Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🙂 AguśW niestety taki jest już los kobiety. Mój w soboty cale szczęscie pracuje do 13.30 tylko. A niedzielę funduję mu z Natalią 😁 prócz karmienia i spacerowania, bo spacerujemy we troje. A jak jest niedziela wieczorem to widzę, że już ma dosyć 😁 nawet jest chętny do pichcenia w kuchni 😁 i zawsze w niedzielę jest pod wrażeniem, że ja tak cały tydzień nuńkam :d No i od 3mcy słyszę jaka to jestem silna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
za to u mnie na odwrot. ... Marcin teraz nie pracuje i jest cale dnie w domu placa mu tylko polowke tego co zarabia normalnie. no i jak szlam do szkoly a on zostal z Wiki sam to oczywiscie jemu byla grzeczniutka . wogole to mi potrafi caly dzien plakac czasami a on przyjdzie i odrazu jest szczesliwa i sie usmiecha :P

jutro jedziemy do kina i na zakupy... ciesze sie,bo juz nie mam co na siebie wlozyc,,, a Wiki wlasnie spi slicznie u mnie na kolanach 🙂 Marcin pojechal do kumpla na cala noc bo beda pilnowac kto to ten samochod rysuje i przebija opony. Podejrzewaja jego szwagra i jego szwagra szwagra hehe.

A ja musze sie pochwalic, ze Wiki ladnie trzyma grzechotke i grzechocze sobie ( co prawda dzisiaj walnela sie w glowke ale to sie chyba nie liczy prawda? :P ) a do tego podnosi sie do siedzenia 🙂

Tesciu jest zachwycony wnusia ale na rece jej nie wzial bo sie bal haha.

a za to moja szwagierka przyszywana ( 5 lat) caly czas siedziala w kuchni obrazona bo bala sie ,ze mama zapomni o niej jak dzidzia mala przyjechala i co chwile mame wolala do kuchni zeby zobaczyla nowy obrazek i pomogla wybrac kolor itd :P ahh te dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

JEJKU PADAM NA PYSZCZEK :laugh:

WYSPRZĄTAŁAM CAŁĄ CHAŁUPĘ A TATUŚ ZAJMOWAŁ SIĘ SYNKIEM :P OCZYWIŚCIE Z PRZERWAMI NA KARMIENIE 🙂

JUTRO RACZEJ MNIE NIE BĘDZIE CHYBA ŻE ZDĄŻĘ RANO ZAGLĄDNĄĆ BO MAM CHRZCINY 😉
A CHRZCZĘ DLATEGO ŻE CHCĘ WZIĄĆ MAŁEGO NA CMENTARZ DO MOJEJ MAMY NA GRÓB BO 22 LUTEGO MIJA 3 ROCZNICA JEJ ŚMIERCI 😞

A TAK PRZY OKAZJI JUŻ ODZYWAM SIĘ Z MĘŻEM :laugh: :laugh: JAKOŚ UDAŁO MU SIĘ MNIE UDOBRUCHAĆ CHOĆ JA DŁUGO NIE UMIEM SIĘ GNIEWAĆ :laugh: :laugh: :laugh:

DOBRANOC MAMUSIE 🙂 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny podziwiam Was, że dajecie same radę. Ja bym nie wytrzymała bez męża tygodnia, nawet jak mnie wkurza to wolę jak jest na miejscu.

Wiola ktoś Ci zabrał oklaska to ja Ci dam dla równowagi 🙂

Agniesiu to miłego dnia Ci życzę, niech wszystko się uda 🙂 Trzymam kciuki żeby Bartuś miał dobry humor i żeby nie płakał w kościele 🙂

Fredeczko super, że Wiki już trzyma grzechotki, mój Misiek jeszcze tego nie robi.

Za to dzisiaj Piotruś pierwszy raz tak głośno się zaśmiał 🙂 Uśmiecha się i cieszy od dawna, ale to był pierwszy prawdziwy, głośny śmiech 🙂 Mamy z tego wielką radochę :laugh:

Marta super fryzura!!!

Idę dać synkowi cycola to może w końcu zaśnie.

Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus, super masz zrobione włoski! Ach też bym coś ze swoimi zrobiła bo niedługo sobie je przydepnę 🙂
Aguś, powodzenia jutro! Jak mój brat był chrzczony to tak ryczał że mama siedziała z nim całą mszę w zakrystii bo młody księdza przekrzykiwał 🙂
a mój smok mały dziś zasnął po 22 i uznaje to jako sukces 🙂 oczywiście nie obyło się bez płaczu, żalu i czego tylko sobie nie wymyślił 🙂 ale śpi już godzinę w łózeczku. Mały ssak się tak nauczył spać na brzuszku że żadna inna pozycja nie wchodzi w grę 🙂 od razu się budzi, na wznak śpi tylko w wózku. A dziś sobie trzasnęlismy godzinny spacerek i mamusi dupcia zmarzla a Szymek cieplutki jakby przy piecu spał 🙂
mój mały też trzyma grzechotkę w raczce oczywiście jak mu ja włoże w łapkę i sobie nią macha w ten bezwładny sposób 🙂
chyba pójdę już spać póki mogę... Coś miałam jeszcze napisać ale mi się zapomniało...
Dobranoc mamusie słodkich snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...

