z tego wyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...