Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Kajtucha - ja dzis tak miałam, spocona się obudziłam jak nie wiem co... a wcale jakoś gorąco w nocy nie było 🙂 Ale nie wiem czym to moze byc spowodowane.
Wiesz juz gdzie rodzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
obstawiam Lutycką 🙂 byłam tam jak mąż leżał tam na chirurgii i jestem zachwycona 🙂 jak mnie tam nie przyjmą- lecę do Raszei. Napewno nie na Polnej i Św. Rodziny- już wolałabym jechać do Szamotuł 🙂 a tak w ogóle to bym chciała urodzi tak jak mam termin- 27 grudnia bo chcę się najeść przez święta, ale zdarzyć w tym roku i sylwestra spędzić w domu 🙂 poza tym od koleżanki pracującej w szpitalu wiem, że w okresie świąt lekarzy nie ma, są tylko praktykanci i stażyści więc wolę jednak po świętach :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki.

Agnieszko84 spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe 😘

Kajtucha ja to taka spocona wstaję prawie codziennie. A czym to jest spowodowane to nie wiem - może nerwy albo jeszcze jakieś inne licho:laugh:

Marto a ty nie panikuj przecież masz już donoszoną ciążę więc wszystko na pewno będzie w porządku. I nie dołuj się, uśmiech wrzuć na twarz i trzymaj się cieplutko.Przesyłam całuska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko84 ale to była sama krew czy ze śluzem???
bo jeżeli ze śluzem to możliwe ze czop już zaczął odchodzić ale nie ma co panikować ale jeżeli to była wyraźna czysta krew to jazda do szpitala bo przyczyny mogą być różne 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noooo nieeee napisałam posta i mi się internet stracił wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠

A więc od początku ja już po wizycie,wszystko dobrze szyjka się nie skraca ujście zamknięte 🙂 Pytałam o tego paciorkowca i mój gin powiedział że nie widzi takie potrzeby,ponieważ robił mi badanie na początku i nic nie wykryło i na dodatek na każdej wizycie tez sprawdza i nie ma nic niepokojącego,więc już sobie nie zawracam tym głowy :P i przez to zapomniałam się zapytać o KTG 😞 i wogóle powiedział że jak nie urodze do 11 to 14 dopiero do szpitala i może coś tam zaczną robić kurcze normalnie do świąt sie nie wyrobie 😞 23 ide jeszcze do niego i od wtedy moge już skakać po oknach,tylko nogi mam nie złamać,no i mąż też był by wskazany,tylko czy ja go będę miała 😞 ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka najważniejsze że z Emilką wszystko w porządku 🙂

Urodzisz na pewno przed 11 bo dziewczynki zazwyczaj się wcześniej rodzą :laugh: :laugh:
A mąż na pewno się znajdzie :P I głowa do góry 🙂
Łap buziola na pocieszenie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miitka - cieszę się, że jest wszystko dobrze! Emilka niech sobie jeszcze tam siedzi 😁

Kurcze, zaraz bedzie połowa miesiaca... Na Wiolkę naszą prawie czas :P

A mi jest potwornie zimno 😠 Nogi mam jak lody. Basieńka też jakaś spokojniejsza jest 🤨 Leżę na sofie pod kocem...

Agnieszka84 - luuuuuzzzzz... 😎 dasz rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko super, że u Ciebie i Emilki wszystko gra 🙂

Agnieszko84 u Ciebie też się zaczyna coś już dziać... chyba dopiero zaczyna do mnie docierać, że to już pomału przychodzi czas na grudniówki 🤪

Akompf Ty się wygrzej pod tym kocem porządnie żebyś chora nie była 😉

Mój rosołek już prawie gotowy mniaaaam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko super, że przyniosłaś dobre wieści od gina 🙂
A co do zebrania i ,,miłej pani" to może potrzebujesz asekuracji 🙂 jesli tak to ja chętnię pomogę haha

Akompf zakładaj na stópki ciepłe skarpety i zrób sobie gorącą herbatkę 🙂

A mój bigosik tez juz gotowy mniam, mniam 🙂 właśnie zjadłam 2 porcje no i ide w końcu na przeprawę z wanną bo tez na 16 mam do gina.

Aga84 trzymaj się kobietko dzielnie i odpoczywaj.

A co do porodu i terminu to ja pewnie święta spędzę w szpitalu, takie jakieś mam przeczucie kurcze...ale chociaż nie będą mi pachnieć pod nosem pierożki z kapustą i grzybkami buuuu 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki, ja tylko na chwilkę, potem nadrobię zaległości.

Byłam na usg i w klinice i:

- dobra wiadomość - dzidzia leży główką w dół
- gorsza - jest za malutka, niektóre pomiary wychodzą na 32 tydzień ☺️ więc teraz muszą kontrolować jej wzrost. Za tydzień mam kolejne usg, potem za dwa... 🤨
- mam prawo wyboru cc czy sn, mam im dać odpowiedź w następny poniedziałek...

Płci nie znam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoW ja chętnie skorzystam z asekuracji,ale w tym czasie Ty u lekarza będziesz się prężyć.Czekamy na wieści że u Was też wszystko ok 🙂

PannoNikt te pomiary to nie są takie dokładne mam nadzieję że wszystko się wyrówna najważniejsze że się obróciła i wszystko jest w porządku.Mnie też w poprzedniej ciąży lekarka stwierdziła że córa jest za mała i położyła do szpitala niepotrzebnie,a ważyła sobie 3kg więc głowa do góry i myśl pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,
Ja dzisiaj też miałam wizytę i wszystko gra:-)
Z usg już wyszedł termin na 6 grudnia a nie tak jak ostatnio na 28 listopada:P Synuś leży już nisko główką w dół ale szyjka oki, wszystko pozamykane.KTG też dobrze:-) Synuś waży nie całe 2600g:-)
Miałam dziś też ten wymaz robiony, chyba najmniej przyjemna sprawa jak dotychczas:p
Następna wizyta 23 listopada.

A oprócz tego pogoda paskudna :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...