Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ciężko się przyzwyczaić że nikogo tu już nie ma... Mamuśki poszły spać, brzuchatki- wow, aż dwie prócz mnie- też... Smutasno tak...

A nie wiecie co z Julia? Nie mam do niej nr a wczoraj miała te skurcze i w ogóle...

Już dam sobie spokój i nie będę przeciążac serwera wchodząc ciągle na forum i sprawdzając czy ktoś tu jeszcze jest :-)
dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

jest 6.00 rano a ja wstałam na siku, zrobiłam kanapke no i weszłam sprawdzic co tam nowego. Sniło mi sie, że bios gotowałam i mnie wzięło 🤪 a dziś w planach mam właśnie wstawic gar bigosu :laugh:

kajtuśka nie smutaj sie 🙂 może my też jeszcze Święta z dzieciaczkami będziemy miały, lub Nowy Rok na porodówce :laugh: hehehe to ci dopiero :P

emmax melduje sie nam koniecznie zaraz po obudzeniu 🙂 i nie wystawiaj mnie oraz Kajtuchy 😉

ide jeszcze do łóżka
do pózniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry :-)
6.26 ja już nie śpię, już... Tak jakbym spała... Ta noc to jakieś nieporozumienie... Sen miesza mi się z jawa... Co przysnęłam to śniło mi się że zaczynam rodzić i pobudka :-) i tak przez całą noc a jak nie tak to siusiu, prawie co pół godziny... Będę próbować jeszcze zasnąć, mam nadzieję że się uda... A stopy mam tak spuchniete jak balony, a co gorsza, dłonie też mi puchną... Ledwo co w nocy pierścionek zdjęłam...
No to do potem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

A ja zaglądam czy któraś czasem nie urodziła.Emmax się skarżyła na jakieś bóle brzucha więc ciekawe 🙂

A my do 22 wczorajk męczyliśmy się z maleńką a potem tak zasnęła że dopiero o 4 nad ranem się obudziła 🤔

Teraz zmykam na targ chciałam się wystroić na święta więc może jakaś bluzeczke sobie zakupie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki!
pusto ostatnio na naszym forum, wszystkie przygotowują święta pewnie 🙂
ja nadal 2w1 i może do Nowego Roku wytrzymam 🙂
dzwoniłam do szpitala to kazali mi przyjść na badania dopiero 29, no chyba że mały się wybierze szybciej na spotkanie z rodzicami 🙂
pozdrawiam zajrzę do Was później, a teraz do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!
Dawno się nie ujawniałam, ale nie znaczy to, że nie śledziłam forum...
Byłam wczoraj u lekarza i 29 grudnia (wtorek) mam cesarke, bo Malutka jest za duża (ok 4000 g) i mogłabym mieć problemy żeby ją urodzić.
Napiszcie mi dziewczyny te które miały cesarke czy szybko doszłyście do siebe. Przyznam, że trochę się boję...
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najgorsze sa pierwsze3-4 dni bo masz problemy nawet ze wstawaniem ale pozniej jest duzo lepiej.. po tygodniu juz prawie nic nie boli i mozesz szybciutko wstawac do malenstwa jak placze w nocy 🙂

blizna jest ale mozna ja schowac pod majtusiami wiec nie ma problemu.. a ogolnie dziwne uczice jak masz cesarke.. czujesz ze cos sie tam dzieje ale zero bolu.. wiec nie martw sie i sie nie boj.. niedlugo melenstwo bedzie z Toba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj synus spi.. w koncu... pranie powiesilam i podlogi umylam.. zup sie robi a na drugie nalesniki.. nie mam sil na nic wyszukanego tym bardziej ze jutro wyzerka 🙂

napisalam ze synus spi ale juz slysze ze sie przeciaga..

wczoraj mi kupki nie zrobil i sie martwie.. mam te czopki glicerynowe wiec jak cos to zaaplikuje mu dzis wieczorem.. masaz brzuszka i zginanie nozek do brzusia tez nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry grudnióweczki 🙂

