Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój twardy, ale jak leze na pleckach wieczorem to miekki, zalezy kiedy, wiecie co od wczoraj pobolewa mnie brzuch lekko jak na okres, moze sie powoli zaczyna ???

Kurde ide dzis depilacje zrobic generalna , bo sie cykam ze moze mnie popędzic, a wogole mam rozwolnienie od wczoraj cholera jasna, a slyszalam ze przed porodem czysci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi blagam nie strasz mnie bo ja mam te same objawy jak ty. A o tym rozwolnieniu to juz nic nie mowie. Tez tak mam. Nawet wczoraj wieczorem i dzis juz z rana i to jak na biegunke. I ciagle mam uczucie jakbym znow musiala!!!! I ten bol brzucha 😞 i takie parcie. A do tego wczoraj na tej wizycie ta macica juz ma manewry i juz calkiem sie boje ze w kazdej chwili moge rodzic. Zobaczymy dzisiaj znow na wizycie. I jeszcze USG. Niedlugo wezme prysznic i powoli przygotowania do lekarza a mam dosc kawalek autem. Mam nadzieje ze juz dzis bedzie dobrze. 🥴
A jak tylko bedzie chwilka to zrobie zdjecie tej mojej smiesznej antenki. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje aaana 😘

nawet mam takie krople w domowej apteczce 🙂

umówiłam sie z ginkiem ,ze powalczę z katarem 3 dni,a jak nie przejdzie to mam iśc do ogólnego doktorka i powiedzieć,że mój gin zezwala na przepisanie antybiotyku bo mam być zdrowa i silna do porodu. Biorę póki co witC,Rutinoscorbin i robię 2xdziennie inhalację z soli fizjologicznej...

Dodi ja się wczoraj oskrobałam maszynką..oczywiście na ślepaka bo męża nie poproszę...jakoś by mnie to krępowało:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja odkąd nie widzę swojej psitki to mąz mnie goli bez problemu, bo nie wiem w czym to może być krępujące, a sex też uprawiacie po ciemku 😁
ostatnio to i nogi mi ogolił i pazury u stóp obciął, zapewne jak bym była kiedyś niedołężna oby nie, to by mi i tyłek podtarł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zawsze do łazienki zabieram lusterko. Mój wczoraj spytał po co ja zawsze noszę ze sobą lusterko, czy przyglądam się podczas kompieli? Ja mówię tak przyglądam, ale małej hi hi, a on na to, a kto cię wie!!!Nie chciał uwierzyć dopiero mu wytłumaczyłam o co chodzi:P
Najadłam się wczoraj wieczorem frytek, że mała nawet się nie ruszała wieczorem, może też podjadła i tak dobrze spała 🙂 Trochę się później martwiłam, ale za to z rana szaleństwa zaczęła.
Dzisiaj skolei kupiłam pączka, ale był jakiś zatłuszczony i połowę wyrzuciłam, teraz mnie mdli i odbija mi się nim. Nigdy tak wstrętnego pączka nie jadłam, a wyglądał tak ładnie 🤨
Dodi brzusio faktycznie niziutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana ja też się położyłam ale nic z tego nie wyszło bo po pierwsze za chwilę już mi się chciało siku a po drugie przy śpiewającej Wiktorii nie jest to możliwe, tak wiec leżałam prawie 2 godz. i tylko się spociłam.


Sibi to nie ja pisałam że moja dzidzia waży 2700 bo nawet nie wiem ile waży, ostatnio byłam u lekarza prawie 2 tyg. temu, to chyba nikoś pisała o swoim brzdącu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff... uporalam sie z tym prasowanniem, wbrew sobie wyprasowalam wszystko lacznie z tymi tetrami i poscielami i wszystkimi ubrankami... ale to chyba pierwszy i ostatni raz 🙂) dobrze, ze T. tego nnie widzi, bo pewnie zaczalby sie zastanawiac dlaczego nasza posciel nigdy nie jest wyprasowna a co gorsza pewnie zaczalby podrzucac swoje rzeczy do prasowania 🙂):P
Dodi obnizyl Ci sie znacznie brzuch... ale nie chce Cie martwic... to jeszcze nie swiadczy o szybkim porodzie... ale tak czy tak juz jestesmy blisko 🙂)

ja jakos daje rady sama sie ogolic ( dlugie rece? 😉 ) poza tym jak widzialam jak sie T. golac mnie gimnastykuje i napocil, to sie balam, ze zostane nie tylko ogolona ale i obrzezana... wole nie 🙂) 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja golę się w ciemno mężowi nie zaufałabym - wyszłabym pocięta! a co do pedicure to już ciężko ale jakoś daję radę ale jak już będę mogła wychodzić to idę na profesjonalne pedicure :P mężowi nigdy bym nie pozwoliła na obcinanie pazxnokci - jakoś mnie to krępuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho ja nienawidzę prasowania, mój przyzwyczajony przez mamusie do prasowanych gatek był i teraz jakoś daje rady chodzić w nieprasowanych 🙂 a co do golenia to też mam długie ręce tylko gałki oczne nie wysuwają mi się na tyle żeby podglądnąć co mam golić:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej właśnie wypiłam miętkę, tylko, że chyba za długo czekałam i zabardzo wystygła, ale może pomorze 😉
Ja też nienawidze prasowania i mój też jak widzi, że coś prasuję to zawsze mi coś podrzuca, teraz delikatnie z niewinną minką, bo nieraz na niego ryknęłam, więc się podlizuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój już wie że ja nie prasuję i nawet nie podrzuca niczego - jak musi ubrać koszulę to sam sobie pasuje
to samo jest z odplamianiem itp

nauczyłam go w b prosty sposób - kiedyś przyszedł do mnie do łazienki jak się b spieszyłam z oczami na spaniela (wiecie taka bezradność w oczach) i spodniami z plamą i zapytał się co ma z tym zrobić (czyt. wypierzesz mi tą plamę?)
ja niewiele myśląc bo już na prawdę musiałam wychodzić powiedziałam: IGNORUJ!
od tego czasu wie że jak ma plamy czy pogniecione rzeczy ma IGNOROWAĆ takie duperele :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał:
Dodi Ty idziesz na depilacje do kosmetyczki? - dobrze zrozumiałam?

Czy u kosmetyczki można się tak zupełnie wydepilować? bo ja zawsze myślałm że tylko boki?


Aaana pod prysznic poszlam na generalna depilacje, oczywiscie jak reszta z lusterkiem, elegancko nózki i inne czesci juz ogolone 🙂

Brzuszek caly czas pobolewa, ale to do wytrzymania jest, polkne nospe zaraz moze przejdzie.

Cholerna zgaga mimo ze brzuszek nizej to i tak jest, ale dzis zjadałam jajecznice z kielbaską i cebulka na sniadanie wiec sie nie dziwie ze po smazonym mnie wzielo.

Amdzia musimy sie trzymac jeszcze troche, chociaz z tydzien do 38 tygodnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzymajcie się dziewczynki,ale jak dzidzie będą chciały wyjść teraz to chyba już są gotowe no nie 🙂
Dodi na tą zgagę to weź reenie mnie pomaga bo też mnie męczy czesto, a jak nie to weź do tego espumisan na wzdecia bo czasem za dużo gazów w żołądku sie nagromadziło i przez to też jest zgaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...