Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry ja na chwilke bo lece do dentysty sprawdzic stan mojego uzebienia-mam nadzieje ze mi sie nie posypie tak jak wlosy 🤔
u nas weekend super caly czas na dworze, a ze pogoda dopisala to jestesmy zadowoleni 🙂 wczoraj bylismy na basenie rewelacyjny!!!!!!!! blisko moich rodzicow!! przystepne ceny, ogromna rodzinna przebieralnia z przewijakami itd Marcelina zachwycona woda cieplutka!! nawet sama juz na brzuszku probowala plywac tzn machala nuszkami jak do plywania i smiala sie przy tym w glos!
Cruella ja rowniez uwazam ze do slubu ladnie wygladaja upiete wlosy ja bym nigdy nie poszla w rozpuszczonych!! ja nawet jak ide na jakas impreze typu wesele jako gosc to mam zawsze spiete wg mnie wygodniej i elegancko
dobra narazie uciekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten brzydki deszczowy dzień 😉
Miałam dzisiaj iść do pracy załatwić sprawę z urlopami, ale nie mam jakoś natchnienia hihi.
Anitek, dziękujemy za życzenia 🙂
Sibi ja też uważam, ze spięte włosy wyglądają elegancko i obie z Cruellą wyglądałyście bardzo ładnie, ale jakoś swojej osoby nie widzę w koku. Raz na sylwestra uczesałam się w koka i czułam się chu... 😉
Mi też włosy już zaczęły wypadać, pałętają się po całym mieszkaniu, zęby na szczęście wszystkie zdrowe oprócz tego jednego, którego już zrobiłam i jest ok 😉
Nikoś szczerze współczuję, nie wiem jak Ty dajesz radę, naprawdę bardzo Cię podziwiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry
Nocka koszmar ach sie pochorowalam na maxa wlasnie mam 38,4 wlecialam aby sie przywitac ide do lekarza na 13-30 z Malym rowniez bo jakis gorszy kaszel ma niech sprawdzi wszystko.
W czwartek wylot a my ledwo dajemy rade... Maz tez chory i jeszcze musial pracowac dzis!!! nie dali mu wolnego 😠
Nikos dla mnie to Ty mozesz sie tutaj zalic 24/7!!!! kazda z Nas wpada tu czasem powyzywac lub sie wyzalic i to jest normalne!!! jestesmy tu z soba tyle miesiecy i podtrzymuje slowa JaiHo!!!!!!!!!
MEDAL DLA CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!
Nikos jest uroczy jejkus ja w sumie chyba nie widzialam jego fotek wogole!!! jaki on duzy chlopak juz 🙂 super 🙂
Sibi i Mona rowniez sie zgadzam z tym ze do slubu moga byc upiete wlosy ale osobiscie bym nie spiela na swoj czy inny sluib zreszta na imprezy rowniez nie czulabym sie komfortowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
u nas leje od wczoraj 😞 wózek znoeu zepsuty, wyobrazcie sobie ze nie ma dziury w detce a schodzi powietrze ? jak to mozliwe ?

Nikos jestes dzielna kobieta i dasz rade.
Aaana , Candymonka sliczne dzieciaczki 🙂
Anitek kuruj sie, synka i męza.
Jai_ho Viktor na pewno dobrze przybiera na wadze 🙂 gratuluje jabłuszka, wie co dobre 🙂

pada mi komputer, ekran ma wszystkue kolory tęczy i miga 😞

Co do pilek ja jestem na etapie kupna piłki do rehabilitacji bo lekarz w piatek na wizycie dał nowe ćwieczenia wlasnie na piłce.

Jullcia troche sie uspokoila , nawet w week w miare nie płakała i wytrzymała troche na siedząco u mnie czy taty i nosidełku 🙂

A u mnie jakos kiepsko, miałam poważną rozmowę z M. na swój temat, ze sie niby zmieniłam w życiu i w łóżku 😞 ehhhh
Co mam zrobic ze nie mam ochoty wogole na baraszkowanie 😞
a i mój piękny brzuch z wiszącą skórą i rozstepami tez mie jakos odpycha 😞
a wogole wyczulam pod pępkiem jakies spore stwardnienie a wyżej nad pepkiem mam duzy dołek w brzuchu, nie wiem co to?? moze jakas przepuklina wyszla od dzwigania małej ??
Musze zapisac sie do lekarza, i dodatkowo do lekarza od medycyny estetycznej, tak to sie chyba nazywa??

