Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
Aaagata napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂
kochane mi brzuch opadł już w piątek tydzień temu...(termin mam na 28..) a byłam w środę u lekarza i powiedział, że nic sie nie dzieje!! no szyjka się skraca powoli ale żadnego rozwarcia nic :/
jedyne co jak mi opadł brzuch to mega rozstępy na podbrzuszu 😞 a nie miałam ich przez całą ciążę!!


aaagata- moze te rosztepy to tylko zludzenie 😉 tego zycze 🙂


oj chciałabym chciała... ale pod paluchem czuć, że są!! delikatne ale dużo ich 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co na obiadek? ja mam smaka na makaron z serem i cynamonem.. mam yeż smaka na leniwe gosi, ale chyba z lenistwa zrobie makaron. Dzisiaj będzie cynamonowo na obiad..
Właśnie robie sobie herbatke z lisci alin bo wczoraj nie piłam.. a dziś mam nawet smaka na nią.
Ciekawe jak tam cherry.. miała jakieś bóle ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Agata! a patrzyłaś tam? z lusterkiem oczywiście 🙂 bo może np. odcisnęło Ci się ubranie 🙂


heh z lusterkiem tam byłam 🙂 niestety nic się nie odcisnęło 😞 mam tylko nadzieję, że jak brzuch się w jakiś sposób wchłonie po porodzie to może i one jeszcze trochę znikną bo są takie bardziej wyczuwalne pod palcem niż widoczne... ehhh a cały czas smaruję się specyfikami od rozstępów!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Agata! myślę, że spokojnie Ci się wchłoną, są pewnie bledziutkie i niewielkie, tylko pod palcami zdają się być gigantyczne 🙂 a może to tylko nierówności podskórne? jestem dobrej myśli - nic nie będzie widać !


gosiaq obyś miała rację!! owszem są bledziutkie ale jest ich duuużo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagata napisał(a):
gosiaq napisał(a):
Agata! myślę, że spokojnie Ci się wchłoną, są pewnie bledziutkie i niewielkie, tylko pod palcami zdają się być gigantyczne 🙂 a może to tylko nierówności podskórne? jestem dobrej myśli - nic nie będzie widać !


gosiaq obyś miała rację!! owszem są bledziutkie ale jest ich duuużo...


moze sprobuj mascia cebulowa na blizny lub BioOil podobno dzialaja i mozna uzywac w ciazy i podczas karmienia... choc ja mam wrazenie ze to tylko ciazowe zludzenia 😉 - czego zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
Aaagata napisał(a):
gosiaq napisał(a):
Agata! myślę, że spokojnie Ci się wchłoną, są pewnie bledziutkie i niewielkie, tylko pod palcami zdają się być gigantyczne 🙂 a może to tylko nierówności podskórne? jestem dobrej myśli - nic nie będzie widać !


gosiaq obyś miała rację!! owszem są bledziutkie ale jest ich duuużo...


moze sprobuj mascia cebulowa na blizny lub BioOil podobno dzialaja i mozna uzywac w ciazy i podczas karmienia... choc ja mam wrazenie ze to tylko ciazowe zludzenia 😉 - czego zycze 🙂


kukunari maść cebulową w aptece się kupuje?? nigdy nie słyszałam o tym!! pójdę dziś do apteki i zapytam o oba specyfiki!! dzięki za podpowiedz!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też chcę być następna 😉 ale chcieć to sobie można jak się nic nie dzieje... nawet rozwarcie może być na 2 cm jak u mnie i nic po baraszkowaniu, spacerach i chodzeniu po schodach...
Ja przyznam się, ze jestem trochę poddenerwowana tym, ze jeśli w czw na usg okaże się, że Kubuś duży to w terminie będzie skierowanie na cesarkę, jak lekarz powiedział. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra dziewczynki idę na jakiś spacerem póki pogoda ładna może zmobilizuję Niunię do wyjścia!! wczoraj uskutecznialiśmy z mężolem poganianie córci ale ten leniuszek jeszcze się do nas nie wybiera chyba!! wieczorem będę zaglądać...
szybkich i dużych rozwarć życzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia u mnie też nic nie działa... Mama mnie cały czas ściga po schodach na spacery chodze bardzkowanie ani gorące kompiele bynajmniej u mnie nic nie dają... Ani nawet mycie okien... Zaraz idę je skończyć myć... Poprostu trzeba czekać... A tata już jutro jedzie... 😞 Czyżby nie zobaczył wnuczki tym razem tylko dopiero na święta?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już po odkurzaniu , myciu podłóg i padam z nóg...ale się zgrzałam...za chwilkę generalne golenie i chyba zafunduje sobie kąpiel, bo ja do tej pory to tylko prysznic i prysznic...a dziś mam ochotę się zrelaksować 🙂 U mnie brzuch też już opadł i to tak dobry tydzień temu 🙂

