Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello moje drogie 😁 właśnie przed chwilką piłam sobie kefirek i się roześmiałam jak przeczytałam wasze wpisy chyba jakaś telepatia 😉 Ja osobiście nie mam ulubionego kefiru ale maślankę spróbowałam po raz pierwszy rok temu podczas upałów i bardzo mi zasmakowała. Szczególnie truskawkowa, jest podobna do jogurtu ale nie jest tak słodka. Pyszności normalnie, również polecam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam dziś na uroczym spacerku z mężem i było super! pogoda zrobiła się fajna, był romantyczny zachód słońca 😉 fajnie!

dobrej nocki dla Was wszystkich :*

lala89, ale masz pokaźny zapas! 😁

ps. ktoś właśnie zaczął wiercić! aaaaaa! uroki mieszkania w bloku! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry ja też mam odrosty i właśnie pomyślałam że przed obroną muszę coś z tym zrobić żeby wyglądać jak człowiek hehe. Ja mam siostrę fryzjerkę i polegam na niej w sprawie farby. Jest duży wybór farb bezamoniakowych, ja ostatnio miałam nakładany szampon a nie farbę, mniej szkodzi włosom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):
Cherry ja też mam odrosty i właśnie pomyślałam że przed obroną muszę coś z tym zrobić żeby wyglądać jak człowiek hehe. Ja mam siostrę fryzjerkę i polegam na niej w sprawie farby. Jest duży wybór farb bezamoniakowych, ja ostatnio miałam nakładany szampon a nie farbę, mniej szkodzi włosom.


Mi mąż zabronił farbować. 😮 Powiedział, że zawsze wyglądam pięknie i że nie moge bo jestem w ciązy 😮 W końcu go namówiłam ale muszę poszukać jakąś bo powoli wyglądam jak nieboskie stworzenie....

No jakiś czas temu Dzidzia moja brykała brykała ale chwilkę po kolacji się chyba ukołysała bo była cisza... 🙃 Ja wstałam i zaczełam coś powoli robić i maż podszedł i mnie złapał za poślady... hehehe 😁 i chyba te zaloty Dzidzi sie nie spodobały bo zaczeła kopać i kopie nadal a zaraz po zdarzeniu takie dziwne wibracje były hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja farbuje z palette farbą do 28 myć. Niby to szampon koloryzujacy ale trzyma się na włosach jak farba. Farbowałam kiedyś garnierem ale mi nie służy, włosy jak siano.. Na każdego inaczej działają. Jest tyle opini że palette niszczy włosy, a ja jak tylko farbuje to nie musiałam obcinać ani końcówek, mimo że prostuje włosy bardzo często. No i włosy mi się po niej błyszczą. Także jestem zadowolona z niej. No i co najważniejsze dla mnie, odrosty jak już się pojawiają to po 3 miesiącach - i nie są jak od linjiki tylko stopniowo także nawet nie ma potrzeby farbowania tak naprawde..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 - zgadzam sie kazdy ma inny rodzaj wlosa i jednym sluzy to innym cos innego. widzisz mi z koleji nie sluzyly te farby z Pallete, zreszta z Loreal tez nie dlatego zwykle stosuje Garniera - przed ciaza najlepsza dla mnie i najtrwalsza byla Garnier 100% Color teraz przeszlam na ta bez amoniaku ona tez jest do 28 myc ale jak ja przetrzymam dluzej na wlosach to trzyma sie naprawde dlugo a splukuje sie stopniowo wiec tez nie widac od razu odciecia odrostow od farbowanych wlosow. Ja sie zdecydowalam wczoraj pofarbowac bo wstyd sie przyznac ale znalazlam siwe wlosy 😮. No coz starosc nie radosc 😉 Posiwialam chyba przez te 1,5 roku zamartwiajac sie o Mie 😉

