Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam kolejna lutowa mamuske!!!:laugh: Fajnie ze jest nas coraz wiecej! Oj Bosowa a juz myslalam ze to tylko ja mam takie problemy z rozdraznieniem ale widze ze nie jestem sama. Wiekszosc czasu jest ok. ale czasem wystarczy na mnie krzywo spojrzec... Nie poznaje czasem samej siebie. Czuje albo blogi spokoj albo ogromne rozdraznienie. Czasem az wspolczuje mojemu mezowi ha ha. 🤪 Mam nadzieje ze szybko mi przejdzie!!!!??? Moze masz jakis sposob na ta przypadlosc???? 😉 Pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak! W jednej chwili jestem tak wściekła na wszystko i wszystkich (nawet nie wiem na co konkretnie), że lepiej się nie zbliżać a za chwilę pełnia szczęścia. I tak w kółko. Juz sama ze soba nie wytrzymuję - tak jakby permanentny PMS! Ale u mnie nadrzędną sprawą jest zmęczenie okropne - po odkurzeniu mieszkania padam ledwo żywa na... Wszystko robię duuuzo wolniej. To do mnie nie podobne - trudno się przestawić ! aha i jeszcze jedno - nigdy nie czułam się tak ... hm.. krucho i bezbronnie? Mam nadzieję że to wszystko po 12tc minie bo nie poznaję samej siebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana ale sie usmialam czytajac twoja wypowiedz bo jakbym widziala sama siebie!!! Ja tez mam spowolnione ruchy i to na maksa.Normalnie szybko sie uwijam ze sprzataniem a odkad jestem w ciazy to masakra!!!Nic mi sie niechce. Najpierw sobie pomysle ze dzisiaj sie wezme w garsc, pozniej 15 mi. sprzatania i klap na tylek. 5 razy po schodach tam i spowrotem zeby cos zaniesc i sapie jakbym byla w 9 mise.ciazy. ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rownież dołaczam do lutówek!! Ja to w ogole mam takie okropne humory ze przegiecie!! najlepiej to bym cos z bańki rozwaliła hehe:laugh: Jestem w 13 tyg i juz nie moge sie doczekać j\kiedy zobacze moje maleństwo 🙂) pozdrowionka przyszłe mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Darusia! Jak to jesteś w 13tc i nadal masz zmienne nastroje?? Yyyy a ja myślałam że to mija... taką miałam nadzieję.
Andzia - dzisiaj w ramach wzięcia się w koncu za siebie zrobiłam listę rzeczy które absolutnie koniecznie musze dzisiaj zrobić -lista - do tej pory lezy nieruszona a ja na kanapie albo z laptopem albo z książką. Wstaję tylko jak jestem głodna! Dobrze ze męza nie ma bo mi wstyd ze mam takiego lenia! Ale co tam - w koncu produkcja kinder'a w toku - mam prawo być zmęczona nie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana . do 12 tyg miałam tylko ciągłe zachcianki na ostre potrawy nie miałam zmiennych humorków. Dopiero zaczeło sie to koło 12 tyg! ale mam nadzieje ze to zaraz minie! oby! bo juz sama ze soba niewytrzymuje! A cos co mnie ten bardzo wkurza to ciągła senność nie wspomne juz o ciągłym lataniu siusiu hehe 🙂)Ale cóż dla maleństwa wszystko przetrwam 🙂) A tak na przyszłość nie oglądaj takich rzeczy bo strasznie siada na banie hihi 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się po wakacjach 😁

Było cudownie 🙂

Widzę że grono Lutówek znacznie się powiększyło 😁 Witam Was wszystkie w klubie 😁

Ja wczoraj poszłam do lekarza (miałam mieć robione USG genetyczne) ale nie zdążyłam zrobić badań po powrocie i mój ginek przesunął mi wizytę na 6 sierpnia... Wczoraj tylko na chwileczkę włączył USG żeby posłuchać serduszka i bije jak dzwon 160 razy na minutę i widziałam duuużą dzidzię machającą rączkami i nóżkami 😁 Teraz muszę jakoś przeżyć do czwartku i będę dłużej oglądała moje malutkie Szczęście.


