Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u nas jak zwykle - dla odmiany 😉 - leje i wieje 😜
Wlasnie wrocilysmy z Mia z basenu - musze sie pochwalic ze moja niespelna dwu letnia corka plywa sama w rekawkach 😁 a jej mama- ja - plywam na wlasnym mega wielkim brzuchu i calkiem niezle mi idzie 😉 W wodzie tak mi lekko - polecam basenowe pluskanki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
rozmowy w toku rok pzed zajsciem w ciaze kobiecie na glowie robi sie balonik hahahah ludzieeee ja nie moge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba uroze ze smiechu 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 ja na basen sie wybieralam z mezem 3 miesiace i teraz juz odpuscilam bo nigdy dojsc nie moglam a teraz to wole nie rodxzic tam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa_aniusia napisał(a):
rozmowy w toku rok pzed zajsciem w ciaze kobiecie na glowie robi sie balonik hahahah ludzieeee ja nie moge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba uroze ze smiechu 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 ja na basen sie wybieralam z mezem 3 miesiace i teraz juz odpuscilam bo nigdy dojsc nie moglam a teraz to wole nie rodxzic tam 🤪


to rok przed miałyśmy takie baloniki nad głową! A swoja droga to ta matka nie czuła że dziecko od 2 tyg. się nie rusza? Dziwne ? A o płeć się baby pyta! Głupoty takie, że nie mogę !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja jestem na chwilke.

Zmeczona a niby nic nie robie troche pomagam.

Ogólnie okazało się ze meble są niekompletne, nie ma np części mocujacej do regału. Czekaliśmy na nie 10 tygodni ! Teraz taki zonk! Najgorsze to, że meble wykonane są na odwal, otwory itp. Wszystko idzie wolno, strasznie... nie wiem czy dzisiaj skończymy...
wkurza mnie to bo firma ma pełno nagród laur konsumenta, spełnia wymogi iso a tu takie badziewie... jedynie wygląda ładnie... a meble z ikei są 100 razy porządniejsze i łatwiejsze do skręcania... ech...

Co do basenu... jak ja za tym tęsknie... ale nadrobimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
kunkunari dziekuje za odpowiedz 🙂 zastanawiam sie gdzie pojechac z malenstwem w przyszlym roku tak by nasza cala 3 czula sie swobodnie i wypoczela 🙂
lala rzeczywiscie promocja! trzeba korzystac jak ma sie taka mozliwosc 😆


wszystko zalezy jak zwykliscie wypoczywac aktywnie - uprawiajac sporty, w ruchu czy pasywnie - leniuchujac... Z 6 miesieczniakiem, mozna zarowno wypoczywac w jeden lub drugi sposob... tak jak jedna z nas napisala wszystko zalezy od checi i organizacji... Nalezy sie rowniez zastanowic czy ma to byc wycieczka zoragnizowana np. przez agencje czy tez samodzielnie...
Jak Mia byla mala nawet 3 miesieczna duzo podrozowalismy zzarowno orgnizujac sobie sami jak i korzystalismy z gotowych pakietow...I prawda jest taka, zechoc wczesniej bylismy aktywni na wakacjach na tych z dzieckiem niestety leniuchowalismy ile sie dalo - zwiedzanie bardzo ograniczylismy ale nie wyeliminowalismy zupelnie... a aktywnosc to plywanko i spacery glownie...
Z wlasneigo doswiadczenia moge smialo powiedziec, ze latwiej bylo z organizacja kiedy Mia byla jeszcze na piersi - wygoda karmienia wszedzie, bez podgrzewania, przygotowywania i szukania miesjca karmienia (siedzenia dla malucha)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia , ale bym się wkurzyła, jakby te mebelki na mnie trafiły...zwłaszcza to, że czegoś brakuje w zestawie, pewnie jak już urządzisz wszystko, to i tak będą pięknie wyglądać, ale przykro mi, że nie spełniają Twoich oczekiwań, zwłaszcza, że jak napisałaś, sprawdziłaś producenta i kazali Ci tyle czekać!!!

