Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki:-)
Wiem, wiem nie było mnie tu hoho... z góry przepraszam

Troszkę przeczytałam Waszych postów ale to i tak mało...:p

Otóż u nas jakoś leci do przodu.Piotruś waży 5,5kg :-) Gaworzy jak nie wiem a jak się fajnie uśmiecha i od dwóch dni śmieje się w głos:-) Jest bardzo towarzyski bo nie za bardzo lubi sam być. Ewa Twój Piotruś też będzie tak się podpierał, zobaczysz! Rzeczywiście mój trzyma główkę bardzo wysoko, jest silny i a przede wszystkim bardzo lubi na brzuszku leżeć i ... spać. Cała noc prześpi na brzuszku a od 5 dni ostatni posiłek je o 21-22 i wstaje dopiero o 5-6 a przedwczoraj dopiero o 8 wstał więc w nocy się wysypiam żeby nie zapeszyć.
No i ostatnio zauważyłam, tak od tygodnia namiętnie wkłada kciuki do buzi , wystraszyłam się że już mu zęby idą ale pani doktor powiedziała że to wcale o tym nie świadczy.Także zobaczymy jak to się dalej potoczy.
A co do kolek , podaje mi tą BioGaia i naprawdę mu pomogło , zlikwidowało kolki prawie że do zera.

Napiszcie mi co się dzieje z córeczką Daruni bo nie doszłam tak daleko w postach wstecz.

Buziaki dla Was i dla Waszych Pociech:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Aguś witaj z powrotem. Super że się w końcu 🙂 odezwałas. Cieszę się że u Was wszystko w porządku i mały jest zdrowy.
Martusia-4,5letnia córeczka Doruni wylała na siebie wrzącą herbatę, poparzyła sobie uda, brzuszek i chyba też rączki. W rany na udach wdało się jej zakażenie, czeka na przeszczep, będą jej pobierali skórę z główki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Wiki dzisiaj spala tak sobie, tzn jak na nasze przyzwyczajenia :P zasnela o 20.30 pozniej obudzila sie o 21.30 i zasnela. Spala tylko do 6.30 i obudzila się o 9 i juz nie spi ale grzecznie lezy w lezaczku i sie bawi zabawkami 🙂

AgaW ta corcia dopiero od jakis 2 tygodni jest grzeczna bo tak to bylo to wcielenie Marcina i mnie zmieszane :P czyli? mieszanka wybuchowa hahahaa. Ale teraz chyba wdaje sie w dziadka i babcie :P

aaaaa ostatnio moj tata rozwalil mnie tekstem jak trzymal mała na rekach i moja mama za chwile miala wrocic z pracy a moj tata do niej "babcia za chwile wróci z pracy,morde Ci wylize" hahhaa bo zawsze jak wraca z pracy to muuuusi ja wycalowac :P ale sie wtedy usmialam :P

a moja Wikusia juz nosi prawie wszystkie ubranka na rozmiar 62! tylko body jeszcze sa dobre te na 56 i kilka kaftanikow i 2 pary spiochow a tak to wszystko 62 🙂 juuupi 🙂

A na moim blogu pojawily sie 2 pierwsze komentarze :P i zauwazylam ,ze po tej notce duzo kobietek dodalo posty o swoich porodach. Czyzby zgapialy? :P

Marcin dzisiaj wieczorem albo w nocy wroci juz do domu 🙂 fajnie,bo juz sie stesknilam.

A za Martusia Doruni trzymam kciuki! jak dostane kase to przynajmniej kilka zl przeleje na jej konto. Trzeba sobie pomagac 🙂

A wy gdzie sie dziewczyny podziewacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie gdzie się podziewacie? Pewnie w łóżkach jeszcze gniją 🙂
ja też 🙂 ale internet w tel to jest coś 🙂 🙂 🙂 leżymy z małym, mały przy cycu i zasypia a mama przy tel 🙂 tata pojechał na wyczekane spotkanie z córką. Jestem ciekawa jak Wiki zareaguje jak jej braciszka pokaże 🙂
Fredeczko ale fajnie się czyta Twoje posty i bloga
byłam wczoraj na panienskim przyjaciółki piętro wyżej i posiedzialam 3godz z przerwą na cyca

to mój mały miś 🙂 w trakcie ulubionego zajęcia 🙂 [img size=160]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0242k.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety jak się karmi cyckiem to jest to swego rodzaju uwiązanie... Nawet gdybym chciała ściągnąć to nic by to nie dało bo Szymek zaśnie tylko przy cycu... Nie musi pić, ważny jest sam cyc 🙂 a za tydzień idę na ślub i przyjęcie po i boję się tego co będzie... Pewnie da moim rodzicom w kość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hoooohoo no skąd ja to znam,że liczy się sam cyc 😁
tylko,że Wiki ten cyc szybko się znudził 😞 ahh... chciałabym wrócić do karmienia piersią...

zaraz ide coś zjeść póki Wiki sobie drzemie :P chociaż zaczeła sie przebudzać co chwile jak jej dydek wypadnie.

