Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aaana napisał:
Anitek faktycznie nie ma z jabłkami dużo pracy a efekt 🤪 🙃 🤪 boję się że dla męża nie zostanie....

Sibi ja też mam takie napady gorąca a w nocy tak jak Anitek mam wrażenie że się ugotuję podczas gdy mój mąż w bluzie dresowej musi biedak spać tak wietrzę pokój!

też marzy mi się masaż - ale jak tu się na brzuchu położyć?? 😮


Dziewczynki można masować teraz tylko odcinek szyjny,więc jak którąś boli to jak najbardziej,ale lędżwiowego już nie zresztą nie ma jak.Swego czasu miałam straszne bóle odcinka szyjnego i pojechałam do rehabilitanta i mi tam wymasował i od tej pory super,ale mówił,że lędźwiowy nie ma szans teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez z checia bym sobie to zjadła ale jabłek nie mam a nie chce mi sie schodzic do sklepu... ehh chociaz sklep mam podemna a z moim sie pokłociłam... ehh mowie wam mam juz na prawde dosyć im bliżej porodu tym bardziej ze wszystkich powodów chce mi sie ryczeć, juz nie moge sie doczekac az zobacze moje maleństwo ale teraz jestem taka wrażliwa że najchetniej to bym uciekła gdzies sama i tak sobie siedziała i nic nie robiła.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie 🙂
co do zabiegow poprawiajacych nastroj, to wcale mi dlugo nie zajelo, bo jak zwykle farba nakladana na 4 rece ja przod, dziewczyna tyl itd. zreszta ja mam krotkie wlosy to byl moment, jak siedzialam z farba to moczyly juz mi sie stopy a dziewczyna od paznokci malowala rece, tak wiec kumulacja 🙂)a pozniej to juz chwilka i bylam gotowa do wyjscia 🙂) zreszta ja zawsze tak w biegu, bo mam jakas dziwna manie, ze nie lubie jak ktos za dlugo cos przy mnie grzebie 🙂) po pol godzinie mamspiety kark i spocone dlonie, nie mowiac o wkur... jaka mnie dopada 🙂)
jej ale mi smaka zrobilyscie na jablka... znalazlam jakies trzy male i nie wiem co z tym zrobic 🙂) juz sie zastanawialam czy bananow nie dorzucic 🙂) ale wytzrymam do jutra 🙂)

Dorusia89 juz jestes na ostatniej prostej... niedobre placzace hormony dopadaja juz kazda z nas, ale tlumacz sobie, ze skoro przeszlas te na poczatku to i teraz przy koncu to juz pikus 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przytyje :P
JaiHo mam prosbe do Ciebie bo Ty mi wklejalas wymiary glowek ostatnio te co masz u siebie w dunskiej karcie mozesz wkleic mi wymiary z 37-39tygodnia ciazy jak mozesz??? Dziekuje bardzo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo przeczytalas o tych centylach?
Darusia extra lozeczko 🙂 i Kochana lap oklaska za 9ty miesiac!!!!!!!! teraz tak patrze 😁
MyCloud masaz ojjjjj ale by bylo cudownie :P
ja w sumie mowilam o masazu stop hehe :P bo mam urzadzonko wiec jutro zasiadam z dupcia w fotelu i sie relaksuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zjadlam 😁 jeszcze bym dojadla ale poczekam az sie ubije 😁 i dojem wtedy :P
Moj to ma ale przepalone gardlo :P ja tu w sumie pieczarki pikantne zrobilam do tych zapiekanek a on nie dosyc ze ketchup "z piekla rodem" ktory doslownie by mi buzie wypalil to jeszcze na to papryczki chili posypal 🤔 a ja mam tam swoj ketchupik i majonez 😁
Brzusi i krzyz bola jak na okres 🤨 wzielam nospe i czekam sobie az minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia popros o jakies twarde soczyste i nie mega slodkie bo po upieczeniu by Cie zemdlily z ta kruszonka i bita smietana :P
ja te jablka robilam w sobote i zjadlam taka porcje ze myslalam ze pekne :P a Olafek kocha te jabluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opychajcie sie poki mozecie :P:P:P bezkarnie :P
bo wiadomo po porodzie dietka 😁
Mam nadzieje ze Tobie rowniez beda smakowac 🙂
Ciekawe jak tam Dodi pewnie sie pojawi po powrocie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi mowila ze chyba usg miec nie bedzie. Okaze sie jak wroci 🙂
ja juz jakos tym usg sie nie przejmuje i nie zwracam uwage na wymiary i wage bo dzis mialam dowod na to jak rozne moze byc usg...i roznice w pomiarach do tego...
ja mam wizyte w szpitalu w 36tyg czyli 26stycznia i pewnie sprawdza tylko brzuszek jak zawsze i tyle w temacie a na prywatne juz nie ide bo nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...