A ja właśnie skończyłam robić generalny porządek w łazience...aż się cała zgrzałam...ale cieszę się , że mam to już za sobą...jeszcze na weekend czeka mnie małe przemeblowanko, bo po przywiezieniu wózka do domu, zrobiło się jakoś ciasno....maluszek dziś średnio ruchliwy, raz na jakiś czas gdzieś się wypnie i tyle...łobuz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):

A ja właśnie skończyłam robić generalny porządek w łazience...aż się cała zgrzałam...ale cieszę się , że mam to już za sobą...jeszcze na weekend czeka mnie małe przemeblowanko, bo po przywiezieniu wózka do domu, zrobiło się jakoś ciasno....maluszek dziś średnio ruchliwy, raz na jakiś czas gdzieś się wypnie i tyle...łobuz 🙂


no a ja teraz smigam posprzatac swoja lazienke - ehhhhhhhhhhh jakiego lenia mam - moze jak juz ci tak dobrze poszlo to wpadniesz do mnie z pomoca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje meble zamówione w lipcu zeszły z taśmy produkcyjnej w zeszłym tygodniu, bo mają tyle zamówień. Odwalają fuszerkę i tyle. Laur konsumenta zobowiązuje... i gdyby nie to, że Kubuś niedługo przyjdzie na świat to byśmy tego tak nie zostawili...ale zrobię zdjęcia i napiszę skargę...
Też jestem zła na siebie bo zastanawiałam się też nad innym białym modelem...ale te były 500 zł tańsze... jednak może tam też by tak było... kto wie...

i jak widzę to chyba dzisiaj nie skończą... nerwów kupa...jedyny plus że mam suszarkę zamocowaną do sufitu i mogę suszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 🙂
ja tylko na chwilke, ale jestem... napisalyscie juz tyle, ze raczej nie dam rady tego nadrobic 😞

u mnie superowo, kobitki przylecialy 🙂 dzisiaj bylysmy na sesji zdjeciowej 🙂 ale sie nasmialam...

a w nocy mialam pierwszy skurcz lydki.... masakra, myslalam, ze zaczne krzyczec z bolu... i do tej pory mnie boli... nie wiem co zrobic...mam nadzieje, ze dzisiaj sie nie powtorzy...

mam nadzieje, ze u Was wszystko dobrze, jak babki wyleca, to bede miala sporo do nadrobienia 🙂
a teraz spadam, bo zaqraz na spacerek idziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry u mnie majtki te w siateczkę mają tylko takie kolory jak pisałam i to potwierdziło się w 3 aptekach ( lawenda 😉 i zielony). Mam w sumie 6 par,

Mam dwa opakowania tych gigantycznych podkładów tyle wezmę, ale kupiłam też always na noc najbardziej chłonne i mam zamiar je jak najszybciej założyć. Bo tamte są mega grube i mega wielkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Cherry u mnie majtki te w siateczkę mają tylko takie kolory jak pisałam i to potwierdziło się w 3 aptekach ( lawenda 😉 i zielony). Mam w sumie 6 par,

Mam dwa opakowania tych gigantycznych podkładów tyle wezmę, ale kupiłam też always na noc najbardziej chłonne i mam zamiar je jak najszybciej założyć. Bo tamte są mega grube i mega wielkie


No właśnie te wielgachne podkłady mają aż 25-30 cm długości i chyba ze 2 cm grubości też mam dwie paczki ale nie wiem czy aż dwie brać. Zastanawiam się czy nie wystarczy tylko jedna paczka + paczka podpasek.

Co do podkładów do przewijania tez nie wiem ile wziąć w paczce jest 5 szt. rozumiem że one mają służyć dziecku tak? Bo już zdurniałam...... I stąd wynika mój następny dylemat bo może wystarczą 3 szt takich jednorazowych a do tego wezmę pieluszki podbite ceratką...?

Muszę kupić takie majty z siateczki bo te co mam są jak foliowe i mnie przerażają!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Ile podkładów poporodowych pakujecie do torby a ile podkładów do przewijania?
Chciałam po paczce ale to zajmuje większą część torby! Podpaski też bierzecie czy liczycie, że podkłady Wam starczą.... ile tych majtów z siatki macie?