No to chyba tyle, leze jeszcze w koszuli nocnej , nie umyta jakos mam lenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Melduje sie na stanowiku. U Nas calkiem dobrze. Pogoda troszke lipna no i spacer dopiero przed nami.

Dobrze ze i u Was wszystko ok.
Anita - juz widze jaką zgroze musialas miec w oczach jak Olaf sie tak zadławił. Jejuś biedactwo !
Andzia - to chyba jednak o mnie chodziło 🙂

Co do wlosów to owszem koki może i są fajne ale niestety nie każdemu jest w nich ładnie i nie każdy się w nich czuje.
Bede miec rozpuszczone włosy przód tak jak miałam na próbnej ale moze jakos boki i tył wyczesze inaczej.

Aaana Domi super laska rośnie 🙂 Razem z Monką musicie uważać ! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodinko biedna Ty jestes 😞 co do sexu to moze idz do lekarza bo tabletki na zwiekszenie libido? bo i tak chyba przestajesz karmic?
Kochane dziekuje Wam za mile slowa 🙂
Olaf juz lepiej ale ma kaszel wiec zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jeszcze pokarmię trochę, ale max do poczatku sierpnia 18 Julcia konczy 6 miesiecy a ja mam 25 urodziny u liczę juz na lampke winka lub szampana 🙂
a są takie tabletki ? czy mówisz o antykoncepcyjnych ??
Kurde a ja nadal w koszuli siedze.

A wogole Anietek zapomniałam napisac Ci ze w sobote w nocy mialam podobna akcję, z tym ze mojej sie ulało i mimo ze ma łozeczko podniesione to sie zakrztusiła i tak samo jak poparzona do niej i na ręcę a ona jakby nigdy nic sobie spała, wiecej ja narobilam paniki niz ona, na szczescie sie nic sie stalo, JEJKUS MY MAMUSIE musimy trzymac ręke na pulsie w kazdej sytuacji.

Klaudia masz racje co do fryzuru, pojdziesz w takiej w jakies Ci bedzie pasowało i jaka Tobie sie bedzie podobac, my mozemy tylko wyrazic swoją opinię 🙂
A tak wogole mimo ze u mnie jeszcze 3 miechy , to jakos tym 3szystkim jestem przerażona 😞
jakies tańce, i oczepiny... nie lubie takich szopek , dla mnie mogłaby byc tylko dostojna kolacja w tle jakas muzyka i wszytsko, ale cóż ... bedzie wesele hehe im blizej tym gorzej, wlasnie sie zapisalismy na kurs przedmalzenski weekendowy , no a ciekawe kto z Julką zostanie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
mam pytanko czy któras była na zwolnieniu lekarskim w czasie urlopu macierzyńskiego bo ja własnie dostałam 7 dni zwolnienia i mi doktor powiedziała ze wtedy o 7 dni przedłuża mi sie urlop macierzyński
nie wiem w koncu jak to jest a szukam w necie i nie ma nic moze zadzownie do pracy
bo w sumie to byłoby logiczne bo jak masz urlop wypoczynkowy i masz zwolnienie to pracodawca musi dac Ci ten urlop w innym czasie
hmmmmm ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wleje pare fotek

Tu Julka wcina zageszczacz 🙂
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/acba7f0c.jpg[/IMG][/URL]

Tu zabawy i ćwiczenia 🙂
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/69e0e9a6.jpg[/IMG][/URL]

a tu jak moja córcia śpi ( w poprzeg z nosem w misiu )
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/3140fd15.jpg[/IMG][/URL]

a tu moje kolorowe królewstwo w sypialni rodziców
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/04bab63c.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodinko o tabletkach anty mowie 🙂
Co do nocki to gratuluje zachowania zimnej krwi!!!
ale fakt jak dzis sie budzilam co chwile bo Maly smarkal i co chwile sie krecil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hi hi Dodinka nie ma się czm stresować ( mówi ta co obryza już paznokcie) hi hi. Teraz jeszcze jest luzik ale w przyszłym tygodniu bedzie masakra. Obawiam sie czy wszystko jest ok !
Jeszcze mi muzyk z kościoła odmówił i narazie jestem bez organisty w kosciele 😞 Esz maniana 😞

