Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Oj paluszków rybnych to też bym sobie zjadła 🙂

A ze sprząteniem to ja mam tak Mittko, że mogę codzien to robić, bo ja nie cierpię bałaganu ;/ Lubię jak w domku jest ciepło, posprzatane i dobre jedzonko w lodówce hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam prasować, jej ale mi się nie chce 🤪
Pewnie w nocy się odezwę, miłego dnia grudniówki 🙂 [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-1f6ebdc2fc215776abc94d5dce0ef0a2.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax hmmmm wg mnie to on nie ma żadnych wad hahaha
A tak poważnie, to kurcze nie wiem, on mi się podoba w 100% 🙂 Nie żebym aż tak bardzo zachwalała, bo przeciez i tak kupisz jaki będziesz uważała, ale mnie naprawdę ten wózek zauroczył pod każdym względem 🙂

AAAAA jest, jest jedna wada - nie możesz sobie przestawić rączki w spacerówce, tak żeby dziecko siedziało przodem do Ciebie 😞 😞 😞 ale tak ma niestety każdy model X landera.
Zresztą jak to powiedziała moja przyjaciółka, dziecko dośc się w domu na Ciebie napatrzy, nie musi jeszcze na spacerach Cie oglądać haha a poza tym w budce spacerówki jest ,,okienko" przez które można dziecko podejrzeć 🙂 no i tak jak pisałam pasy są stabilne, tak że raczej dzidzi nie ma prawa się nic stac.

Kurcze ale się rozpisałam. Powinni mi dac jakis rabat na ten wózek za ta reklamę , którą im robię haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie cierpię sprzątać, muszę mieć wenę hehe. Bałaganiara ze mnie straszna, mogę mieć wszystko porozrzucane i mi to nie przeszkadza, nie lubię tylko brudu, typu brudny zlew czy niepoodkurzana podłoga.

Asiula wysłałam Ci zaproszenie na NK 😉

Kurcze, ale bym zjadła paluszki rybne!!! Wygoniłabym męża do sklepu jak wróci, ale muszę zjeść resztki z wczoraj.

Póki co uciekam mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha nie da się bo on pod te nóżki ma tylko z przodu,no ale to nic nie szkodzi ja zawsze spacerówke wolałam z drugiej strony.Dziecko przynajmniej bez przeszkód ogląda świat 🙂

A ja założyłam moją spacerówke przodem do mnie a nie sprawdziłam czy w drugą strone się da 🤪 no nic wszystko dziewczynki wyjdzie w praniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaW - koleżanka mi powiedziała, że jak dziecko siedzi przodem do mamusi to jak je interesują auta, ludzie i kolory to moze sobie łepek ukręcic tak się obraca 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 kto wie.. mój na szczęście ma możliwość zamontowania spacerówki w obie strony :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie Akompf, dlatego mimo wszystko zdecydowałam się kupic ten wózek, bo myslę , że to nie stanowi aż tak wielkiego problemu. Poza tym wystarczy porozglądac sie w okól ... praktycznie każda matka ustawia spacerówkę tak by dziecko było odwrócone w strone świata a nie jej 🙂

W ogóle my to mamy problemy hahh koń by się uśmiał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agaw ty mi go nie musisz reklamować bo ja go już w czerwcu znalazłam, jako pierwsza z grudniówek, pamiętam, że mittka pisała że tez jej się on podoba, ha, ha ale pamięć dobra:laugh:

o rączce to wiem, że nie przekładana, ale w sumie według mnie to nie jest problem, no wiem, że jest dosyć ciężki, ale te wózki niestety prawie wszystkie są ciężkie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wróciłam 😉

A ja spacerówkę dopiero kupię taką typową bo ta z tego wózka co mam jest do niczego strasznie dziecko się przesuwa w dół i gdyby nie ten pasek między nogami i pasy bezpieczeństwa to by wyleciało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoK przy Dominice miałam właśnie tki wózek jak ty i ze spacerówką taki sam problem dlatego teraz decydowaliśmy się na inny wózek 🙂

Emmax jaka pamięć,no ja nie ukrywam że x-lander to był mój pierwszy typ na którego stawiałam tylko mnie cena przerażała a za swój dałam niewiele mniej :P ale to dlatego że mąż wyjechał bo gdyby nie wyjechał pewnie dużo tańszy wózio bym kupiła,ale nie ukrywam że zawsze mi się podobał i nadal podoba 🙂

Emmax koła duże to i wózek cięższy niestety coś za coś kupisz z kołami plastikowymi i ramą to będzie leciutki ale i mniej stabilny i na każdym wyboju będzie go trzepało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was brzucholki 😆
Bylam u poloznej ktora stwierdzila po zbadaniu moczu ze jednak nie mam zadnej infekcji wiec niedosc ze bralam stary antybiotyk to jeszcze bez potrzeby 😠 :laugh: 😠
Mam tylko teraz przepisana masc na krocze bo skora mi sie tam na dole rozciaga i sa male pekniecia..Ach juz sie zaczynaja powoli poczatki 🤪 🤪 🤪 😮 cos mi sie wydaje ze urodze przed terminem 😲
Ciesze sie ze bylam u poloznej bo ona wie wszystko o mnie lepiej bo prowadzi moja ciaze

Co do wozkoch brzuchatki to ja jeszcze nie mam wozka i nie bede miala az do porodu. Kupie w grudniu:P Dla mnie wozek to odtatnia rzecz na liscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, nie ma rzeczy idealnych, a co będzie sie działo to wyjdzie w praniu, w każdym razie nie ulega wątpliwości, że wszystkie nasze wózki są sliczne i oby nam się dobrze prowadziły, a naszym dzieciom dobrze służyły na spacerach.

Ostatnio u znajomej na zdjęciu widziałam wózek, nie pamietam jakiej firmy, ale z ciekawości znalazłam go w internecie po nazwie umieszczonej z boku i co się okazało poza marką i ceną nie miał nic ciekawego, bo kosztwał 3100zł. Na pierwszy rzut oka ma długą raczkę i nisko zawieszoną gondolę. Poczytałam opinie i ktoś bardzo trafnie określił go jako taczkę 😁 Myślę, że jego uzytkowniczka też po entym schyleniu się do dziecka chwyci się za plecki. Także te dziewczynki co jeszcze nie kupiły wózków, a mają dużo do wydania, to niech się dobrze zastanowią czy extra drogi znaczy extra fajny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc widzisz Emmax.. tak jak pisałam, nie ma wózków idealnych, w każddym znajdziesz jakieś defekt ...

A tak z innej beczki to powiedzcie mi kobietki czy bolą Was piersi?? Bo mnie codzień rano jak wstanę, mam takie cięzkie i obolałe... a w ciągu dnia juz tak nie czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...