Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Emmax ja wcinalam lody jak nie wiedzialam co mi sie chce, moze i ty sproboj najlepsze waniliowe z polewa czekoladowa mniam:P :P :P :P :P

Anja a ja dopiero dzis sie za to zabralam i szczerze mowiac to juz sie baaaaaaaardzo tym zmeczylam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ale kto to zrobi jak nie ja???? Moj maz jak zobaczyl ze wywalam wszystko z szafy to wyfrunal gdzies na 2h ze znajomym:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax ja też tak nisko czuje małego, mam wrażenie czasami jak czuje ruchy że łapkami okłada mnie po pęcherzu :-) i boli... Nóżki czuje nad pępkiem ale łapki na samym dole, jakby mi za chwilę miał wystawić raczkę pomiędzy nogami. Jak się tam tak rusza na samym dole to czasami aż krzycze "ała" jak teraz
właśnie skończyłam zupkę i zaraz sobie troszkę zjem. Uwielbiam pieczarkową i jeszcze z pieczarkami :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedac u gin stwierdzil ze porod naturalny byl by dla mnie ryzykiem poniewaz to jest moja pierwsza ciaza a poza tym jestem waska w biodrach ... jestem juz po terminie ale mam czekac na jakies oznaki - terminu jeszcze nie mam ustalonego choc bylam juz w szpitalu dwa razy ale tylko na KTG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax, jeszcze ja tu jestem więc sama nie zostaniesz:p

Po zakupach mnie tak pobolewa na samym dole, takie kłucie czuję co jakiś czas ale jak na razie nic innego się nie dzieje!A ruchy czuję też bardzo nisko, zaraz nad wzgórkiem łonowym.

Wszystkie już spać poszłyście a ja pewnie będę buszowała nie wiem do której jak po 12 wstałam:P Może za jakieś sprzątanie się wezmę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej zgryz 🙂

Emmax wczoraj pisała że AgnieszkaW leży pod kroplówką,ale rozwarcie nie postępuje i bóle też słabe,wspominała coś o cesarce,ale na dalsze wieści trzeba poczekać.Dziewczynki pewnie jeszcze śpią tak to jest jak się w nocy buszuje 😁

A u mnie nocka idealna,tak nam się do rana dobrze spało że prawie zaspaliśmy do szkoły :laugh:

Akompf co do oilatum to skórka małej super się po tym prezentowała,ale rano zauważyłam że na nóżkach znowu sucha skórka się pokazała 😞 jutro ma przyjść położna to zapytam jak długo to się może utrzymywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...