Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Witam 🙂 🙂 🙂
Potem myslę, że zrobimy sobie popołudnie filmowe bo ściągnęłam parę naprawdę dobrych filmów które zawsze chciałam obejrzeć! Tylko niech mąż sobie jeszcze pogra.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


Cherry a jakie filmy? Też bym cos na wieczór zorganizowała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!
Ja dopiero zjadlam sniadanko a wy juz o obiadkach 😁 Te moje pozniejsze obiadki tyle dobre, ze zawsze na podstawie waszych codziennych inspiracji mi sie czegos zachce i zorbie 😁 Tyle, ze jak ja robie obiad wy pewnie juz o lub po kolacji 😉

Dziewczyny kupcie 2-3 duze opakowanie tych chusteczek Huggies one sa swietne i daje glowe, ze sie skoncza sie szybciej niz przypuszczacie a oferta dobra!!!

Ja jak chcialam zajsc w ciaze to obiecalam mojemu ze jak zajde do mu kupie PS3 :P takie przekupstwo stosowalam 😜 W rezultacie nie dostal PS3 - i mi wypominal jakis czas kkrotko po porodzie, ale jak przyszlo co co czego, ze chcialam mu je kupic to powiedzial, ze woli spedzac czas z Mia niz grac w gry 😁 Czyzby wydoroslal i zauwazyl priorytety??!! Przy zajsciu w te ciaze juz nie musialam go przekupywac niczym... Jak czasem widze jak patrzy na nasza corcie to mi w serduchu cieplo - oddalby jej kazda wolna minute a jego przyjemnosci w postaci gier poszly w odstawke... Zobaczycie, ze i Waszych przypadkach tak bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gamesz napisał(a):
Bulhakova napisał(a):
... i kończąc myśl:
najgorsze jest to, że nie wiem co chcę - ponieważ na świecie już pojawi się Eliza to zaczynam patrzeć przez pryzmat dziecka i zastanawiam się czy nie wybrać czegoś tak naprawdę dla niej - ale to chyba nie jest najlepszy pomysł - trzeba dbać o siebie nie?

A Wam mężowie kupują coś z "okazji urodzenia dziecka"?
Mam taką śmieszną koleżankę, która powiedziała mężowi, że bez pierścionka z białego złota się nie obędzie (podobno zrobił się szary na twarzy jak zobaczył cenę) - ja nigdy nie miałam takich zachcianek tym bardziej, że wiem ile pieniędzy musimy wydać na rzeczy dla Małej...

A ja owszem, chciałabym coś ładnego dostać. Najchętniej jakąś zawieszkę z małym brylancikiem, to nie kosztuje dużo, a byłoby tak miło. Nawet coś tam żartobliwie bąknęłam na ten temat, to mąż powiedział, ze nie wie czy akurat bedzie miał pieniądze... Ja bym pożyczyła, a mu kupiła, no ale on taqki nie jest. Mam w każdym razie obiecany cały duży tort "Pieprz i Wanilia" ze Smaków Warszawy (mniam!). On zawsze się u nas pojawia przy większych uroczystościach 🙂)). W noc poslubną oprócz innych "słodyczy" zjedlismy go na pół. 😁


A gdzie są Smaki warszawy? - i jak sądzę po opisie tort jest waniliowy - mają też inne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Cherry napisał(a):
Witam 🙂 🙂 🙂
Potem myslę, że zrobimy sobie popołudnie filmowe bo ściągnęłam parę naprawdę dobrych filmów które zawsze chciałam obejrzeć! Tylko niech mąż sobie jeszcze pogra.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


Cherry a jakie filmy? Też bym cos na wieczór zorganizowała 😉


zrobiłam sobie list,e filmów których nie obejrzałam a chciałam - sa to głównie filmy z 2010 roku....
dzis obejrzymy:

- dla niej wszystko
-poznaj naszą rodzinkę

Na liście mam ze 20 propozycji więc mam sporo do nadrobienia. Aha wczoraj obejrzałam to Prawo ciążenia - całkiem śmieszny i jakby ktoś chciał pozostać w tematyce ciąży to do obejrzenia jest komedia z J Lo Plan B.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja po obiadku. Tak sie objadlam, ze nie mam sily sie ruszac 😉
Po sniadaniu pojechalismy na troche na dzialke- taka ladna pogoda dzisiaj.
Maly non stop sie wypina albo z jednej strony brzucha albo z drugiej. Najsmieszniejszy jest widok kwadratowego brzucha 😁 Nie wiem jak on tam w srodku sie wtedy uklada 😁
Plan B ogladalam- fajny film, ale Prawo ciazenia musze obejrzec. Niedlugo jade do Carrefoura na zakupy. Jutro rano na badania( mocz, krew i HCV) a o 14:00 polozna przychodzi i bedzie mowila o odzywianiu po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello! podpisuję listę obecności 🙂
Cherry! to nie przyrost wagi o 0,5 kg - nie byłaś w kibelku i tyle 🙂 🙂 🙂 Ja za to z wagą mam jakieś chyba cuda, które wcale mi się nie podobają 😞 przez 2 tygodnie nie było wzrostu, a w ciągu 2 dni + 1 kg. I skąd? W kibelku, dodam, byłam 🙂 A jutro wizyta i już nie chcę mieć więcej na +.
A co do prezentów: w Maćkiem dostałam figurkę faraona na tea light,a teraz złotą zawieszkę serduszko z ... diamentami 🤪 Co prawda małe 4 cudeńka, ale byłam w szoku 😮 Apart rulez 🙂
Ale ja nie o tym! wczoraj zaliczyłam pierwsze rasowe skurcze 🙂 chyba Filip postanowić wepchać się główką w kanał 🙂 już nawet liczyłam odstępy.... zrobiło mi się gorąco, ale chyba bardziej z podekscytowania 🙂 jutro sprawdzimy, czy tak rzeczywiście było, czy to tylko ćwiczenia 🙂 no i w końcu liczę na ktg jutro! zdam relację po wizycie 🙂
Obiad wczorajszy: łazanki.
I oczywiście już nie pamiętam, co do kogo miałam napisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Hello! podpisuję listę obecności 🙂
Cherry! to nie przyrost wagi o 0,5 kg - nie byłaś w kibelku i tyle 🙂 🙂 🙂 Ja za to z wagą mam jakieś chyba cuda, które wcale mi się nie podobają 😞 przez 2 tygodnie nie było wzrostu, a w ciągu 2 dni + 1 kg. I skąd? W kibelku, dodam, byłam 🙂