Co do kefirow i maslanek to ja polubilam przez mojego P on lubi sobie wypic na lepsze trawionko. I mi tak zasmakowalo, ze przewaznie mamy cos takiego w lodowce jak sie zoopatrzymy w polskim sklepie, bo w IE tego typu produkty jak i kiszone ogory, kapusta to uwazane sa za popsute produkty. Choc coraz wiecej Irlandczykow (szczegolnie tych co maja dizewczyny Polki sie do niech przekonuje) 🙂 Bynajniej ja preferuje smak natualny bez dodatkow owocowych 🙂
Alez dzisiaj mi smaka narobilyscie tymi wpisami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
a ja farbuje z palette farbą do 28 myć. Niby to szampon koloryzujacy ale trzyma się na włosach jak farba. Farbowałam kiedyś garnierem ale mi nie służy, włosy jak siano.. Na każdego inaczej działają. Jest tyle opini że palette niszczy włosy, a ja jak tylko farbuje to nie musiałam obcinać ani końcówek, mimo że prostuje włosy bardzo często. No i włosy mi się po niej błyszczą. Także jestem zadowolona z niej. No i co najważniejsze dla mnie, odrosty jak już się pojawiają to po 3 miesiącach - i nie są jak od linjiki tylko stopniowo także nawet nie ma potrzeby farbowania tak naprawde..


z palette klietki są zadowolone nie wiedząc jakie składniki są w niej w środku- jest to najgorsza farba w sklepie osiada bardzo mocno na włosach bo ma związki metaliczne co za tym idzie że kolor się utrzymuje ale niestety nie jest łatwo zmienić na jaśniejszy po za tym po dłuższym stosowaniu włosy naprawdę zaczynają wypadać wiem coś na ten temat ponieważ jestem fryzjerką. też farbuję włosy w ciąży sobie, ale odżywkami koloryzującymi bez amoniaku. pytałam lekarki i nie ma przeciwskazań po 1 trymestrze ale bezpieczniejsze są ballejaże ponieważ farba nie ma styczności ze skórą i nie wnika do krwioobiegu. jeśli mogę wam polecić farbę sklepową to tylko Loreal Casting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,

jak dobrze że się obudziłam - śnił mi się koszmar. Ktoś w śnie uderzył mnie w brzuch i się tak przestraszyłam, że obudziłam się z rykiem. Aż mąż się przestraszył i zaczął mówić, przytulać i całować że to tylko sen... Próbowałam potem jeszcze zasnąć ale boję się takiego snu więc wstałam. Na samą myśl o tym oczy łzami mi zachodzą.

Dobrze, że moje najdroższe skarby kopie od rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry ja też miałam dziwny sen, chodziłam o kulach i wypadłam z busa przez okno.
Rano myślałam że jak poleżę to poczuje dzidzię a tu nic 😞
Wczoraj wieczorem jak sobie leżałam to poczułam po prawej stronie takie jakby pukania od środka, w ciągu 20 min z 6 razy to poczułam i zastanawiam się czy to dzidzia. Nadal nie wiem czego mam wyczekiwać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Cherry ja też miałam dziwny sen, chodziłam o kulach i wypadłam z busa przez okno.
Rano myślałam że jak poleżę to poczuje dzidzię a tu nic 😞
Wczoraj wieczorem jak sobie leżałam to poczułam po prawej stronie takie jakby pukania od środka, w ciągu 20 min z 6 razy to poczułam i zastanawiam się czy to dzidzia. Nadal nie wiem czego mam wyczekiwać


Marinel kopniaczki to nie jest jakieś tam specjalne inne uczucie jest złudnie podobne to odgłosów i ruchów trawiennych ale bardziej energiczne i ciupeńke inne. Ty jak Mama na pewno wiesz/ będziesz wiedziała że to Twoja dzidzia - tak intuicjonalnie 🙂. U mnie są też takie gilgotki jakby bąbelki które chcą przejść przez skórę oraz wibracje. Piszesz o pukaniu to na pewno Twoja dzidzia wsłuchuj się w swoje ciało a wkrótce będziesz wiedziała w 100 % 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel to jest mozliwe ze juz Twoja kruszynka sie dobija, ale mozesz tego jeszcze nie czuc tak mocno, zeby wiedziec na pewno ze to jest TO! 🙂 🙂

Cherry 🙂 na szczescie to byl tylko zły sen 😉 a moze własnie przez sen poczułas mocnego kopniaka od dzieciatka?? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o czym Wy wieczorami myslicie ze takie (przepraszam za określenie) głupie sny macie??
moze sie za bardzo przejmujecie czyms?? 🥴



babcie zawsze mowila mojej mamie, ze na deszcz zawsze takie głupoty sie snią... i chyba to prawda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż już drugą noc wrócił nad ranem i wyszedł przed 8 nawet nie mam kiedy z nim porozmawiać. Dobrze że chociaż z Wami mogę.

Oglądałam wczoraj Na dobre i na złe i urodziło sie w filmie dwoje dzieci. Aż sie popłakałam że takie śliczne maleństwo będę miała w listopadzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...