Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aaaaaa teraz juz wiem mam taki garniera balsam i wlasnie nim jak sie smaruje pare dni z rzedu to skora robi sie taka delikatnie brazowa no ale zapach mi sie tego nie podoba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly sie wybudza 🙂
Trzeba go teraz zabawiac az do pory kapania bo wczoraj zasnal na prawie 3godz przed kapaniem i pozniej nie chcial spac 😜
zasnal po 20stej na 15min i pozniej do 22-40 szalal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
spacer byl jak maraton a mlody w wozku pewnie czul sie jak Kubica 🤢 T. pedzil jak szalony, w polowie spaceru sie przyznal, ze za niedlugo jakis mecz jest,ktory chcialby obejrzec a nie chce abym marudzila, ze tylko 200m przeszlismy i do domu to zrobilismy 3km w 10 min. chyba. 🙃 no coz...potraktuje to jako trening 🙂)

Klaudia, jak masz mozliwosc to idz na normalne solarium i jak sie ciezko opalasz to smaruj sie wspomagaczami, natryskowe musialabys sobie zrobic doslownie na dzien przed slubem i nie myc sie za bardzo, bo wyjda plamy. 🥴 chyba, ze masz jakis zaufany i sprawdzony salon gdzie maja dobre pigmenty 🙂

anitek to przygotuj sobie dwa zestawy ubran, na cieplo i zimno 🙂)

Dodi szybkiego powrotu do formy zyczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo ja tu jednego nie moge sobie kupic bo nic znalezc nie moge 😞 a co dopiero 2 😞 ech jaka wiocha 😜
poszukam czegos w weekend z Mezem 😁
Uciekam posiedziec w fotelu jak krol bo Maly nadal spi juz chyba z 2,5godz 😁
do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Widzę że tu mowa o opaleniźnie 😎 Też jestem blada i marzę o brązie tym bardziej że szykuje się weselicho psiapsiółki.Mam opalone tylko i wyłącznie dłonie bo spaceruję w długim rękawie i trzymam rączkę wózka więc wystawiam łapy na działanie promieni słonecznych.Pasowałoby coś może wyrównać.W solarium nie byłam 1,5roku,na samoopalaczach się nie znam ale jak wspomnę koleżankę z liceum jak się wypaprała to aż się boję korzystać 😁A pogody jak nie było tak nie ma 😞Gdzie to słońce do cholery 😠
Dzisiaj z małym raptem godzinę byliśmy bo wciąż kropi deszcz 😠Lubimy sobie pospacerować,a tu...kiszka 😠Musiałam się przez cały dzień z nim bawić,bo uciął sobie raptem drzemkę 30min i koniec 🙃 Na szczęście teraz się kimnął ale muszę kombinbować jak Anitek aby po kąpieli też zasnął będę mu urządzać pobudkę przed 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej właśnie wróciłam od adwokata i tylko się załamałam
Do napisania pozwu muszę mieć dokładne dane ojca Nadii a ja znam tylko jego imię, nazwiska za cholerę od kilku msc nie mogę się dowiedzieć.
Ustalenia DNA nie będzie ponieważ oni wyślą mu nakaz stawienia się na to badanie ale w Polsce czego oczywiście on nie zrobi i muszę mieć wtedy kilku świadków którzy poświadczą w sądzie, że z nim byłam i tu też zonk bo nikt na pewno na rozprawę się nie zjawi 🤨
ogólnie to dupa z alimentów będzie

Co do kremów opalających to polecam Dove summer glove 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka lec do UK i tam go oskraz pierdol za przeproszeniem polske bo prawo w PL jest chore!!!!!!!!!!!!!
ja sie musze meczyc z odrzuceniem spadku!!! i to za Olafa nawet!!! CHORE CHORE CHORE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie chce mi sie wierzyc ze tak to wyglada!!!! przeciez sobie sama tego dziecka nie zrobilas do jasnej cholery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja Ci pomoge Kochana mam kolezanke prawniczke i bedzie na chrzcinach napisze jej cala historie zeby skonsultowala z kim potrzeba i poprosze o rade!!!!!!!!!!!!
nie zostawimy tego tak na pewno!!!!!!!!! nie jestes pierwsza kobieta w takiej sytuacji i watpie ze takiemu dupkowi tak to na sucho by uszlo mowie Ci tu cos smierdzi na pewno jest inne wyjscie!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wysla mu pozew o stawienie sie na DNA i on sie nie wstawi no to bedzie odpowiedzialnosc karna jestesmy w Unii...
nie moze on sobie olac tego ot tak sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie potrzebujesz swiadkow ze Ty z nim bylas w zwiazku Kochana!!!
wiele takich spraw to jednorazowe nawet spotkania gdzie nikt nie wymienia sie nazwiskami...
wierz mi ....
oj Kochana nie podarujemy mu tego!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy wieczorowo 🙂
to znaczy tylko ja bo Syniu juz ululany 🙂
Oj Monia widzę nie lada problem :/ Esz cięzko mi doradzić bo na prawie się nie znam ale myśle i zgadzam się z Anitą - oskarżyć go się da, tylko zdobądź pełne dane.
ojej mnie czeka spacer z psiurkiem i idę puniać 😁

