Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A JA DZISIAJ SAMA SOBIE SIĘ DZIWIĘ 🤪 🤪
JA TO Z REGUŁY JESTEM LENIUCH A DZIŚ OKNA POMYTE , W SZAFACH PORZĄDKI I NAWET TAKIE MAŁE DYWANIKI POPRAŁAM, OBIAD ZROBIŁAM I JESZCZE CZAS NA BRZUSZKA MAM :laugh: :laugh: :laugh:
PEWNIE WIECZOREM PADNĘ JAK KAWKA 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zrobilam liste tego co mam i ile mnie to wynioslo a ile planowalam 😜

body z krotkim rekawem mam 4szt i zaplacilam za to 16,20 a planowlam 15zl ale kupic jedna sztuke jednak nie bede miec skad wziac uzywanych ubranek.
body dlugi rekaw 3szt zaplacilam 19zl planowalam 15 ale tez 1szt.
body bez rekawkow 1szt 8zl planowlam 15zl.
spiochy mam 4szt zaplacilam 24,50 planowalam 30zl za 2szt:P
kaftaniki mam 4 i zaplacilam 4,50 a nowe mam 2 a planowlam 30zl za 2szt.
pajacyk 2szt zaplacilam 17 a planowalam 30zl 😁
skarpetki 5 szt zaplacilam 13.80 a planowalam 15
czapeczki 4szt zaplacilam 9zl planowlam 15zl
rozek usztywniany zaplacilam 24 a planowalam 50 🙂
kocyk cienki planowalam 15zl a zaplacilam 10:P
grzybyk i szczotka do wlosow zaplacilam 5zl aplanowalam 10
no i lozeczko z calym wyposazeniem zaplacilam 300zl i to jeszcze nie planujac nic chociaz pewnie bym liczyla 500zl ale liczylam ze planowalam 300 wiec wydalam 451zl a planowlam na to 560zl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciesze sie ,ze tak tanio mi sie udalo kupic to wszystko bo planowalam wydac na to 110zl wiecej wiec mam to juz w kieszeni 🙂 a na wozku tez duuuzo zaoszczedze bo kupuje chyba ten z allegro co raz akompf o ile sie nie myle dala link za 400zl ale za 440 jest na dmuchanych gumowych kolach bo ten za 400byl na plastikowych,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, sen całkiem przyjemny - wogóle nie bolało 🙂 ale nie pierwszy raz.... wogóle mi się głupoty śnią ostastnio. Koszmar tez miałam w zeszłym tygodniu - śniło mi się, ze urodziłam w 19 tc takie maleństwo co się na dłoń mieściło i wogóle słabe i kruchę. Byłam przybita cały dzień ale na szczęscie nic złego się nie dzieje.. Mąż się ze mnie podśmiewywal, ze się tak snami przejmuję. Nie wiedział, ze złe sny o własnych dzieciach w okresie ciązy nie przynoszą dobrych wieści. Oczywiście przestał jak bez slowa mu się popłakałam. Zdał sobie sprawę, ze takie sny sa dla mnie przerażające... Mało to się nasłuchałam i naczytałam o takich snach, które dziwnym trafem następowały przed poronieniami?! ehhhhhhh Ale na szczęście mój nic nie zonaczał oprócz mojego wyczerpania. Ostatnio spore zmęczenie mnie domaga wraz z obowiązkami :0 A co to bedzie później?! 🙂 🙂 🙂 🙂


A co do tej akcji w Plazie to bede tam warowac jeszcze przed owarciem chyba 🙂 🙂 🙂 🙂 żeby miejsce w kolejce zająć (na przemian z mężem) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 poza tym kochana Fredeczko to zapisy są OD 10:00 a nie DO 🙂 - bynajmniej tak jest napisane na stronie internetowej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf mamy przyklad chociazby sloneczka, pamitacie jakimiala sen... ciekawe co tak wogole u niej slychac i czy odwiedza nas czasami.

aaa faktycznie od 10 😁 to ja zle przeczytalam:P

zobaczcie jakie fajne 🙂 chyba zamowie sobie 12 i 29 🙂
http://allegro.pl/item706410925_pas_ciazowy_36_kolorow_super_nowa_kolekcja.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA CHYBA JEDNAK BĘDĘ W PLAZIE TAKŻE :laugh: :laugh: :laugh:
JUTRO STARTUJĘ DO SIOSTRY 😆 😆 ZOBACZYMY KIEDY SIE DOSTANĘ CZY W SOBOTĘ CZY W NIEDZIELĘ CHOCIAŻ WOLAŁABYM W SOBOTĘ 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no już si zapatruje na jakieś spodnie muszę się tylko obmierzyć i będę zamawiać chociaż szczerze mówiąc to boje się troche na allegro żeby trafić wymiarowo.Te spodnie kupowałam na samym początku i to były jedyne jakie na mnie pasowały reszta to jak worki miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA KUPIŁAM SOBIE JEDNE SPODENKI CIĄŻOWE 🙂 🙂
NIE PAMIĘTAM ALE KTÓRAŚ Z WAS PODAŁA LINKA I JA JE ZAMÓWIŁAM I MAM 😆 😆 😆 MI ZOSTAŁY JESZCZE RYBACZKI Z PIERWSZEJ CIĄŻY TAKŻE POWINNO MI TO STARCZYĆ 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie mam ani jednych spodni ciazowych. Ostatnio sobie kupilam poprostu wieksze rozmiary spodni no i szczerze mowiac jeszcze mi z tylka zjezdzaja ale pewnie mi sie przytyje wiec jestem spokojna a jak nie to zawsze moge komus oddac 🙂 a w brzuch wogole mnie nie cisna ale i tak ciazowe sobie kupie bo zawsze jednak wygodniej. a widzialyscie na allegro przedluzacz pasa ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka84 jak ja bym założyła spodnie rozmiaru L to by mi z tyłka spadły no chyba że teraz to już pewnie będą dobre chociaż podejrzewam że na brzuch to one będą pasowały ale na tylku to mi będą wisiały 🤨

haha AgnieszkaK ja też mam ogrodniczki po pierwszej ciąży ale za nic na świecie nie wchodzą mi na tyłek 🤪 taka byłam chuda :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...