Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ejjj zazdroszcze wam dziewczyny tak fajnych szpitali u mnie nie ma tak duzego wyboru...
zacznijmy od tego ze u mnie nie ma nawet znieczulenia ZOO;/ bede siepewnie meczyła jeczała i kwiczała... ale co zrobić... w ogole czytałam opinie o moim szpitalu toopiniete sa podzielony i im dłuzej czytałam te złe tym bardziej zaczełam wszystkiego sie bac!!
dzis jestem padnieta pol dnia zbierałam informacje na temat zameldowania małej, becikowego i takie tam inne papierkowe sprawy,zeby pozniej z nia nie jezdzic w ta i spowrotem bo pewnie beda chcieli tysiec dwiescie niepotrzbnych dokumentów, siedziałam na necie szukałam dzwoniłam i i tak wszystkiego sie jeszcze nie dowiedziałam jutro tez podzwonie po urzedach... łeb mi pęka, jak czytam niektóre te ich smieszne paragrafy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Juz jestem dziewczyny i nawet zadowolona!!! 😆 Na szczescie moja macica sie uspokoila i jest ok. Z dzidziusiem wszystko super. Zrobili mi USG i lekarz powiedzial ze nie moze sie do niczego doczepic 🙃 Kamien spadl mi z serca wierzcie mi. Czyli jeszcze na porodowke sie nie wybieram ale za to wezme sie w garsc bo teraz wiem jak szybko wszystko sie moze potoczyc, 😉 Troszke sie zdziwilam jak mi lekarz powiedzial ze moj maly wazy miedzy 2300 a 2400 bo w 32 tygodniu mial juz 2kg 😮 Ale na pytanie -czemu tak malo??? lekarz powiedzial z usmiechem - wystarczy. Wiec wystarczy. Byle jest ok. Ale sie ciesze!!!!! Lece zrobic papu a mam dzis krokiety z kapusta i grzybkami. Mniam. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Byłam dziś u lekarza na kontroli. Położenie nadal pośladkowe, niestety lekarza zaniepokoiły moje opuchnięte dłonie i stopy 😞 Jutro rano idę do szpitala. Wiem już że będę miała kroplówki z magnezu a miałam je w listopadzie i to cholerstwo boli okropnie i trwa kilka godzin.
Pozdrawiam
Aga_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga wspolczuje szpitala :| ja to przeszlam w sylwestra rowniez kroplowki i rowniez w 35 tyg i moja mala tez byla ulozona posladkowo i juz sie nie obrocila i mam wyznaczony juz termin zgloszenia sie do szpitala na 01.02 porod 02.02

Darusia ja w ciazy bylam 3 razy a w zyciu 6 wiec cos na ten temat wiem i chyba lepiej nie bywac tam!! a jak bedziesz szla juz "po dzidzie" to nie bedzie to taki sam pobyt jak idac na leczenie.

Ja mam juz wszystko wyprasowane i przygotowane 🙂 jutro ostatnie zakupki na allegro w czwartek apteka i tyle 🙂

a i jutro moja mama do mnie przyjezdza!!!!!! 🤪 nareszcie od swiat sie z nia nie widzialam!!!!!!!!! i jutro jej tez chyba gips zdejma!!!!!! i oby szybko doszla do siebie zeby mogla przyjechac jak sie wnusia urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Brzuszki 🙂 Moj wlasnie przywiozl mi laptopa do szpitala wiec w koncu mam kontakt ze swiatem :P neta mam komorkowego wiec chodzi strasznie wolno ale lepsze to niz nic :P napiszcie w skrocie co sie dzialo bo z tym netem nie jestem w stanie nadrobic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Anita jak sie czujecie?????

z tego co pamietam....
u nas wszystkie w komplecie - jeszcze i chyba w calkiem dobrej formie ( chyba ze mi cos umknelo)
Aga_M jutro idzie do szpitala na kroplowki
Mycloud urodzila po 24
moze dziewczyny cos jeszcze spamietaly, bo tu tyle tematow ze mnie juz szczegolu uciekaja

moja mala ma 2550g, termin zgloszenia do szpitala mam na 01.02 ciecie na 02.02.wszystko ok a te wyniki co mialam ze szpitala byly bledne 🤢

trzymaj sie tam kochana i wracaj szybko do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A My sobie lezymy siedzimy jemy i sie obijamy :P
Teraz jestem na tzw zbiorce moczu przez 24godz i jutro o 6stej rano koniec i beda badac. wyniki moga byc dopiero za 1-2dni wiec nie wiadomo czy mnie wypuszcza poza tym cisnienie jest wyzsze wiec mierza caly czas narazie tylko 2razy bylo zaraz przy granicy a reszta podwyzszona.
Maly szaleje na maxa 😁
Dzis mialam usg i to naprawde bardzo szczegolowe. Robia tez ktg i TOCO to co Andzia czy Aaana mialy robione :P nie pamietam ktora :P
MyClooud gratulacje juz zlozylam 🙂
Maly wg usg wazy 2534g 🙂 Pisalam do JaiHo bo od Niej dostalam smska a nie mam w tym telefonie nr telefonow 😞 bo Mezus uzywa mojego tel narazie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🙂


Dzisiaj postanowiłam ze nie będę na siłę gnić w wyrku i takim to sposobem z kubkiem inki zasiadłyśmy od rańca do kompa 🙂

anitek cieszę się że wszystko ok. przynajmniej porządnie cię tam przebadają i może do końca ciąży będziesz już miała spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób "walnęłam" sobie melisę przed snem więc i tak nie było tak żle - parę godz się przespałąm ale strasznie mnie brzuch boli od antybiotyków 🥴 - chyba wezmę własną rękę jakieś bakterie bo zwariuję.
No i to puchnięcie - masakra! dłonie i stopy jak u Shreka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...