Lepiej wez wiecej jak to sie mowi lepiej nosic niz sie prosic 😉
Moja dodatkowa rada - w osobna reklamowke zapakujcie to w co sie przebierzecie od razu w szpitalu - szlafrok, koszule, klapki, ewentualnie - zajmuja duzo miejsca a wlasciwie wlozycie na siebie od razu po przybyciu do celu.... i nie trzeba bedzie szperac w torbie i szukac co wlozyc na siebie majac mega bole...

Ja sie zapakowalam w dwie sredniej wielkosci torby jedna dla mnie druga dla dzidzi....
Majtek okolo 6 par powinnas zabrac, podpaski-wklady poporodowe najlepiej cala paczke, podkladow nie wiem bo u nas w szpitalu daja ale pamietam, ze mi wiele nie bylo potrzebnych bo az tak mocno nie krwawilam zeby przeciekac majac miedzy nogami ogrooomna podpache 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu przykro mi że tak wyszło z tymi meblami. Szkoda że postawili na ilość a nie na jakość.

Cherry ja pakuję jedną paczkę podkładów ale liczę że mąż przywiezie kolejną bo mam więcej przygotowanych. Podkłąd na łóżko biorę jeden też liczę że mąż dowiezie kolejne jak będzie potzreba. Majtek na razie biorę 2 sztuki ale kolejne 2 będą czekały w domu. Myślę że mąż i tak będzie krążył między domem a szpitalem i dowiezie mi co będę potrzebowała.

Cherry mam do Ciebie pytanko, gdzie kupowałaś zasłonki do pokoju Kacperka? Szukałam dzisiaj firanek i znalazłam coś takiego http://allegro.pl/firanki-disneya-na-woalu-najwiekszy-wybor-promocja-i1858656016.html
Nie wiem czy będą pasowały do pokoiku ale chciałabym takie dziecięce. Męzowi się podobają z Kubusiem Puchatkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari ja to mam mega lenia już od dawna, ale musiałam się w końcu wziąć do roboty , bo czas ucieka...mój Kochany chciał mnie w tym wyręczyć,ale ja tam nie wierze w to męskie sprzątanie 🙂 🙂 🙂

Cherry ja biorę do szpitala paczkę, w której jest 10 podkładów poporodowych i cieńsze podpaski, ale za to mega chłonące, bo jakoś nie wierzę, że wytrzymam długo z taką"pieluchą" miedzy nogami...zresztą tutaj się szybciej wychodzi ze szpitala, więc powinno starczyć, a jak nie to mojego wyślę do sklepu po kolejne...a te gacie siateczkowe mam chyba z 6 lub 8 sztuk już nie pamiętam...dostałam od szwagierki, bo ona miała cesarkę i nie potrzebowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie wszystko zalezy ile w tym szpitalu bedziemy...
tutaj sie rodzi i na drugi dzien wychodzi... ja z Mia bylam 4 dni bo mialam wysokie cisnienie krotko przed i zaraz po porodzie i mnie obserwowali... ale z tego co mi wiadomo to 4 dni w PL to norma..
w razie co mozna zakupic wiecej i poinstuowac partnera skad ma je zabrac w razie potrzeby lub pokazac mu jakie ewentualnie ma dokupic i gdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Madziu przykro mi że tak wyszło z tymi meblami. Szkoda że postawili na ilość a nie na jakość.

Cherry ja pakuję jedną paczkę podkładów ale liczę że mąż przywiezie kolejną bo mam więcej przygotowanych. Podkłąd na łóżko biorę jeden też liczę że mąż dowiezie kolejne jak będzie potzreba. Majtek na razie biorę 2 sztuki ale kolejne 2 będą czekały w domu. Myślę że mąż i tak będzie krążył między domem a szpitalem i dowiezie mi co będę potrzebowała.

Cherry mam do Ciebie pytanko, gdzie kupowałaś zasłonki do pokoju Kacperka? Szukałam dzisiaj firanek i znalazłam coś takiego http://allegro.pl/firanki-disneya-na-woalu-najwiekszy-wybor-promocja-i1858656016.html
Nie wiem czy będą pasowały do pokoiku ale chciałabym takie dziecięce. Męzowi się podobają z Kubusiem Puchatkiem.


