Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cygnee - moze czuje, ze to ostatni czas kiedy moze "poszalec" pozniej juz czekaja obowiazki a ty masz z tego co wiem mame w domku, wiec tak jak pisze lenymama wykorzystuje okazje, ze nie jestes sama... Chyba wielu z nas dzis faceci nadepneli na odcisk 😉 choc bardzo prawdopodobne, ze to te nasze hormony tak dzialaja i wyolbrzymiamy zbytnio 😉 Robimy z igiel widly jak to sie mowi...
I chocby nie wiem co, to nie zawsze bedzie tak jakbysmy chcialy/myslaly zeby bylo - nie oklamujmy sie tak juz jest... musimy sie z tym pogodzic, ze czasem ci nasi mezczyzni robia cos wbrew naszej woli... Z drugiej strony patrzac - czy chcialbysmy w domu cieple kluchy, zawsze sluchajace nas i podporzadkowane kazdemu kaprysowi??? Ratuje nas jedynie rozmowa z nimi choc w wielu przypadkach to i tak "grochem o sciane" to moze choc troche do nich trafi - musimy w to wierzyc!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niedziela to wszystkie tak rdzinnie he a moj musial na chwile do pracy wyskoczyc i tak siedze znów sama he moze gdzies wyjdziemy choc ze mna naprawde ciezko chodzic chodze ale po chwili tak mi brzuch twardnieje ze musze co chwile siadac nogi mi spuchna i tyle z tego bedzie a w domu to juz nie moge juz nie moge patrzec na ten nasz dom za duzo w nim siedze.. i jeszcze zlapal mnie dzis okropny bol glowy ale wzielam apap oze pomoze oby 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ja też już jestem.... I to po śniadaniu... Nos nie najgorsza chociaż standrrdowo co chwile się budziłam...
Synuś jadwigi śliczny... Taki malutki słodziak... Nie wiecie iedy jadwiga wychodzi ze szpitala?? A może już w domku... I jak się czuje?? Pisała coś??
Co u Ani nie wiecie co tam?? Może już dziś wyjdzie ze szpitala??
I jak już co 3 dni rodzmy to jutro wypada następnej się cieszyć maluszkiem 🙂 Ciekawe której.... 🤪 Może teraz jakaś dziewczynka dla odmiany?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane,

Po tym co przeczytałam, obiecuję nie marudzić na swojego męża 😉

U nas piękne słońce, może podjedziemy dzisiaj na cmentarz bo za tydzień nie ma mowy, będzie tłum, nie będzie gdzie stanąć itp.

Miłego dnia brzuszki. Aniu wróciłaś już ze szpitala ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie w tym roku cmentarz odpuszczę tzn. ten większy bo groby mamy porozżucane w róznych iejscach i wyszedłby z tego za duzy 'spacer" i nie dałbym rady, mąz bedzie jako reprezentacja naszej rodziny i "odwiedzi" moja siostrę, dziadków - moich i jego, prababcię i siostrę babci a całą rodziną pojedziemy na mały cmentarzyk do jego dziadków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jutro jadę na KTG szkraba zobaczę chyba dopiero jak się urodzi... Wizytę u ginekloga mam niby na 3 listopada ale mam nadzieje że już do niego nie pójdę bo termin mam na 5... Ale nigdy nic nie wiadomo...
Na cmentarz bym poszła też dzisiaj ale chyba troszkę za daleko bo ok 3 km w 1 stronę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaraz nadrobię co napisałyście wczoraj, nie zaglądałam na forum bo byliśmy na czwartych urodzinach synka mojej siostry i jednocześnie na jej imieninach. Impreza 2w1 😁
A teraz muszę się Wam pochwalić, że dziś nasza pierwsza rocznica ślubu!!! 😁 jeszcze leżymy w łóżeczku, ale planujemy gdzieś wyskoczyć we dwójkę... tzn. trójkę 😉
Życzę Wam udanej niedzieli 😘

