Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
ella1 napisał(a):
Co do linii to ja tez mam i nad pępkiem idzie krzywo ja dodatkowo mam jeszcze ciemne kółko wokół pępka 😁 😁 😁 😁 😁..

Martka super, ze po wizycie wszytsko dobrze!!!!
To o tydzień przesunął ci sie porod- niby tylko 7 dni a dla nas to wieecznooooość co nie???!! Ale damy radę!!!

W ogóle Martka chciałam ci podziekowac za wspaniały pomysł o prezencie dla starszej pociechy!!!!!
Uwazam, ze to super pomysl jak starsze rodzenstwo dostanie prezent od malucha!!!!!
Brawko dla Ciebie!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.
A kiedy myślisz dac te prezenty???!!! Mi sie wydaje ze chyba najlepiej jak wrocimy ze szpitala do domu- jak myślisz??!?!!!!!


Kurcze Ella, czytasz mi w myślach 🙂 Bo, ja też zgapiłam ten pomysł od martki i uważam go za świetny. Mówiłam nawet o nim mężowi 🙂 Myślę, ze trzeba go wręczyć po urodzeniu, w końcu ma być od dzdzi 🙂 Teraz myślę co by to mogło być 🙂


Kochana u nas juz postanowione- LEGO( teraz jest szał na to 😉)
--- dodam ze moj synek dobrze pamieta jaką zabawkę od kogo dostał wiec mam nadzieje ze teraz tez zapamieta, ze to od siostrzyczki MAI 🙂 🙂

Gosiuq-współczuje ach z tymi jabłkami 😠:angry. Zrób sobie dzisiaj dzień leniucha-( jesli mozesz) i oby Ci szybko minęło!!!!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Martka imię PIOTR- PIĘKNE!!!!!!!
Moj tato miał na imie PIOTR 😉, moj maz i syn ma na drugie PIOTR, najlepszy przyjaciel nasz ma na imię PIOTR- WIEC WYCHODZI NA TO, ZE KAZDY PIOTR JEST SUUUUPER( czego i zycze twojemu tzn. Waszemu synkowi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Dziękuję Ci bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu to i ja Cię ściskam, takie rzeczy trzeba odcierpieć, nie ma chyba innej rady.Ale teraz powinno być już tylko lepiej. Tego Ci życzę!
Ella, no my nie możemy Lego, choć byśmy chcieli, bo w Katarze (dasz wiarę) prawie go nie ma! Jeśli już gdzieś się pojawi to w bardzo małych zestawach (kilka klocków) a na to Lenka jest już za duża, zwłaszcza, ze w domu zostawiła całkiem spore zestawy 😞 Tutaj w ogóle wybór zabawek jest ubogi. Będę musiała wykazać się pomysłem - dobrze, że mam jeszcze trochę czasu.
A dla humoru zdjęcie katarskiej Barbie 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
Gosiu to i ja Cię ściskam, takie rzeczy trzeba odcierpieć, nie ma chyba innej rady.Ale teraz powinno być już tylko lepiej. Tego Ci życzę!
Ella, no my nie możemy Lego, choć byśmy chcieli, bo w Katarze (dasz wiarę) prawie go nie ma! Jeśli już gdzieś się pojawi to w bardzo małych zestawach (kilka klocków) a na to Lenka jest już za duża, zwłaszcza, ze w domu zostawiła całkiem spore zestawy 😞 Tutaj w ogóle wybór zabawek jest ubogi. Będę musiała wykazać się pomysłem - dobrze, że mam jeszcze trochę czasu.
A dla humoru zdjęcie katarskiej Barbie 🙂))


Czekam z neicierpliwościa na katarską barbie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
hello! a niech szlag trafi polskie jabłka! pokusiłam się wczoraj na wieczór i stanęło na żołądku... cała nocka przekichana, kręciłam się i wierciłam, odbijało się i brało na wymioty. i w sumie potem to już nie wiedziałam czy bardziej do kibelka mi się chce, czy będę haftować. Brzuch bardzo mnie bolał i nie umiałam sobie miejsca znaleźć 😞 rano powtórka z rozrywki, kapitulacja, wzięłam nospę, pospałam ze 2 godziny i teraz lepiej. Brzuch już nie jest twardy, nawet wdusiłam kanapkę, teraz wypiję rosołek i się chyba przegłodzę dzisiaj, bo wciąż mam taką plombę w brzuchu...
Shelby! jak miło Cię widzieć 🙂 🙂 🙂 prosimy o więcej fotek wszystkie brzuszki.
Udanych wizyt na dzisiaj (chyba nasza Gosia 734 też ma?). leżę dalej i będę zerkać, o czym plotkujecie 🙂



Ja mam inny problem - strasznie boli mnie lewe biodro a nie mogę sprać ani na plecach (bo duszno), ani na prawym boku (bo duszno) ani tym bardziej na brzuchu (bo wiadomo dlaczego)... zastanawiałam się czy nie spać na siedząco....
Współczuje z jabłkami - a mówią, że to błonnik i że jak się zje jabłko to właśnie powinno być lepiej - a tu proszę - a może skusiłaś się na niedojrzałe...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozumiem ból biodra, bo mnie również bolą, stosuje metodę podwiniętej nogi, mało pomaga, bo to chyba placebo, ale zawsze coś. Dziwne tylko, że boli Cię jedno? A pytałaś o to lekarza?