Aanniiuussiiaa szkoda że tak rzadko do nas się odzywasz 😞

Jak się czujesz??? Kawał kobietki nosisz pod serduszkiem :laugh: Masz już wybrane imię dla córci??? 🙂

A ja dziś miałam wyjęte 3 godziny ze snu bo od 3 do 6 Bartosz płakał i nie mógł zasnąć 😞
Mały terrorysta z niego będzie jak tak dalej pójdzie :laugh:

Chciałam dziś wyjść z nim na spacer ale zrezygnuję bo paskudnie jest za oknem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że czuje się dobrze można powiedzieć, że nadzwyczaj dobrze... Bolą mnie tylko pachwiny i krocze, no i budze się często w nocy.
Córuni damy na imię Amelka, bo tatuś tak zdecydował... Mi się zawsze mażyła Oktawia.
Hehe śmiać mi się chce jak sobie pomyśle, że przed ciążą ważyłam 48 kg, a pod serduchem nosze 4 kilogramowego kloca... 🙂 W obwodzie brzuszka mam 110 cm, także nie wiem czy to dużo czy mało, ale każdy mówi, że brzuch mam mały...

Z jednej strony dobrze, że będę mieć tą cesarke...

Pozdrawiam!


Agnieszka1601 mało się oddzywam, ale wszytko czytam i jestem na bieżąco z Wami, choć pewnie niedługo cały czas będzie mi Amelka wypełniać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂

Synuś zasnął na chwilkę, ale słyszę, że już jęczy. Zdążyłam powiesić pranie i umyć głowę więc sukces :laugh: Dzisiaj na 14 idziemy do pediatry i stresuję się jak nie wiem co, nie wiem dlaczego. Boję się, że mały wpadnie tam w jakąś histerię i nie będę go mogła uspokoić heh.

Po lekarzu mąż zabiera Piotrka, a ja lecę na szybkie zakupki, ciekawe czy nam się to uda 😉

Kajtucha nie łam się! Jeszcze trochę i będziesz miała swoje maleństwo przy sobie i wtedy zapomnisz o wszystkich niedogodnościach!

emmax odezwij się jak wstaniesz, no chyba że na porodówce już jesteś!

Lecę bo mały Miś wzywa :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze co za pogoda!!!! niepotrzbnie się wybrałam na ten targ 😠 zmokłam tylko a nic nie kupiłam,nabrałam jedynie owoców i nadźwigałam się strasznie 😠

My też mieliśmy iść dzisiaj z małą na spacer,no ale pogoda nas załatwiła i nici ze spaceru 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale jestem padnięta 😞 nic prawie nie zrobiłam a mięśnie łydek mnie bolą jakbym z 50km przeszła 😞 i tak jest od wczoraj, wogóle ostatnio jakoś głowa mnie boli, zaparcia i skurcze w pachwinach co wieczór 😞 mały mi się strasznie ruchliwy zrobił, a był taki spokojny, dopiero zmęczenie ciążą mnie dopada czy jak?? a może w końcu zbliża się godzina zero 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochane 🙂

Gdzie się podziewa Emmax? Czyzby poszła rodzić?

Kajtucha Ty nasz smutasku ... łap buziaczka 😘

Była u mnie szwagierka na kawusi. Maleńka śpi juz 3 godzinki. Jeszcze godzinke i bede ja budzic. Taki mały śpioszek z niej.

Nadal mam problem z bolącymi brodawkami. To moja zmora... jak mam Lenkę przystawić do piersi to az się boję 😞 😞

Ale pustki na forum....

Ja na świeta nic nie szykuję. Na wigilie idziemy do teściów. W 1 dzień świąt do moich rodziców a w drugi się zobaczy :laugh: póki co to mam pół garnka zupy botwinki w lodówce :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...