zmykam do Fifiola bo woła "myma myma"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
My od rana w biegu ( znowu od 5, maly sie obudzil to stwierdzilam, ze i tak nie ma sensu lezec, bo on nie zasnie, wiec sie zabralam za robote 🙂) zastanawiam sie czy mi T. jakiegos speeda do jedzenia nie wsypuje, bo takie wstawanie to nie jest mozliwe u mnie 🙂) ) zdazylismy byc juz w pracy, ogarnelam chate, wczoraj sobie dokladnie posprzatalam, to dzis tylko z grubsza i teraz juz mamy wzgledny luz 🙂) Victorek, pojedzony kima sobie w wozku na dworze 🙂 pogoda nienajlepsza, ale przynajmniej nie pada.
anitek kurujcie sie biedaczyska, bo wyjazd tuz tuz a w Pl to raczej nie bedziecie mieli czasu chorowac 🙂 Duzo zdrowka dla wszystkich. Moze lekarz da Ci jakies prochy i bedzie ok. 🙂

Dodi Juleczka super! jak ladnie trzyma fason 🙂 glowka, podparcie, widac, ze mamusia dba i cwiczy ladnie 🙂 Bardzo fajnie,, ze rozmawiacie z M. o Tobie, o tym co sie dzieje w zwiazku. Znaczy, ze mu zalezy, ze sie troszczy, wielu facetow odpuszcza i pozniej to juz rownia pochyla. Super! I nie patrz na siebie tylko przez pryzmat rozstepow! Kazdy z nich to slad po kazdym tygodniu jak Juleczka rosla w Tobie,a Ty dawalas jej co najlepsze, to jej kazdy terazniejszy usmiech! 🙂 Masz sliczna buzie, masz super sylwetke, jestes troskilwa ,kochajaca mama ( stad moze tez stresow sporo a to nie sprzyja igraszkom) i wkrotce piekna panna mloda!
Juleczka widac coraz lepiej sobie radzi, to moze w spokojny wieczor jak juz zasnie, wlaczcie sobie muzyke zamiast tv, swieczki zamiast lampki ( cialo wyglada wtedy lepiej 😉 ), pol lampki czerwonego wina nawet jak karmisz nie zaszkodzi...i moze ...dzike zadze wroca 🙂 czego Wam zycze serdecznie 🙂

nikos Nikos jest SLICZNY! i wyglada na starszego niz jest! taki chlopczyk a nie dzidzius 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane wszystko bedzie super 🙂
moj slub ok 2012 wiec jeszcze mam duuuuuuuuuuuuzo czasu 😜
a bedziemy pewnie ustalac termin teraz w PL 😁
Klaudia Olaf tez sobie po swojemu mowi i wychodzi jakas tam mama mama i sie smieje z tego na maxa 😜 fajnie tak a co to bedzie za radocha jak swiadomie powie Mama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam po krótkiej nieobecności 🙂

anitek współczuję choroby, wiem co to znaczy bo niedawno przechodziliśmy to samo, cała rodzina zasmarkana 😞 u ciebie jeszcze pokryło się to ze zbliżającym wyjazdem, nie zazdroszczę 😞

Dodi tak myślałam nad tym co piszesz o kompleksach i sexie, z tego co pamiętam to po ciąży zostały ci tylko rozstępy na brzuchu? jesli się tak krępujesz to może zanim załatwisz sobie jakiś zabieg warto było by zaopatrzyć się w bieliznę która zasłania brzuch http://www.stylistka.pl/img/artykul/485/uwiedz-go-zmyslowa-bielizna_4164_4.jpg na pewno czuł byś się mniej skrępowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i muszę zmykać, dzisiaj zebranie w szkole u Wiktorii aż boję się tam iść 🤨 najpierw pójdę jednak na jakieś zakupki w końcu jutro dzień dziecka a jakoś nie miałam ostatnio zdrowia do ganiania po sklepach ( z drugiej strony to nie wiem czy powinnam jej coś wogule kupować za te postępy w nauce:huh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...