Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Dodi 😘

Co do zakupów to ja mam jeszcze długą listę, jak mi się troszkę skróci to przypominam siebie że jednak muszę coś dokupić tym sposobem nie wiem czy zdążę wszystko mieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja musze jeszcze kupic firanke do małej do pokoju bo jak narazie mam rolete taka wewnetrzna ale nawet ładnie sie prezentuje bez firanki bo ta roletka ma takał ładną falbenke na końcu 🙂
a w pokojach oprocz rolet wewnetrznych to mam dodatkowo jeszcze te zewnetrzne hehe wiec nie dziwcie sie ze tak dłuugo spie czasem hehe;p bo w domu mam ciemno jak w du... u murzyna:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanko, czy zdarzyło Wam się ostatnio po badaniu ginekologicznym mieć plamienia? Na ostatnim badaniu lekarz powiedział, że mogę urodzić w każdej chwili... Główka już zeszła mocno w dół, miałam lekkie nieregularne skurcze, a rozwarcie na 3 cm. Po wizycie pojawiło mi się właśnie plamienie i myślałam, że to czop mi odchodzi. Niestety następnego dnia (we wtorek)już nie było śladu ani po skurczach, ani po plamieniu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ja mam dokladnie to samo :P jak ja sie ucieszylam jak lekarka kazala mi dodatkowe rzeczy do szpitala kupic :P
a teraz wlasnie zakonczylam zakupy na allegro 🙂
ale pewnie znowu cos wymysle :P

z zabawek mam karuzele (jesli to mozna zabawka nazwac) i cala szafe miskow ktore dostalismy na slubie zamiast kwiatow a doszlam do wniosku ze ja nic nie kupuje bo na samym poczatku taki maluch sie nie bedzie niczym zajmowal a na pewno goscie cos beda przynosic!! ha i nie wiem co ma moja tesciowa :P
Marcelka dostala jedna grzechotke od kuzynki a ze siostreznica juz sie nie moze doczekac jak sie urodzi to juz przyniosla

uciekam bo zaraz moja mamusia przyjedzie :laugh:

do pozniej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madrak nie miałam plamień po badaniu ale ja raczej gruboskórna jestem

CandyMonka - już byłam na 100% na swissmed zdecydowana ale położna u kt byłam na takiej jakby SR powiedziałą że tam mnie nafaszerują chemią i będzie pięknie i bezboleśnie ale zdecydowanie nie naturalnie więc znowu myślę ....
Puck odpada bo mi ginka zdecydowanie odradziła więc może zaspa? albo Wejcherowo albo pck - do pck mam najbliżej - nie wiem bo mi w głowie namieszała!! aha a wiesz że można też mieć poród w domu??!!??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madrak lepiej zadzwoń do swojego ginekologa i się spytaj, bedziesz spokojniejsza 🙂

aaana no swissmed odradzali nam na szkole, koleżanka rodziła 11.01 w Pucku i mówiła, że jedzie na opini i że wcale nie jest tak super. Ja wybrałam Wejherowo bo mam bliżej niż do Pucka. Dzisiaj na szkole rodzenia przyjeżdżają pary i będą opowiadać o porodach w szpitalach u nas, podobno są świerzynkami więc czekam na ich iformacje ale myślę, że zostanę przy Wejherowie. Poród w domu? No co Ty..kurcze ja bym chciała 🙂 Nie wiedziałam, że można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia na obiadek polecam naleśniki z szynką wiejską, pieczarkami, cebulą i żółtym serem 🙂 wczoraj takie zrobiłam, w sumie jakieś 40min mi zajęło ale było mega pyszne.. dwa na głowę styka w zupełności..w sumie to nawet pod koniec już męczyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki 🙂

a my dzis normalnie mamy masakre :P Maż zachorował znowu :/ W nocy biedaczyna miał 38,9 temperatury wiec trzeba bylo wstac o 2 giej i się meżem zając. Dzis od rana do lekarza musialam zawiesc bo jest oslabiony, no ale na wlasne zyczenie bo sie auta nie naprawia na mrozie :/ Wrr i znowu w aptece zostawie majątek.
Także nocka srednio udana - pewnie padne o 4 tej tak jak wczoraj.

Nawet sie nie zabieram za nadrabianie 🙂
Wczoraj byl namwet sexik no ale nic mi nie bylo w nocy ani pol skórcza 😞 😞 Esz

Darusia ja mam pomidorówke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana swissmed nie bo nie ma dobrej opieki dla noworodków, nie mają sprzętu i jak się coś dzieje to trzeba wieść matkę i dziecko do szpitala. Jedyny plus jest taki, że mają tam papier toaletowy i jest czysto he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madrak - oczywiscie po badaniu ginekologicznym a tymbardziej w takim standium ciazy jakie masz Ty, jest to mozliwe. Lekarz bardzo mocno musi Cie zbadac aby stwierdzić dlugosc szyjki a jeszcze mocniej jesli masz rozwarcie.
Moja znajoma sie zakrwawila nawet na wizycie - na nastepny dzien dostala skorczy a dzien pozniej urodzila 🙂 Moze lekarz naruszył ktoryś z narządów.
Jesli nadal sie denerwujesz to skontaktuj sie z lekarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia tylko uważaj na siebie!
dzisiaj też mam pomidorówkę i to na kostkach bo nie mam mięsa

CandyMonka to przestarzałe info - byłam i widziałam sprzęcik 1wsza klasa uff jak tylko dlatego to jestem spokojna - mąż cały czas upiera się przy swiss no ale ja jeszcze pomyślę
jak bedziesz miałą jakieś ciekawe info po SR to pisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki za propozycje 🙂 pomidorówke miałam dwa dni temu chyba hehe ale tez dobre 🤪 a Ty Candymonka podsunełas mi pomysł z tymi nalesnikami i chyba zrobie z pieczarkami i z cebulką i serkiem tylko ze krokiety hihihih.
jakies dziwny bol czuje w okolicy dupki... ehhh takie głupie uczucie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...