Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Kochane moje mamuśki ja idę pod prysznic i lulu. Jutro mam nadzieję, że będą same dobre wieści po tych wszystkich wizytach 🙂 ale się złożyło, gródniówki grupowo do gin :laugh: :laugh:

Dobrej nocki i mam nadzieję, że zajrze do was dopiero jak obok będzie już moja Majeczka 🙂 🙂 🙂

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc kochane babeczki. Życzę każdej z nas spokojnej nocy,bez żadnej dolegliwości i w ogóle... Ja właśnie wyprawiłam i odwiózłam męża do pracy więc mogę spokojnie iść do łózeczka i rozpychać się w nim do woli choć mam nadzieję że mąż jeszcze podjedzie do domku jak się załaduje i czule pożegna swoją ukochaną małżonkę :-) to do jutra! Niech wam się aniołki przysnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż wywiązał się super z zadania, kupił co było trzeba:P

Witam nową Grudniówkę na forum 🙂 po przeczytaniu Twoich postów też uważam że dobrze zrobiłaś nie chcąc być dalej z tym gościem 🥴

Mittka komoda super 🙂

Życzę wszystkim dziewczyną udanych jutrzejszych wizyt ginekologicznych:P Ja ostatnią wizytę już miałam teraz czekkkkkkkkaaaaaaaaaaammmmmmm 🤪

Szkoda że Fredeczka się nie odzywa, brakuje jej długggggggggggggggggggggggggggggggggggich postów 😉

Odebrałam dzisiaj wózek od siostry koleżanki bo jej pożyczyła a teraz mi jest potrzebny:P Jestem strasznie wkurwiona bo po 1 wstyd by mi było oddawać wózek w takim stanie czystości w jakim ona mi oddała i po 2 brakuje torby na akcesoria, folii przeciwdeszczowej,Pokrowca wyściełającego wnętrze wózka, barierki jak już mały będzie siedział 😠 😠 😠
Zdjęliśmy cały materiał z wózka i wyprałam w pralce a mąż odświeżył konstrukcję i koła, no teraz jakoś wygląda 🙂 Mam nadzieje że się odnajdą te rzeczy jeszcze 🤨

Uciekam spać dziewczynki, przespanej nocki życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry... jezu ale mi sie nie chce nic...

moj maly tak rozrabia ze skacze na krzesle..

mam jakiegos stresa przed lekarzem, az nie wiem czy sniadanie zjem.. ogolnie to jakas podenerwowana jestem.. panikuje? napewno :laugh:

moze to juz ostatnia wizyta? i pomoze mi urodzic? te skurczep otrafia wykonczyc zapewnie mnie ale i syncia..

jak bede cos wiedziec to bede pisac..

milego dnia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

Dziewczynki ponieważ połowa albo i większość z Was ma dzisiaj wizyty u gin to meldować się tu ładnie po kolei 🙂

Ja coś spać nie mogę i od 7 kręcę się po domu. Może jak zjem śniadanko i wypiję herbatkę to jeszcze zasnę na trochę 😉

Asiula to trzeba pochwalić męża za udane zakupy bo co jak co, ale zakupy to przeważnie średnio wychodzą facetom :laugh:

Agnieszko84 no może dziś się dowiesz, że lada dzień urodzisz bo te Twoje skurcze to rzeczywiście Cię wymęczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry grudnióweczki 🙂

Ja jestem tylko nie wyspana bo spać poszłam o drugiej a tak poza tym wszystko w porządku,żadnych bóli, skurczy itp. :P

No ja też dziś do lekarza ale z synem bo kaszle jak gruźlik 😞
Jak zaczyna kaszleć to aż mnie ciarki przechodzą takie ma napady 😞

Więc zmykam bo wizytę mam na 9.10 😉

Miłego poranka kochane grubaski i mamusie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

A u mnie chyba jest powtórka z rozywki,wczoraj jak się położyłam spać to brzuszek zaczął mnie pobolewać i skurcze miałam przez dobre dwie godziny co 5 minut.Eh z Dominiką tak samo się zaczynało czyli myśle wytrzymam jeszcze jakieś 2 tygodznie 🙂