buziolki 🙂
Monia cyce do przodu 🙂 Dasz rade !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka troche jestes w dupie, ze tak powiem... 🤢, i troche na wlasne zyczenie, nie czarujmy sie 😞 problem jest tylko w tym, ze nie znasz danych ojca Nadi, bo nawet jak sie nie stawi na badania DNA to sad wtedy wydaje wyrok zaocznie z korzyscia dla Ciebie, bo wowczas to nie Ty musisz udowodnic, ze on jest ojcem tylko on zaprzeczyc, ze nim jest. A miejsce jego pracy? miejsce zamieszkania?
Z drugiej strony wiesz, ze jak juz on uzna dziecko, to albo bedziesz musiala sie starac o odebranie praw rodzicielskich dla niego albo kazdorazowy wyjazd za granice itd. bedziesz musiala miec jego zgode, bedzie mial prawo ja odwiedzac itd.Cos za cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko czytam co CMonka ma za problemy i wierzy mi sie nie chce że facet może się tak zachować 😮 może i był czaruś i przystojny ale qurcze zachowuje się jak dupek!! ze mu nie wstyd..szok
.. bo rozumiem że na normalną rozmowę z nim i załatwienie alimentów dobrowolnych nie ma raczej szans - czy coś przeoczyłam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle...Lepiej jak Candy polecisz do UK i tam poprostu pojdziesz do niego do chaty bo wiesz gdzie mieszka itd... poza tym znajome spotykaja go na ulicy wiec zapewne nadal jest w UK...
nie pisz mu zadnego smsa ani nic takiegp bo wtedy zmieni nr i moze byc gorzej go znalezc.
mysle ze to wszystko jest do zalatwienia.
JaiHo mysle ze daloby sie pozbawic go praw rodzicielskich skoro on sam nie chce sie przyznac do Nadii...
jest zwyklym ch....em a czy CandyMonka ma to na wlasnie zyczenia? z tym sie nie zgodze akurat milosci jest slepa i na to niestety nie ma rady...
Candy a Ty masz wogole w planach lot do UK? bo tak naprawde wystarczy jeden dzien...
bilety sa tanie jak sobie zabukujesz pare tyg wczesnie. Ustaliabys z Mama ze zaopiekowala by sie Nadia i wybralabys sie do jego domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie 🙂

Monka nie poddawaj się! widzę, że nie będzie łatwo ale musisz dać radę! ja niestety jestem zielona jeśli chodzi o prawo 🥴

My również po południu zrobiliśmy szybki spacer 🙂 ale napewno nie taki szybki jak u JaiHo 😜 😜

Klaudia skocz parę razy na dobre solarium i tyle. Ja też mam ciężko z opalaniem a balsamom brązującym itp rzeczom nie ufam. Miałam Jonson&Jonson, Dove i Garniera i nigdy nie mogłam się dokładnie wysmarować 😉zawsze plamy 😞łokcie i kolana masakra. I widok mojej mamy po tym jak się wypaprała moim balsamem 😁 😁 to nie dla mnie. Nie wiem jak jest ze sprayem.

Zmykam pomalu, bo dziś obiecałam sobie, że idę wcześnie spać by w końcu wypocząć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi byc jakies wyjscie... a co jak niektore laski zachodza w ciaze z facetami z dyskoteki? watpie ze maja nazwisko a jednak jakos idzie dojsc do celu...
Candy jesli masz taka mozliwosc lec do UK!!! i jestem pewna ze wtedy sprawe zalatwisz...
albo napisz mu smsa ze albo sie spotyka z Toba i uzgadnia wszystko albo Ty zawitasz w jego domku a wtedy "zonka" dowie sie wszystkiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak mu napiszesz smsa ze ma Ci dac dane to wtedy slad moze po nim zaginac...
a tak to napisz smsa ze bedziesz w UK i ze Twoja kolezanka nadal jest w UK i ze jesli sie nie spotka z Toba i nie porozmawia to Twoja kolezanka natychmiast pojdzie do jego domu a Ty przylecisz i rowniez sprawe wyjasnisz przy jego zonie...
no cholera jakims sposobem trzeba go zmusic do odpowiedzialnosci!!!
ja i tak sie poradze mojej kolezanki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...