Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Spoko to już końcówka damy radę...

A widzę że wróciłaś do domku...

Gosiu trzymam tak kciuki mocno, żeby Ci te skurcze wróciły. Został Ci równo tydzień, a Maciek sie kiedy urodził przed po terminie bo nie pamiętam.

A mnie w ostatnie tygodnie co chwilę ktoś \"nawiedza\" a wcześniej kiedy tak naprawdę dużo bardziej potrzebowałam obecności znajomych to nikt nie przyszedł, teraz chciałabym tylko świętego spokoju.
No i już teraz ustawiają się w kolejkę do odwiedzania po porodzie. Ciekawe czy im to przypadkiem po pierwszych odwiedzinach nie przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tu chodzi o ten olej rycynowy.
Znalazłam 2 przepisy:
Koktajl Poloznych I

250 ml soku morelowego
2 lyzki oleju rycynowego
2 lyzki musu z migdalow (mandelmuß... do kupienia w sklepach ze zdrowa zywnoscia)
Wymieszac. Dodac wode gazowana wode mineralna tak, zeby razem bylo 500 ml.
Wypic w przeciagu 30 min.



Koktajl Poloznych II

1 banan
250 ml mleka
paczuszka cukru waniliowego
2 lyzki oleju rycynowego
Wymieszac. Wypic w przeciagu 30 min.

Ja bym nie wypiła tego oleju!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To koktajl na bazie oleju rycynowego. Jezeli ciezarnej poda sie go niewiele, to nie ruszy jelit, a miesnie macicy.
Sa jednak pewne rzeczy, ktore trzeba wiedziec.

Taki koktajl mozna pic tylko wtedy, jesli sie przekroczylo termin porodu.
Nie wolno go pic NIGDY na wieczor. Moze sie zdarzyc, ze dziecko urodzi sie wieczorem.
Nie wolno go pic bedac samej w domu. Porod moze byc bardzo szybki.

W momencie, kiedy wystapi biegunka, twardnienie brzucha, albo ogolnie kobieta czuje sie niepewnie, od razu jechac do szpitala.


Przepis podam zaraz..

Koktajl Poloznych I

250 ml soku morelowego
2 lyzki oleju rycynowego
2 lyzki musu z migdalow (mandelmuß... do kupienia w sklepach ze zdrowa zywnoscia)
Wymieszac. Dodac wode gazowana wode mineralna tak, zeby razem bylo 500 ml.
Wypic w przeciagu 30 min.

Koktajl Poloznych II

1 banan
250 ml mleka
paczuszka cukru waniliowego
2 lyzki oleju rycynowego
Wymieszac. Wypic w przeciagu 30 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koktajl blee, no i ja bym się bała że dostane rozstroju żołądka albo czegoś gorszego, a nie porodu.. Ale zobacze, jak mi termin minie to pewnie wróce do tego przepisu 🙂

Ja też mam ostatnio mase gości - kurierzy od ubranek, kołyski, mebli, z TPsy, lodówki (tych było aż czterech). I w dodadtku sami mężczyźni !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂 U mnie nocka super przespana 🙂 Samopoczucie super, oprócz bólu spojenia łonowego jak przewracam się z boku na bok!

Domini2011 ja też oglądałam tą wczorajszą porodówkę na TLC i troszkę sie przeraziłam, jak jedna babka tak jęczała z bólu, bo znieczulenie przestało działać...brrrr

A ja dziś serwuję sobie hennę brwi i rzęs u kosmetyczki, na dodatek idę z też ciężarną koleżanką, więc będzie atak brzuchatek na salon 🙃 🙃 🙃

A i coś mi energia wraca, jeszcze parę dni temu tylko bym leżała, a teraz wręcz mi się nie chce...już zaplanowałam zakupy z Moim na sobotę...im bliżej końca, to mam większą ochotę wyrwać się z domu heheh 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia super wieści 🙂 Już w tym tygodniu będziesz miała maleństwo u swego boku!
Ja dziś planuję pakowanie do szpitala zobaczymy co z tego wyniknie... 🙂
Mi zostało jeszcze dwa tygodnie!! Jupi Jupi 🙂

Shelby Ella nic nie pisała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny
Chciałam serdecznie zaprosić mamusie i ciężarówki z śląska( i nie tylko) na bezpłatne warsztaty Świadoma Mama, które odbędą się 17 listopada o 17.30 w Hotelu Diament w Katowicach. Przesyłam linka do szczegółowych informacji
http://www...doma-mama-w-katowicach-0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka! mam nowe wieści od Elli - jakby na życzenie 😉

"Cześć Brzucholki! U nas w porządeczku - Maja właśnie śpi po jedzonku - dopiero teraz pojawia się mleko! Już 4 kupy walnęła - z tego mama 2 przebrała 😉. Takie małe te nóżki! Jak wszystko będzie ok to w niedzielę do domku - takie tu procedury! Jutro może będę mieć kompa to napiszę! A co tam u Was? Całujemy mocno ciotki plotki 😁"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...