Zajrze za kilka(nascie,dziesiat) minut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a ja sie umyłam, zjadlam sniadanko i pomalowalam a teraz siedze na brzuszku, niedlugo Wiki dostanie jedzonko i wyruszamy do ciotki wrzucic zdjecia na kompa bo u mnie sie nie da bo trzeba jakis servis pack sciagnac a Marcin sciagnal i nie dzialal i powiedzial,ze to trzeba w takim razie zrobic dormata 😠 a ja mam zbyt duuuzo zdjec na kompie i to by bylo duuuzo plyt do nagrania a cos mi szwankuje nagrywarka :/ ahh szkoda gadac. Poki co latam do ciotki wrzucac zdjecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki, sniadanko było pyszne 🙂 z jajeczkiem i tunczykiem 🙂
jeny ja się wczoraj pomalowałam pierwszy raz od wigilii... Taki obdartus się zrobiłam że hej, t-shirt na dupie dresy, włosy w kucyk i olewka... Jak wychodzę to oczywiście się przebiorę 🙂 ale makijaż dopiero wczoraj na wieczór wkroczył do akcji bo była tematyka "różowo-fioletowa" więc trzeba było się dopasować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

Ja Piotrka zostawiłam tylko raz z mężem jak pojechałam do lekarza. Nie chcę go zostawić nawet z moją mamą bo jakoś nie mogę się z nim rozstać. No, ale w końcu trzeba będzie 😞

Szymuś fajnie wystawia jęzorek 🙂

Fredeczko naprawdę fajny ten Twój blog 🙂

AgusiaW fajnie, że do nas zajrzałaś. Z Twojego Piotrusia śliczny chłopiec, fotka na NK powala 🙂

Ja właśnie kończę śniadanko i zaraz idę do biedronki po produkty na rosół dla mojego skacowanego mężą :laugh: Wczoraj mieliśmy gości, posiedzieli do północy, popili i teraz zdycha facet :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ewo ja tez nie wyobrażam sobie zostawić Lenki z kim kolwiek. Jak byłam u Lekarza to mąz jeździł z nią wózkiem pod przychodnią 🙂
No i cudowną żonke ma Twój mąz - rosół na kaca ... mniam 🙂

Co do karmienia piersią to jest to dla mnie cudowne przezycie, uwielbiam karmic moją córeczkę 🙂 uwielbiam gdy patrzy mi w oczy gdy pije mleczko i gdy łapie mnie rączką za pierś , uwielbiam gdy kącikiem ust uśmiecha sie do mnie a w buźce trzyma sutka, uwielbiam gdy sobie słodko zasypia przy cysiu...kocham tą moją mała perełkę i każdego dnia dziękuję Bogu że ją mam 🙂

Idę wstawić rosół bo mi Ewa narobiła chętki.


Miłej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUŚKI 🙂

ALE PIĘKNA POGODA DZIŚ U MNIE A MÓJ BRZDĄC ŚPI W WÓZECZKU NA DWORZE :laugh:

BYLIŚMY TEŻ W KOŚCIÓŁKU BO BYŁA MSZA ZA 3 ROCZNICĘ ŚMIERCI MOJEJ MAMY 😉

TERAZ GOTUJĘ OBIADEK 🙂

MIŁEGO DNIA 😘 😘

P.S. FREDECZKO WYGLĄDACIE CUDOWNIE 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do Was tez musze zajrzec choc na chwile....dziekuje dziewczynki za wsparcie jestescie kochane ..poczytajcie post Martusi i pazdziernik..dłuzej nie moge byc bo siostra juz ucieka do usłyszenia....goraco pozdrawiam.....sliczne Wasze Szkraby rosna takie juz duze szok 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kobietki 🙂
ale mnie dlugo tu nie bylo ale mniej wiecej wiem co sie dzieje u was :P
mj maluszek rosnie i jest zdrowy .. w marcu idziemy na kolejne szczepienie - i znow bede plakac 😞
pozdrawiam wszystkie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...