Buziaczki Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SPOSÓB NAS STRES... NIESTETY NIE MAM ZADNEGO, ALE ZA TO MAM SUPER KOLEŻANKE W PRACY, KTÓRA SZYBKO ROZŁADOWUJE MOJE NAPIECIE 🙂 DZIEWCZYNY A CO DO LENIA TO MOJE PRASOWANIE STOI 2 TYDZIEŃ I CIĄGLE JEST COS WAZNIEJSZEGO DO ZROBIENIA. MAM DUZO SZCZĘŚCIA Z TYM,ŻE MÓJ MĄŻ MNIE WYRECZA W WIELU SPRAWACH, BOJĘ SIE JEDYNIE TEGO, ŻE ZA BARDZO SIĘ PRZYZWYCZAJĘ DO TEGO LUKSUSU 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie bylo mnie troszke i prosze... Małalenka ciesze sie ze u Ciebie wszystko wporzadku 🙂 Pamietasz jak mnie podtrzymywalas na duchu?? Ja wierze ze bedzie dobrze i nam wszystkim sie uda. ja kolejna wizyte mam za jakies 2 tyg i tez mam nadzieje miec taki portrecik 😁 Powiem Wam szczerze ze okropnie mnie ciagnie do owocow i strasznie zmeczona ostatnio jestem. Powoli zaczynaja sie robic ciasne spodnie. Czy ktoras z Was bierze jakies witaminki czy tylko kwas foliowy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj lekarz od poczatku ciazy kaze mi brac CENTRUM MATERNA wiec biore. A pozniej mam przejsc na CENTRUM MATERNA DHA. Jestem zadowolona bo nie zawsze mam ochote jesc to co powinnam..Oczywiscie zadna tabletka nie zastepuje jedzenia ale wspomaga. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,ja przy pierwszej ciąży brałam MATERNE a teraz FEMINATAL.Przy pierwszej "żarłam"(nie można tego nazwać jedzeniem) mnóstwo kiełbasy, urodziła się córa,teraz ma 5,5 roku.Obecna ciąża to głównie zachcianki na owoce pestkowe, głównie brzoskwinie,nektaryny.Lenistwo w obu ciążach -standard!
Przy córce poród 11h, tym razem mam nadzieję,że będzie szybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny. Mi moj lekarz powiedział ze mam brac tylko i wyłacznie folik (kw. foliowy) zaniepokoiło mnie własnie to ze wy wszystkie bierzecie witaminy a mnie o tym nic nie poinformowano. zadzwoniłam wiec do innego lekarza ktory powiedział mi ze przez pierwsze 3-4 miesiace nie powinno brac sie zadnych dodatkowych witamin tylko i wyłacznie kwas foliowy. stwierdził ze witaminy zaczyna sie brac pozniej.. ja juz nie rozumiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki 🙂

Ale postów na tworzyłyście 🙂
Witam wszystkie nowe brzuszki.

A ja się wyleżałam za wszystkie czasy 😉 Mamusia spisała się na medal, obiadek zrobiła, co chciałam to miałam 🙂

Camy jak tam po wyjeździe? Jak samopoczucie?

Widzę, że piszecie o witaminach, mi w poprzedniej ciąży lekarz nic nie mówił o żadnych witaminach, ba nawet nie wspomniał o kwasie foliowym ale, że byłam już uświadomiona kwas foliowy sama zaczełam brać.

Teraz od samego początku ciązy biorę Feminatal 800, przed ciążą brała Centrum Maternę.
Co lekarz to inna opinia, ale jakby tak logicznie pomyśleć, to wychodzi na to, ze lepiej brać od początku.

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...