Marinel ja kupowałam te zasłonki w Praktikerze i zapłaciłam za nie wtedy bardzo dużo. Tu widzę świetna cena a ten wzór KUBUŚ TĘCZOWY jest niemal że identyczny z moimi (u mnie jest tylko ten Kubuś i przyjaciele na tle tęczy).

Aż sobie zapiszę tą aukcję bo cena naprawdę dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Marinel napisał(a):
Madziu przykro mi że tak wyszło z tymi meblami. Szkoda że postawili na ilość a nie na jakość.

Cherry ja pakuję jedną paczkę podkładów ale liczę że mąż przywiezie kolejną bo mam więcej przygotowanych. Podkłąd na łóżko biorę jeden też liczę że mąż dowiezie kolejne jak będzie potzreba. Majtek na razie biorę 2 sztuki ale kolejne 2 będą czekały w domu. Myślę że mąż i tak będzie krążył między domem a szpitalem i dowiezie mi co będę potrzebowała.

Cherry mam do Ciebie pytanko, gdzie kupowałaś zasłonki do pokoju Kacperka? Szukałam dzisiaj firanek i znalazłam coś takiego http://allegro.pl/firanki-disneya-na-woalu-najwiekszy-wybor-promocja-i1858656016.html
Nie wiem czy będą pasowały do pokoiku ale chciałabym takie dziecięce. Męzowi się podobają z Kubusiem Puchatkiem.


Marinel ja kupowałam te zasłonki w Praktikerze i zapłaciłam za nie wtedy bardzo dużo. Tu widzę świetna cena a ten wzór KUBUŚ TĘCZOWY jest niemal że identyczny z moimi (u mnie jest tylko ten Kubuś i przyjaciele na tle tęczy).

Aż sobie zapiszę tą aukcję bo cena naprawdę dobra.


A Ty masz zasłonki zrobione z tego białego woalu. U mnie problem polega na tym że mam wysokie a wąskie okno więc nie wiem czy będzie ładnie wyglądała ta firanka przy wysokości 210cm. Cena naprawdę super więc chyba zaryzykuję i kupię, a zasłonki dokupię zielone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Cherry napisał(a):
Marinel napisał(a):
Madziu przykro mi że tak wyszło z tymi meblami. Szkoda że postawili na ilość a nie na jakość.

Cherry ja pakuję jedną paczkę podkładów ale liczę że mąż przywiezie kolejną bo mam więcej przygotowanych. Podkłąd na łóżko biorę jeden też liczę że mąż dowiezie kolejne jak będzie potzreba. Majtek na razie biorę 2 sztuki ale kolejne 2 będą czekały w domu. Myślę że mąż i tak będzie krążył między domem a szpitalem i dowiezie mi co będę potrzebowała.

Cherry mam do Ciebie pytanko, gdzie kupowałaś zasłonki do pokoju Kacperka? Szukałam dzisiaj firanek i znalazłam coś takiego http://allegro.pl/firanki-disneya-na-woalu-najwiekszy-wybor-promocja-i1858656016.html
Nie wiem czy będą pasowały do pokoiku ale chciałabym takie dziecięce. Męzowi się podobają z Kubusiem Puchatkiem.


Marinel ja kupowałam te zasłonki w Praktikerze i zapłaciłam za nie wtedy bardzo dużo. Tu widzę świetna cena a ten wzór KUBUŚ TĘCZOWY jest niemal że identyczny z moimi (u mnie jest tylko ten Kubuś i przyjaciele na tle tęczy).

Aż sobie zapiszę tą aukcję bo cena naprawdę dobra.


A Ty masz zasłonki zrobione z tego białego woalu. U mnie problem polega na tym że mam wysokie a wąskie okno więc nie wiem czy będzie ładnie wyglądała ta firanka przy wysokości 210cm. Cena naprawdę super więc chyba zaryzykuję i kupię, a zasłonki dokupię zielone.


Dokładnie jak piszesz - biały woal. Ja nie ma zasłonek ponieważ mam rolety. Myślę że będzie bardzo ładnie wyglądać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...