Gosiu734 ślicznie wyglądasz, ale może więcej uśmiechu co? 🙂

Zaniu szybkiego powrotu do zdrowia, ja oprócz tego co napisała lala89, polecam jeszcze herbatę z lipy...wzmacnia, rozgrzewa i obniża gorączkę...a i syropek dla kobiet w ciąży Prenalen 🙂

Gosiag szkoda, że wieści u ginekologa nie takie jakich oczekiwałaś, ale u Ciebie i tak już prawie finisz , więc dasz radę te parę dni jeszcze z nami wytrzymać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagata napisał(a):
kukunari napisał(a):
Aaagata napisał(a):
gosiaq napisał(a):
Agata! myślę, że spokojnie Ci się wchłoną, są pewnie bledziutkie i niewielkie, tylko pod palcami zdają się być gigantyczne 🙂 a może to tylko nierówności podskórne? jestem dobrej myśli - nic nie będzie widać !


gosiaq obyś miała rację!! owszem są bledziutkie ale jest ich duuużo...


moze sprobuj mascia cebulowa na blizny lub BioOil podobno dzialaja i mozna uzywac w ciazy i podczas karmienia... choc ja mam wrazenie ze to tylko ciazowe zludzenia 😉 - czego zycze 🙂


kukunari maść cebulową w aptece się kupuje?? nigdy nie słyszałam o tym!! pójdę dziś do apteki i zapytam o oba specyfiki!! dzięki za podpowiedz!!


tak w aptece 🙂 podpytaj o szczegoly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie brzuchatki i juz mamusie 🙂

na poczatek:
WIELKIE GRATULACJE DLA MGD87, MARINEL, ELLI, I WSZYSTKICH INNYCH, ALE NIESTETY JUZ NIE PAMIETAM KTORYCH - W KAZDYM RAZIE DLA SZCZESLIWYCH MAMUSIEK 🙂

u mnie dosc dobrze, tzn ciagle w dwupaku, czuje sie dobrze - fizycznie (no tylko mecze sie strasznie szybko 🙂), a psychicznie - jestem przerazona... okazalo sie, ze mam tego zasranego paciorkowca, do tego jakas tam infekcje i dostalam pencyline, zobaczymy, mam brac przez tydzien, pozniej tydzien spokoju i kolejne badanie krwi, wiec mam nadzieje, ze juz wszystko bedzie dobrze, ale zastanawiam sie ciagle tylko nad cesarka... 😞 nie chcialabym, ale przeciez zdrowie dzidziusia jest najwazniejsze...
torba do szpitala lezy od wczoraj spakowana, choc nie wiem czy wszystko mam, ale to chyba normalne 🙂 no i teraz tylko czekanie... tak chcialabym juz tulic swoje malenstwo...

acha w sobote dzidzia sie w ogole nie ruszala, wiec przerazona popedzilam wieczorem do szpitala, podlaczyli mnie pod ktg i lezalam tak ponad 2 godziny... ale co smieszniejsze, jak tylko polozna przyszla mnie podlaczyc malenstwo tak zaczelo dawac czadu, ze masakra, wszystkie polozne sie chyba zlecialy, zeby zobaczyc jak wariuje, powiedzialy, ze to dziwne, zeby w tym tyg ciazy dziecko jeszcze tak skakalo, a faktycznie brzuch to myslalam, ze mi wysadzi 🙂 bolalo, ale bylo przyjemne 🙂

no i tyle u mnie z ciekawszych spraw, teraz bede tu juz codziennie 🙂 no chyba, ze znowu (odpukac!!!) cos mi z netem sie stanie lub cos w tym stylu...

a co u Was? bo raczej nie nadrobie tyluuuuuuuuu stron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 wygląda na to , że Kini się nie spieszy, więc się nie stresuj, że dziadek teraz nie zobaczy wnusi, do świąt niedaleko, więc aż tak długo nie będzie musiał czekać 🙂 Moi rodzice poznają osobiście Oskarka dopiero na wiosnę, więc popatrz ile ja muszę czekać? Najważniejsze, żebyś w tym stresie nie zatraciła radości, że już za chwilę będziesz mamą i zobaczysz swoje maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cygnee no to przykra sprawa z tym paciorkowcem, ale popatrz jak dobrze, że uparłaś się na ten wymaz!!! Ja mam jutro zadzwonić do przychodni po swój wynik, ciekawe jaki będzie? Teraz się nie martw, skoro wiedzą , że go masz to przy porodzie podadzą Ci antybiotyk i będzie dobrze!
A co do cesarki, to możesz sobie od tak wybrać czy ja chcesz? Bo ja nie mam takiej możliwości!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...