Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

WITAMY NOWĄ MAMUSIĘ 🙂 🙂 🙂 🙂
MAYRA TO NIE MASZ ŁATWO 😞 😞 MUSISZ NA SIEBIE UWAŻAĆ 🥴 🥴 🥴
OCZYWIŚCIE ŻYCZĘ TOBIE ABY WSZYSTKO BYŁO W PORZĄDKU I ABYŚ DONOSIŁA JĄ DO KOŃCA 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową mamusię!

Ewa i Persy macie śliczne maleństwa, chętnie poczłabym na 4D jeszcze raz ale tu niestety kosztuje to znacznie więcej niż w PL 😞 ale nic nie szkodzi bo jutro mam normalne USG!!!!!!! Jak co wizytę u mojej gin co 4 tygodnie 🤪 także zobaczymy jak tam moja kochana.

Ostatnio zrobiła się silniejsza i kopniaczki są bardziej wyraźne, najlepsze jednak jak się położe na boku i mała zaczyna się wyciągać, nogi czuję pod żebrami a rączki (chyba raczki 😉 ) w pachwinie po przeciwnej stronie, cały brzuch mi chodzi 🤪 . 🤪 🤪 teraz przez cały czas mi dowala z prawej strony 🤪

Zaczęło mi się bardzio ciężko oddychać, chyba juz na tyle urosła, że naciska na przeponę, którą ja z racji grania na dętych instrumentach mam w ciągłym urzyciu. Muszę się na nowo nauczyć oddychać płucami hehehe, jaja jak berety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nową mamusię, szkoda że tak późno do nas dołączyłaś 🙂

Dziewczyny maleństwa śliczne, może ja też się jednak zdecyduję, zobaczymy co powie mi lekarz w czwartek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm zostalo mi 400zl i z moich obliczen wychodzi na to ,ze starczy mi na reszte wyprawki,nie liczac fotelika samochodowego. co byscie zrobily na moim miejscu? wszystko kupily teraz czy zostawily troche przyjemnosci na pozniej? musze liczyc sie z tym ze od wrzesnia szkola i praca :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawaj Fredeczka 🙂 to taka przyjemność, a zobaczysz, że na pewno potem też znajdziesz jakies pieniązki i coś jeszcze dokupisz 🙂

Witam nową mamusię 🙂i życzę dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi 🙂

Persy Twoja córeczka przecudna 🙂 Jutro ja będę chwalić się moją i wklejać fotki po usg 4d 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macie racje, po co mam trzymac kase :P lepiej teraz sobie sprawic przyjemnosc a pozniej tez zawsze cos dokupie np juz na pozniej, jak dzidzia bedzie miec pol roczku albo roczek to zawsze pozniej mniej wydatkow :P tylko,ze czeka nas remont i kupno samochodu jakies malego skromnego takiego zeby byl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszate

Ewa synek piękny, ma taki fajny mały zadarty nosek 🙂

Fredeczka wyprawka widzę prawie skompletowana.

Ja dzisiaj kupiłam małe dżinsy, body na długi rękaw i pajacyk bawełniany do spania - oczywiście z lumpku 🙂 za całe 2,8
A wczoraj wieczorem walczyłam (przy wsparciu męża) o kombinezonik.
http://www.allegro.pl/item705210697_fajny_kombinezon_h_m_0_2_m.html

I udało się go zakupić za małe pieniążki, a i na chrzest już nie muszę szukać, bo kombinezon biały więc problem z głowy 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczko remont to jest koszmar, ja właśnie zaczynam.... miało być tak pięknie, a ciągle dochodzą nowe wydatki!!! Cieszę się, że w końcu będzie ładnie, ale końca nie widać. Niby tylko ścianka z płyty, tapety, podłogi, ale ciągle wychodzi coś nowego... więc może lepiej wydaj te pieniążki na dzidzię bo później jak zaczniesz się bawić w remont to będzie koszmar 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Ewa mnie nie interesuje remont ja tylko mam powiedziec jak ma wszystko wygladac, wybrac kolory na sciany ,panele lub dywan i meble i mnie nic wiecej nie interesuje :P robi i placi marcin, ja tylko mam czekac na efekt koncowy 🙂 tak samo z samochodem tez on ma wybrac i kupic i tez mnie nic nie interesuje wiec dla mnie to pewnie nie bedzie koszmar 🙂 tyle tylko,ze wyplata nie bedzie trafiac w moje rece 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka ja zalezy jak urodze ale chcialabym chyba w sweita Bozego Narodzenia ale nie wiem czy to nie za wczesnie bedzie dla maluszka.

DagiM caly czas ogladam iii zobaczcie co znalazlam 😁ale dopiero pod koniec aukcji zaczne licytowac zeby za mniejsza kase http://www.allegro.pl/item706049204_pajacyk_renifer_firmy_tiny_baby_0_3m.html :P :P:P 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko ja planuje chrzest dość szybko bo już w grudniu na święta Bożego Narodzenia, mały będzie miał miesiąc. A jest to podyktowane faktem, że moja mama z rodzeństwem mieszka w kujawsko-pomorskim a tata jest od 7 lat na kontrakcie w Anglii więc to jest jedyny okres żeby zebrać ich wszystkich razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...