A to my równy rok temu... było cudnie!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/obraz652q.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9047/obraz652q.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie,
Wiktorek śliczny!
Noc nieprzespana bo o 4 obudziły mnie rury kanalizacyjne bo zaczeło w nich coś bulgotac i nie spałam do 7. Potem jeszcze usnęłam na 2h.
Mąż na dyskoteke nie pojechał. Jest obrażony, ale nie zamierzam tolerować takich wypadów bo tydzień temu obiecali że jedzie ostatni raz, gdybym wczoraj pozwoliła to by pomyślał, że moje zdanie nic nie znaczy. Poza tym on w życiu nie pozwoliłby mi samej jechać w takie miejsca. Zawsze ma dużo do powiedzenia nawet jak wychodziłam na kawę z koleżankami ze studiów o 18, a co dopiero na pół nocy i to w takie miejsce.
Doskonale rozumiem, że pracuje cały tydzień od 7 do 22 lub dłużej (tylko soboty ma wolne) i może mieć ochotę na rozrywki, ale dlaczego w takim razie nie woli odpocząć jeden wieczór ze mną? Był taki urażony, że poszedł spać o 21 i nie chciał ze mną rozmawiać.
Dosyć już o mężczyznach... Pamiętacie jak pojechał sam na wesele, bo ja nie mogłam. Naprawdę na dużo mu pozwalam, bo wyjścia z kolegami mają chyba w każdym miesiącu, a to imieniny, a to urodziny, a to zakup samochodu i zawsze jest okazja.

Widzę że pojawił się temat wizyty na cmentarzu. No właśnie to już za tydzień. Ja też się chyba nie wybiorę bo długie dystanse nie są teraz wskazane, więc chyba pojedzie tylko mąż do swojej rodziny pod Krakowem, a w moim rodzinnym mieście zastąpi mnie rodzina.

Miłego dnia brzuszki! Ja dziś znowu sama spędzam niedziele, ale będę liczyć wyniki do pracy mgr więc może szybko dzień minie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, no w sumie 6 km, żeby to się porodem nie skończyło, ale w sumie już zaczął Ci się 39 tydzień, możesz rodzić.

Mój mąż przemawia do naszego małego, że słuchaj w tym tygodniu to już możesz wychodzić, bo są zawaleni pracą, a po porodzie moim niezależnie od wszystkiego ma urlop 😉. Ja idę na usg zobaczyć tylko wagę i wymiary, bo też po 31 tygodniu wnioskują, że szkrab może być duży i wtedy do szpitala, żebym się nie męczyła w 40 tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu przy tak dużym dziecku chyba lepiej rodzić wcześniej. Tak sobie myslę że może dlatego lekarz nie nakazał mi leżenia na wizycie w 34 tyg mimo kiepskiego stanu szyjki. Może uznał że nie ma jej już co ratować, niech się szykuje to porodu 🙂 A Tobie mówiła coś na ten temat Pani doktor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciała bym żeby się już skońcczyło porodem ale nie wiem czy dam radę tyle przejść... Na wakacjach ostatnio tyle szłam z koleżanką to później myślałam że padnę ale wtedy żeśmy odpoczęły bo na pizzy żeśmy były... A tu nie ma bardzo gdzie odpocząć...
ZANIU DUUUŻO MIŁOŚCI I NASTĘPNYCH MIŁO SPĘDZONYCH LAT 🙂 😘
U mnie lekarz powiedział że mała nie będzie duża jak będzie ważyła 3kg to będzie dobrze tak stwierdził. Wsumie to dobrze lepiej urodzić... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałam Wam ale moja znajoma urodziła w piątek córkę która miała 59cm i ważyła 4050g. 11 dni po terminie i przez 2 dni wywoływali poród. Gdyby urodziła w terminie lub po 38 tyg dzidzia ważyłaby pewnie 3500-3800g. Na szczęście to jej 3 dziecko więc łatwiej było urodzić. Akcja porodowa trwała od 19 do 1 w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja ginekolog powiedziała mi że po 36 tygodniu mogę rodzić. Jeśli okażę się na czwartkowym usg, że Mały jest duży, to mogę dostać skierowanie na wywołanie naturalne porodu.
Ale ponieważ na usg mam datę na 02.11 może już w piątek będzie rozwarcie i samo pójdzie dalej powoli, zobaczymy podczas wizyty tak powiedziała.
Marinel mój problem jest taki, ze ja nie mogę dużo chodzić, bo odczuwam ból podobny do tego okresowego, a to raczej na pewno nie są skurcze.

Co będzie to będzie 🤪 🤪 Byleby mały był zdrowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...