Wrzucam jeszcze moją Lenkę podczas malowania buźki w jakimś centrum handlowym (zwracam uwagę na otoczenie 🙂). I niech Was nie zwiedzie długi rękaw mojego dziecka, tutaj gdy wchodzi się do pomieszczenia, należy się ubrać, a wychodząc oczywiście rozebrać, najlepiej do naga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A cóż to za metoda podwiniętej nogi...? że jedną nogę kładziesz na jakiejś poduszce? o to chodzi?
Mówiłam lekarz... ale ponieważ najczęściej ból jest dokuczliwy w nocy przy wstawaniu do łazienki to stwierdziła, że to raczej tylko "odleżyna" ;-) po prostu leżę cały czas na lewej stronie i jak się tak porządnie "zastoi" to boli. W ciągu dnia nie boli w ogóle jak się już rozruszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulhakova napisał(a):
Ciekawe jak wygląda katarski Ken ;-)


No własnie!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪..

Lenka śliczna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂. Jak ja bym tam była to chyab bym sie caly czas na nich gapiła 😁 😁 😁 😁 😁 😁.

Naljepsi sa faceci w tych sukienkach 😁 😁 😁. A czemu kobiety na czarno-to faceci powinni w czarnym chodzic---- w białym jest chłodniej w takie upaly 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Bulhakova napisał(a):
Ciekawe jak wygląda katarski Ken ;-)


No własnie!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪..

Lenka śliczna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂. Jak ja bym tam była to chyab bym sie caly czas na nich gapiła 😁 😁 😁 😁 😁 😁.

Naljepsi sa faceci w tych sukienkach 😁 😁 😁. A czemu kobiety na czarno-to faceci powinni w czarnym chodzic---- w białym jest chłodniej w takie upaly 😁 😁


pewnie katarski Ken jest ubrany na biało ma turban i długą brodę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobię fotkę i prześlę, bo maniakalnie pstrykam gdzie i co się da 🙂 Już więcej tego świata azjatyckiego oglądać nie chcę, więc muszę go na pamiątkę fotografować.
Co do Kena, Szariat i Koran mówią o tym, że to kobieta ma się skromnie ubierać, a mężczyzna coż....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
Zrobię fotkę i prześlę, bo maniakalnie pstrykam gdzie i co się da 🙂 Już więcej tego świata azjatyckiego oglądać nie chcę, więc muszę go na pamiątkę fotografować.
Co do Kena, Szariat i Koran mówią o tym, że to kobieta ma się skromnie ubierać, a mężczyzna coż....


acha... czyli katarski Ken może być zdecydowanie bardziej odważny 😉 😉 😉
może gdzieś spotkasz to zrobisz zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Ella 🙂 😘
Prawda jest taka, że nie ma mowy o tym, żeby kobieta pokazała się w stroju kąpielowym. W tym świecie to nie do pomyślenia! Wchodząc na plażę można napotkać znaki zabraniające wchodzenia kobietom w kostiumach kąpielowych, można zaś wejść w takich specjalnych jakie właśnie czasami widać na plażach Egiptu, tzn, długa nogawka, długi rękaw, nierzadko nakrycie głowy. Niektóre prywatne plaże pozwalają europejkom i kobietom niemuzułmańskim korzystać z plaży w zwykłych strojach. Ale norma zakazuje. Oj, dużo by mówić. Przejrzę dzisiaj zdjęcia, jak coś znajdę to prześlę, ja trochę już się przyzwyczaiłam, ale Was pewnie zadziwi niejedno. A teraz spadam, papa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!
Shelby super zdjęcie!
Lala powiedz mi jak wy się w tej wannie mieścicie? ja z moim mężem w życiu bym się nie pomieściła no chyba, że macie taką duuużą narożną to owszem 😜 A film prawo ciążenia też niedawno oglądałam, mąż mi wypożyczył i bardzo fajny 🙂 a ty się już nie dąsaj i wybacz mu 😉

Opowiem wam co się wczoraj przydarzyło siostrze mojego męża. Około 23 poszła sobie do kibelka, zamknęła się i już nie otworzyła. Dobrze, że jeszcze nie spaliśmy i usłyszeliśmy jak woła. Spędziła tam ponad godzinę, teściu próbował rozkręcić zamki nic to nie dało. Więc dopiero po przecięciu zawiasów drzwi odpadły. Masakra jakaś, tak mi było jej żal ale przyznam że dobrze że to się jej stało, a nie mi hihihi 😜 strach pomyśleć co by było jakbym o 3 w nocy się zatrzasnęła. Ja chodzę sikać jak lunatyczka więc pewnie z przyzwyczajenia bym przekręciła ten cholerny zamek.

A i był u nas dziś ksiądz misjonarz który prowadzi u nas w parafii tygodniowe misje. Przyjechał do babci męża, która od 10 lat już nie chodzi (chyba wam pisałam, że niedawno ucięli jej drugą nogę). No i przy okazji moja Emilka została "pogłaskana" przez niego. Później się śmiałam że niezłe jaja by były jakby mu tak przyfanzoliła kopniaka w rękę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ale żeście już napisały dziś dużo... 🤨 Nie dam rady tego nadrobić...
Wróciłam od lekarza pobrał chyba jakiś wymaz, dał skierowanie na badania na USG wypisał skierowanie do szpitala... Szyjka skrócona , razwarcie delikatne ale mała się cofnęła także już spokojnie. A i mam skierowanie na ktg co tydz... To z nowości chyba tyle... Trzeba się brać za przepisywanie zeszytów.... znowu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...