Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To chyba nie kwestia obżerania, ja jem jak szalona, właśnie wciagnęłam 4 naleśniki i kakao, bo mnie naszło 😁

Spacerówka fajna, ale jedną ręką nie da się prowadzić, bo skręca, chyba że jest to męska ręka z silnymi ścięgnami i mięśniami.

Jeszcze można współżyć, mnie tak lekarz poinstruował. Do 35tyg. można jak dobrze zrozumiałam co powiedział. Dopytam się następnym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Marto wspolzyc mozna do samego konca tylko od 7 miesiaca twoj maz nie powinien konczyc to znaczy kochac sie nie do konca bo od 7miesiaca sperma w ciele ciezarnej wplywa skurczowo, wiec nie wskazane ale kochac sie mozna do konca..Mozna znow do konca przed samym porodem bo to wywoluje skurcze co przyspiesza porod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GosiaG - urosłam jakies 6 cm od ostatniego mierzenia grudniówkowego - nie pamietam kiedy sie mierzyłysmy - ach ta nasilona skleroza w ciazy 😁

ja tez sie dobieram do męża poki on nie dotkie czułego miejsca i nagle pstryk i zaczynam sie wkurzac i nici 😁 ale na szczescie rzadko sie tak dzieje, dalam mu instruktaż dotykania mnie w czasie ciąży 😁
a na bolące sutki siostra moja polecała mi bepanthen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...