Ale to właśnie po wizycie w kibelku było 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Ja własnie po obiedzie, ledwo sie ruszam...a moja osobista zmywarka(Kochany mój) własnie zmywa 🙂

Cherry ten film "dla niej wszystko" widziałam i fajny!
"plan B" też widziałam, nawet spoko, choć jak każda komedia z JLo lekko przesłodzony 🙂


dokładnie... przesłodzony i przewidywalny .... idealny na dni "nic mi się nie chce (nawet myśleć)" 😉 😉 😉 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś równy miesiąc do terminu porodu 🤪 🤪 super 🙂
Byliśmy wczoraj w kinie na filmie "Baby są jakieś inne". Premiera była w piątek, cała sala ludu i powiem Wam, że dla mnie to trochę zbyt nużące oglądanie przez 90 minut dwóch facetów jadących samochodem i gadających na jeden, ale jakże interesujący temat- KOBIET 🙂 niektóre teksty fajne, że cała sala ryła ze śmiechu, ale po dłuższej chwili stawało się to męczące. Szczerze nie polecam. Najlepsze urywki można oglądnąć w TV, bądź w ostatnim odcinku Wojewódzkiego.
Ale takiego filmu przyznam szczerze jeszcze nie oglądałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po obiedzie i po spacerze... tak się objadłam, że ledwo powłóczyłam nogami 🙂
Uuuu to widzę, że niektórzy dostają prezenty na bogato 🙂 ja na razie jeszcze nie wiem co by mnie interesowało więc muszę się zastanowić 🙂
Ja się zastanawiam nad bransoletką Lilou z wygrawerowanym imieniem Elizki i jej datą urodzin - to fajna pamiątka :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):
Dziś równy miesiąc do terminu porodu 🤪 🤪 super 🙂
Byliśmy wczoraj w kinie na filmie "Baby są jakieś inne". Premiera była w piątek, cała sala ludu i powiem Wam, że dla mnie to trochę zbyt nużące oglądanie przez 90 minut dwóch facetów jadących samochodem i gadających na jeden, ale jakże interesujący temat- KOBIET 🙂 niektóre teksty fajne, że cała sala ryła ze śmiechu, ale po dłuższej chwili stawało się to męczące. Szczerze nie polecam. Najlepsze urywki można oglądnąć w TV, bądź w ostatnim odcinku Wojewódzkiego.
Ale takiego filmu przyznam szczerze jeszcze nie oglądałam 😜


Tak się domyślałam, że to nie będzie jakaś rewelacja... dlatego nie bardzo chciałam się na to wybierać. Poza tym teraz za dużo zachodu, żeby pójść ze mną do kina... trzeba rezerwować specjalne miejsca z boku 😉 dlatego nie chce nam się za bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Shelby ale mi smaka narobiłaś tymi naleśnikami 🙂 zjadłabym takie z musem jabłkowym i bitą śmietaną....mniam 🙂
U nas dziś na obiad były.....leniwe Gosi 🙂 po raz pierwszy je zrobiłam i bardzo mi smakowały
Ja właśnie wróciłam ze spaceru (czytaj: z Biedronki) kupiłam 2 opakowania tych chusteczek Huggies- najlepsze jest to, że zahaczyłam o Żabkę i tam jedno opakowanie kosztowało ponad 8 zł !!!!
Wczoraj pisałyście w co chcecie ubrać maleństwa w drogę ze szpitala.... ja wybrałam to:


Mam nadzieje, że nie będzie mu w tym zimno....moja teściowa twierdzi, iż kombinezon jest za cienki....już mnie powoli zaczyna denerwować to jej gadanie....

A to zdjęcie naszego łóżeczka:

dostaliśmy je od znajomych.....prześcieradła i ochraniacza jeszcze nie zakładam aby się nie zakurzyły.....materac wyjęłam z folii aby wywietrzał ale zamierzam przykryć go ręcznikiem....
a obok stoi moja torba do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulhakova napisał(a):
A co myślicie o barszczu ukraińskim? może zrobię w tym tygodniu...?
Już ostatnie tygodnie, żeby bezkarnie najeść się fasoli i grochówy 😁


Dawno nie jadłam barszczu.....hmmm może też w tym tygodniu przygotuje.....u nas ostatnio była fasolka po bretońsku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...