Kurcze no same wieści od ginów dzisiaj będą 🤪

A ty Agnieszko daj znać co z synkiem mam nadzieję że na kaszlu się skończy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Strasznie się boję dzisiejszej wizyty 😞 naprawdę jestem dobrej myśli ale serce i tak wali jak oszalałe. Nie spałam prawie całą noc, dokładnie co godzinę miałam pobudkę bo w końcu pojawiły się u mnie te bolące skórcze ale takie do wytrzymania, w dodatku mała się jakos dziwnie układała i nie dawała mi spać.

Trzymajcie za nas kciuki, dam znać jak tylko będę coiś wiedziała. Teraz idę się szykować.

Gdybym została jednak w szpitalu to proszę raz na jakiś czas informować biedną Wiolkę co się dzieję na forum 🤪

Życzę miłego dnia i samych pozytywnych wizyt u gin.
PannoNikt trzymam kciuki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich w poniedziałek 🙂

ja już od 8 nie śpie, jajeczniczka zjedzona, herbatka zielona wypita, pralka sie kręci a ja jak zwykle na brzuszku 🙂

gosiag czy możesz poprawic mój termin porodu z 20.12 na 10.12 ?

mittka dzisiaj Tobie tam oklaska za to pranie-lepiej pózno niż wcale :P

Ewa84 umnie też nic-zero objawów i cisza...
dziś do gina ale mnie nie bada więc nic sie pewnie nie dowiem-zmierzy ciśnienie, zwarzy i-nie wiem czy Wy też tak macie-mój gin przykłada mi do brzucha coś jakby trąbke i słucha tętno maluszka i tyle 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Anja dzięki 🙂 no jedna pralka się pierze komoda wyczyszczona,tylko kurcze tak się mecze przy każdym wysiłku że masakra 😲

Wiola oczywiście że trzymamy kciuki,ale i tak wierze że wszystko będzie dobrze 🙂 kurcze i stresuje się razem z Tobą,więc szybciutko daj znać co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Wczoraj padłam jak kawka, nie zążyłam się nawet z Wami pożegnać 😞
Ale wyspałam się , zjadłam juz śniadanko i chyba zaraz wyrusze do Biedronki, bo wczoraj widziałam takie prześliczne szlafroczki na Niunie i nie kupiłam , bo mi nie starczyło pieniędzy 😞 😞

Anja moja wizyta u gin wygląda tak jak Twoja - waga, ciśnienie, zmierzenie tentna dzidzi i badanie ginekolgiczne na każdej wizycie 🙂
Miałam tylko 3 USG przez całą ciąże plus jedno 4D 🙂

Wiolka ja tez trzymam kciuki i nie bój sie kochana, nic strasznego sie nie może stać a jedynie coś cudownego 🙂 może Majeczka w końcu będzie chciała się spotkać z mamusia twarzą w twarz ????

Moja wizyta dziś po 14 🙂
Wszystkim , które mają dziś wizyty życze , żeby było wszystko dobrze.

Mittko brawo, że w końcu zabierasz się za pranko haha

A ja w tym tygodniu zaplanowałam sobie,że spakuję torbę do szpitala 🙂

Miłego dnia brzuchatki.

Ps. A co do Fredeczki to bardzo się cieszę, ze wszystko u niej OK, ale mimo wszystko niepokoi mnie, że nie wchodzi na brzuszek...to bardzo do niej nie podobne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zaraz w dzień dobry tvn będzie cos o porodach rodzinnych, będą pouczać facetów jak wspierać swoje żony podczas porodu, więc zagońcie męzów przed TV jeśli to mozliwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do wizyt u lekarza to mnie u mojego denerwuje tylko jedno. usg robi mi na kazdej wizycie. mierzy główke i nóżke ale nigdy nie komentuje, nie mowi tego jaka jest miara i co widzi. a ja staram sie domyslec co i jak. pytam go ciagle a co to jest i czywszystko jest ok. to wtedy odpowiada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...