Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witam ponownie
Czytałam juz o Adze, gratulacje dla niej. Dobrze ze ma to już za soba , ale się biedulka nacierpiała trochę. Mam nadzieje ze z nami poród obejdzie się łaskawiej 🙂
Wróciłam właśnie ze spacerku, tak jak wczoraj 40 minut szybkiego marszu, czuje sie świetnie taka dotleniona 🙂 alenogi to bolały juz strasznie , szczególnie pachwinki 🙂
Anja, Kajtucha jak tam rodzimy dzisiaj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O właśnie musze zapytać świeżo upieczone mamy jak to jest z tymi pieluszkami. Mitka czy tetrowe też się przydają bo nie wiem czy za mało ich nie mam. Czy np dajesz małej dodatkową tetrową zeby stawy biodrowe były szerzej czy nie? bo pamietam ze przy mojej córce to kazali zakładać? No ale jak jest pampers to na pampers? czy sam pamper wystarczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też bym sie na spacerek wybrała tylko kurtki nie mam... do tej pory zakładałam 4 swetry ale temp dziś -2 stopnie więc zmarzne...

zgryz w zasadzie to możemy dziś rodzic :laugh: tylko poczekajcie na mnie-musze dopakowac pare drobiazgów do torby :P i zadzwonie po M aby już wyjeżdżał z pracy 😁 😁
to za 15 min startujemy ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te łapki niedrapki one są duże i przy nich wydaje się że Bartek jest malutki 😉

Kajtucha stara to może nie jesteś tylko troszkę starsza ale dla grudniowych dziewczynek jest w sam raz :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgryz właśnie nie daje tych tetrowych,w szpitalu już nawet o tym nic nie mówili ten pampers z biedronki właśnie jest taki dość szeroki że wystarczy 🙂 ide zaraz do tego lekarza to zobaczymy co ona powie.Pieluch tetrowych używam na razie tylko do wycierania buzi jak się uleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie nie Anja spokojnie muszę poczekac az córka skonczy lekcje i jak bedzie po obiadku to wtedy, a i jeszce o 15 umowiłam się na zmianę opon 🙂 MYślę ze popołudnie będzie ok tak zeby do wieczora sie wyrobić 😉
Anja moja kurtka jest juz mocno przyciasnawa ale jeszce się dopinam, juz te kilka dni jeszce w niej wytrzymam, a u nas już naprawdę zimowo i chłodno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo ja kupiłam tylko 15 tetrowych, a skoro tak to chyba przy tylu zostanę, zawsze się przydadzą zeby wytrzeć buźkę albo podłożyć. A o tych biedronkowych pieluchach da da chyba to też słyszałam ze dobre i tanie i chusteczki do pupy tez dada ponoć nie uczulają i tez tanie. Akurat koło mojej mamy otworzyli biedronke więc chyba bede tam robić zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Emmax no fakt, czasami cos mi odbije i z byle powodu awanture robie :P a teraz mialam powod ale nieprawdziwy hehe :P ale zapomnial juz chyba...

Anja mi czop wogole nieodszedl 😉 polozna go wyciagnela jak glowka wychodzila :P

AgaK moja Wiki to z cyca sobie smoczek robila, wystarczylo,ze cyc byl w buzi, ciagnac nie musiala. Dlatego teraz juz smoka jej daje.
Na Twoim Bartku przynajmniej sie utrzymuja lapki niedrapki 😉 z mojej kruszyny to spadaja...


Mittka , maz chce sie pochwalic corcia :P 🙂


Ja uzywam pampersow ale chyba tez zaczne te dada albo jakies tansze kupowac.

Zgryz ja zakladam tetrowa albo flanelowa jeszcze na pampersa, bo Wiki ma zalecone szerokie pieluszkowanie.


A jesli chodzi o chusteczki do pupy to te dada kupilam wczesniej mialam bambino,pampers i teraz te dada i na najdluzej starczaja chyba bo juz ponad tydz a tak to poszly mi 2 paczki w tydz! tylko,ze babce w szpitalu tez uzyczylam bo nie miala. A te lawendowe dada ladnie pachna, sa dosyc mokre i kosztuja 4 zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,
ja też się melduję w całości jeszcze.

Kajtucha,mój mąż to ma taki sen że wynieśli by go z łóżkiem z domu i się nie obudził tym bardziej sprzątanie mu nie przeszkodziło w spaniu:P Ale i tak wszystkiego mi się nie chciało sprzątać:P LEŃ!!!

Ja też już po spacerku jestem i zastanawiam się co dalej by porobić??

Wczoraj miałam te kłucia na dole a dziś cisza:-( ja już nie wiem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!!!
tak czytam sobie co u Was...przede wszystkim serdeczne gratulacje dla wszystkich mam i dzieciaczków ślicznych !!!Oraz szybkich porodów dla mamuś 2w1 🙂

Dobre i tanie są też pieluszki i chusteczki z lidla...pieluchy są bardziej miękkie od biedronkowych dada...Jak dłużej używałam dada to mój Bartuś miał ślady na nóżkach a te z lidla są zrobione podobnie do pampersów premium care...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgusiaW gwarantuje Ci,ze nie przegapisz jak to bedzie juz :P


chociaz ja chcialam jechac do szpitala dopiero jak mi wody odejda... a odeszly jak juz skurcze parte mialam haha. I 10min pozniej mialam przy sobie moja kruszynke 🙂 wiec lepiej jechac jeszcze na skurczach... niz czekac na wody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia ja jestem już 5 dni po terminie 🤢 i nic...

a pieluszki to sobie chyba ze szpitala przyniose :P kumpelka rodziła 2 m-ce temu i jak mąż ją odwiedzał to pakowała mu do plecaka po 10 sztuk bo u nas są wystawione i sie bierze ile potrzeba i ona zrobiła sobie zapas na prawie miesiąc :P

to samo dotyczy podkładów poporodowych i majtek jednorazowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...