Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martus nie martw sie wszystko bedzie dobrze z Mamusia 🙂
co do Olafa to on nawet po kielbasie szaleje wiec wsio ryba co jem lub pije 🙂
bepanthen mam ale to do pupci Olafka a nie do sutkow :P
co do stanikow to ja nie kupuje narazie siora sobie kupila przed porodem i po porodzie byly za male tak jej cyce wywalilo :P
wiec poczekam sobie 🙂
Ech milo mi Klaudia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JaiHo mysli ze jej sie wody sacza i pojechala do lekarza na 14sta...i czekamy wlasnie na wiadomosci od Niej.
a tabelka no wlasnie zglaszac mi sie tutaj 😁
bo musze dodac kilka osob :P [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela-61fecf368f58f93c8354553a878a17e4.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona wody sie moga saczyc i nie ma to znaczenia czy czop odszedl czy nie... tak to niestety jest 😞
a czop moze odejsc 2tyg przed porodem taki bez krwi a moze odejsc pare godzin przed porodem ale wtedy zazwyczaj jest juz z krwia. a jak zapytalam ginka o czop to mowi ze sa i kobiety ktorym odszedl czop 6tyg przed porodem to sobie wyobrazcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie da przeoczyc czop. Bo to nawal sluzu moze byc galaretowaty moze byc jak bialko od jajka kurzego i jest tego sporo a czasem to odrazu wychodzi caly wiec gwarantuje Ci ze nie przeoczysz :P juz robie aktualizacje tabelki :P
Martus a Ty co masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał:
Mój Bartuś to chyba sobie ucina tylko 5-minutowe drzemki 😉
A miałyście tak, że dzidzia się ruszała tak mocno, że aż strach oblatywał czy wszystko ok? Tzn. bardziej mój mąż się bał, że zaraz mały z brzucha wyskoczy bo to co się działo to szok!



Heheh ja tez tak mam 🙂 raz to myslałam ze mi Julcia skóre na brzuszku nózką przebije, mały KOPACZ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to czop chyba poznam, najlepiej by było jakby był już zabarwiony krwią, to nie będę miała wątpliwości:P
A tak w sumie, to parę razy mi się zdarzyło, że miałam bardziej mokro w majtach niż zawsze:laugh: i czasami to się nawet zastanawiałam czy nie podsikuję w majty, bo nie było żadnej wydzieliny tylko jakoś mokro, ale majtki są białe, a po siuśkach byłyby żółte ☺️ Nawet dzisiaj tak mam, ale to raczej wody nie są, bo pewnie byłoby tego znacznie więcej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny pisalyscie o lodach, a ja po lodach zawsze mam bolace gardło 😞 a tez z cgecia bym wsunęla, chociaz ostatnio zamiast slodyczy jem owoce swierze, albo suszone, moze juz za duzo nie przytyje.

Padam z nóg ponad 2,5 godz, prałam i prasowalam ciuszki, ale mam z glowy juz, została tylko poscieli rozek do uprania 🙂

kurde dzis mój M. od 8 do 20 w pracy, lipa troche ze tak dlugo.
A od jutra znowu remont, ale tylko 2 dniowy i podobno ma sie az tak nie kurzyc jak ostatnio.

Widze ze tabelka długa sie zrobila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi owoce zdecydowanie zdrowsze niż lody, ale tak mnie jakoś wzięło w sobotę przed 1 w nocy jak szłam spać, ze gdyby jakieś cukiernie były czynne to chyba wyciągnęłabym mojego z łóżka na jakiś deserek:P
A wczoraj po wizycie w kfc i po obiadku, to już do cukierni jechać mi się nie chciało, więc kupiłam lody i smietanę w markecie w razie w 😉 ale jakoś nie miałam siły ich wczoraj wypróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupa i tak lekko zamazane...admin uznaje tylko do 499pixeli a z tego nie da sie zrobic tabelki zeby byla ladna bo to za mala ilosc pixeli a do tego rozmiar ponizej 50kb :>
no coz najwyzej bede zalaczac jako plik i sobie bedziecie sciagac :P
Co do odejscia wod to porod raczej jest w przeciagu 24-48godzin 🙂 ale pierwsza opcja 24godzina jest bardziej prawdopodobna. Moja kolezanke wysylali to do domu bo wody jej odeszly a rozwarcia nie miala czaicie? oczywiscie nie wrocila tylko zostala i rodzila po ponad 24godz od odejscia wod na sucho 🤨 mowi ze bolalo jak cholera...
Mona pewnie to sluz 🙂 ja to bez wkladki sie nie ruszam bo uczucie jakbym miala w majtach :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam wstawic zmywanie bo Maz za ok godzinke bedzie a tu taki blagan a ja siedze rozczochrana w jego dresach :P wiecie zeby sobie nie pomyslal ze juz sie zaniedbalam 😉
zartuje :P jak JaiHo napisze do mnie to dam znac 🙂
Buziaki Brzucholki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...