Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie co, moja przyjaciółka która od kilku dni jest mamą też została sama. Wszystko sama robiła łącznie z tapetowaniem itp. I może wcale nie chodziło tu o zapomnienie ale kto miał jej to zrobić? Facet ją olał, ojciec nie żyje, matka alkoholiczka...
Czasem nie które z nas są niestety zdane na samą siebie. Obyśmy tylko rozważnie do tych zajęć podchodziły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikoś powiem Ci szczerze ze jestem sama i mieszkam sama.... Nio oprocz mojej kochanej mordki psinki.... Poza tym za duzo sie u mnie ostatnio dzieje... moj Tata mial bardzo ciezki zawal a ja powoli musze sie ogarnac z poukladaniem wszystkiego w domu bo ufff tego troszke jest plus remont. W dodatku tak wyszlo ze nie pracuje wiec sama widzisz.... kolorowo nie jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja albo bródnowski albo Wołomin. Mojego brata ciotecznego żona rodziła miesiąc temu w Wołominie i bardzo polecała. Martwi mnie tylko to, że tam nie ma znieczulenia... w sumie może warto bez.
Po za tym nie chciałabym rodzić na leżąco, więc jestem na etapie sprawdzania gdzie można rodzić w wodzie bądź na stojąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miśka- rzeczywiście nie jest kolorowo ale masz dziecko,żyj tym cudem,on da Ci siłę,wierzę,że wszystko Ci się szczęśliwie poukłada mimo trudnych początków

małalena- ja pierwsze dziecko rodziłam ze znieczuleniem (dolargan) to było takie cholerstwo,że byłam jak po flaszce spirytu,zrywało mnie od tego na wymioty,prawie zero świadomości,nie pamiętałam twarzy położnej ani lekarza,rodziłam na leżąco 12h
Teraz chce rodzić świadomie,wiedzieć co się wokół mnie dzieje.
Wołomin daje mi możliwość rodzenia w wodzie i w każdej pozycji.Wołomin stawia na aktywny poród a nie leżenie jak kłoda!To mi się podoba 🙂))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikoś2010 napisał:

Wołomin daje mi możliwość rodzenia w wodzie i w każdej pozycji.Wołomin stawia na aktywny poród a nie leżenie jak kłoda!To mi się podoba 🙂))))))))


A widzisz to za mało w takim razie wypytałam brata, z jego żona po porodzie nie mogłam pogadać bo była po cesarce i ciężko zniosła kilka późnijeszych dni.

W takim razie decyzja jest przesądzona. Będzie Wołomin, z resztą ja też się urodziłam w Wołominie 🙂 tylko wtedy jeszcze tak fajnie nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha tak tylko pytam bo ja znam dr. Zduna, który też tam pracuje. Niestety nie jest to tak jak sobie wyobrażałam, że jak się zna bądź chodzi do lekarza prywatnie, który pracuje też w szpitalu, to potem jest jakoś łatwiej w szpitalu. Niestety nie ma ulg 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak naprawde jeszcze nie mysle o tym :P Zyje chwila i oczekiwaniem na 8 wrzesnia kiedy to zobacze moje sloneczko 🙂 Powiem Wam szczerze ze z jednej strony jest ogromna radosc z drugiej strony nie sadzilam ze w "samotnosci bede w ciazy " i to jest najgorsze... Ta samotnosc i przezywanie wszystkiego samemu....wizyty u lekarza itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miska82 napisał:
Ja tak naprawde jeszcze nie mysle o tym :P Zyje chwila i oczekiwaniem na 8 wrzesnia kiedy to zobacze moje sloneczko 🙂


Ja to póki co mam wizytę 9 września, ale pewnie USG nie będzie. A planowe jak wspominałam dopiero w drugiej połowie października. To jeszcze kupa czasu. Więc póki co, żeby zająć czymś głowę wyszukuję wszystkich przydatnych informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa wiecie co? zmartwiłam się dzisiaj bo myślałam, ze rozstępy mnie ominą. Moja skóra jest przyzwyczajona do szybkiego tycia i chudnięcia, stąd moje nastawienie.

A tu dzisiaj rano, oglądałam swoje ciałko i zobaczyłam dwa świeże rozstępy na piersi, co dziwne na samym dole.

Moje cycochy zawsze były dość spore i wcześniej już miałam rozstępy takie delikatne ale po bokach, a tu cholerka pojawiły się nowe. Mam nadzieję, że na tych dwóch się skończy.


Miłej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...