Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Byłam u 2 lekarzy. Jeden powiedział, że nic mi nie jest a drugi dał jakiś tam syropek i to wszystko.


Może powinnaś iść jeszcze do trzeciego, ja jak miałam wizytę u ginekologa skarżyłam się, że bardzo dokucza mi kaszel od jakiegoś czasu to gin od razu mi dał antybiotyk bo stwierdził, że przedłużająca się infekcja dla maleństwa jest groźniejsza niż antybiotyk, niestety po tygodniu nie było poprawy i byłam u rodzinnego i stwierdziła zapalenie oskrzeli wypisała mi recepty na dwa antybiotyki i później dzwoniłam do ginekologa który mam wykupić i brać i (odpukać) puki co przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam babeczki!!
paula_jot - ja polecam syrop z cebuli na wszelkie takie choroby, mozna go zmodyfikowac dodajac jeszcze czosnek i miod, to z naturalnych sposobow. Z medycznych srodkow polecam Oscillococcinum Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku... Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!!

co do walentynkowych prezentow to nasza corcia byla/jest wlasnie takim 😁 Najcudowniejszy prezent jaki mozna kiedykolwiek dostac!! 🙃 Ten bejbik jest troche spozniona walentynka ale nie mniej cenna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
a mamuśki na forum wspominają jak fajnie było w ciąży 😉


bo choc jeszcze niektore z was nie zdaja sobie z tego sprawy to za tym okresem ciazy i rosnacego brzuszka strasznie sie teskni po porodzie....i oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie aby do tego cudownego stanu powrocic znow predzej czy pozniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże aż mi się nie chce wracać do domu. Moja mamka jak się dowiedziała, że będzie podwójną babcią to zaczęła remont w całym domu. I oczywiście wszystko sama zaplanowała jakie kolory itp. 🙂 Nie przeszkadza mi to bo moja mama ma świetny gust. 😁
jeszcze coś:
http://demotywatory.pl/3135811/Szczescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas zdecydowanie niespodzianka 🙂 Dwa lata bez zabezpieczeń ani żadnych naturalnych metod, a tu nagle taki prezent 😉 Ale nie walentynkowy, a trochę już po...

Ja nie jestem pewna czy będę aż tak tęskniła za ciążą. Na razie dla mnie to zmęczenie, mdłości, wymioty, zgaga, złe samopoczucie, częste bóle głowy i bóle wszystkiego innego... Może jak Dzidziuś częściej zacznie się ruszać, to nie będą mi aż tak przeszkadzały te dolegliwości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Boże aż mi się nie chce wracać do domu. Moja mamka jak się dowiedziała, że będzie podwójną babcią to zaczęła remont w całym domu. I oczywiście wszystko sama zaplanowała jakie kolory itp. 🙂 Nie przeszkadza mi to bo moja mama ma świetny gust. 😁
jeszcze coś:
http://demotywatory.pl/3135811/Szczescie

To po prostu rozbraja... Mi to się od razu płakać chce, jak na takie Maleństwa patrzę 🙂
Moja mama też wariuje, ale na mniejszą skalę 😜 Chciałam, żeby mi dała łóżeczko po młodszym braciszku (które chyba nawet mnie albo moją siostrę pamięta), a ona się uparła, że kupi nowe! Ja nie pamiętam, żeby tamtemu czegoś brakowało, ale skoro już tak bardzo chce... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie wiem czy będę tęsknic za ciążą. Pierwsze miesiace przechodziłam łagodnie żadnych wymiotów czy ciężkich mdłości ale te wszelkie ograniczenia, nie dźwigaj, nie noś, nie podnoś ręki, nie przebywaj z chorymi, nie używaj tego i tamtego dają mi w kość. Do tego te ciągłe obawy o Maleństwo i żebym się czymś nie zaraziła co mogłoby mu zaszkodzić. Nie wdychaj, nie stój długo, tego nie jedz i tak dalej i tak dalej. Niby ciąża to nie choroba ale w przypadku choroby więcej można. Wszystkie kosmetyki odstawiłam poza mydłem dla dzieci, oliwką i kremem bambino. No i szampon został ten sam. Wszelkie kremy, balsamy, żele, toniki, pudry i inne po przejrzeniu składu wyrzuciłam. A ile się strachu najadłam po tym jak używałam potencjalnie szkodliwego kosmetyku na początku ciąży dopóki nie wiedziałam że on może szkodzić. Nawet pasty do zębów mają triclosan. Nawet zakupów nie moge sobie przynieść do domu bo kilka rzeczy w reklamówce i już 3-4kg i potem panika 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martka3 napisał(a):
Kununari ja już na tym etapie zakończę, bez powtórek, Trójeczka mi wystarczy 😉


To już trzeci dzidziuś? Gratuluję? A ile latek mają dzieci i jaka płeć?

Moja mama nie wpadła w szał i na razie nic nie kupuje tylko dzwoni i pyta o wyniki badań 🙂 Teściowa też nie szaleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...