moj maly wczoraj byl taki neidobry ze myslalam ze go ddam sasiadowi...

spal lacznie moze ze 2h... to byl koszmar.. plakal ze sciany sie ruszaly, wlasciwie to pewnie ze zmeczenia... oszalec mozna bylo ale jak zasnal o 21 to obudzil sie o 3 🙂 cos za cos 🙂

dzis na obiad do tesciow a do moich na ciacho i jedziemy do sklepu kupic malemu lezaczek-bujaczek i hustawke taka drewniana bo d zamontowal haki by powiesic...

zycze wam milego dnia..

buziaki

kajtucha, sliczny ten Twoj mis 🙂

a moj tak juz gada ze dizwie sie ze go gardlo nie boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

U nas nocka taka sobie,teraz sobie leży i gada,mama je śniadanko a córeczka kupke robi 🤪

Kajtucha słodki szymek,moja Emilka jeszcze nie bardzo chce trzymać grzechotke to znaczy potrzyma ale raczej nieświadomie 🙂

Agnieszko84 to się umęczysz z synkiem,ale powiem Ci że moja też mało przez dzień śpi za to w nocy rewelacyjnie.Wczoraj jednak prawie cały dzień spała i nocka już nie taka dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoK miłej imprezy 🙂

A mnie wzięło na wspomnienia,rok temu tak spędzałam walentynki
[img size=306]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P2150164.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

a dziś sama z dziewczynkami siedze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak apropo to we francji była podjęta ostatnia próba starania się o dzidziusia 🙂 i nic z tego nie wyszło i jak sobie odpuściliśmy to za miesiąc zaszłam w ciąże :P
[img size=408]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P2150311.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie 🙂

U mnie nocka bez zmian czyli nie przespana. Ale sie juz do tego przyzwyczaiłam że się budze co godzinę 🙂

Antek tez daje popalić i w ciągu dnia jak nie śpi to nic innego nie robi tylko drze pyziulka. Nawet na rączkach potrafi sie drzeć. Masakra. Pomału zaczęłam wprowadzać metodę Akompf - 10 minut darcia i nie brania na ręce. Przyznam że to nawet skutkuje.

No koniec pisania wrzask sie obudził 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE

MY SIE SZYKUJEMY DO KOSCIÓŁKA. PIERWSZY RAZ W TRÓJKE. PAKUJEMY LENKE DO WÓZKA I IDZIEMY.

MITTKO SUPER MASZ WSPOMNIENIA.
CHOCIAZ SAMA PEWNIE PRZYZNASZ, ZE NIE WAZNE GDZIE, WAZNE BY BYC Z TA UKOCHANA OSOBĄ...

AGAK UDANYCH CHRZCIN 😘

LENKA W NOCY ŁADNIE SPI, ZA TO W DZIEŃ MAŁO.

UCIEKAM LENKE UBRAC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJEJ MITTKA JAK JA TOBIE ZAZDROSZCZĘ TEGO PARYŻA 🤪

TO JEST MOJE MARZENIE ŻEBY TAM POJECHAĆ 😆 MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ SPEŁNI :P

DZIŚ SIĘ JUŻ PEWNIE NIE POJAWIĘ WIĘC ŻYCZĘ WAM KOCHANE MAMUSIE MIŁEJ I SPOKOJNEJ NIEDZIELI 😘 😘 😘 DO NAPISANIA JUTRO 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dziś pustki 🙂

Mittko super zdjęcia, na pewno to były niezapomniane walentynki 🙂
co do Twojej ciąży to właśnie często słyszę, że jak już ludzie odpuszczają to wtedy pojawia się dzidziuś 🙂

Ciekawe jak chrzciny Bartusia...

My dzisiaj leniuchujemy cały dzień, teraz czekam aż mężuś poda obiadek pod nosek 😉

Marta głos na fotkę oddany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

my wrocilismy z kina i zakupow 🙂 bylo cuuuuuuudownie 🙂 pomimo,ze kupilam tylko spodnie ale za to film byl extra! 🙂 polecam "to skomplikowane" 🙂

AgaK ucaluj Bartusia odemnie z okazji chrzcin 🙂 jestem ciekawa kiedy my Wiki ochrzcimy... musimy jechac jakis ksiezy popytac po okolicznych wioskach czy by nie ochrzcili. Co dziecko jest winne temu ,ze my slubu nie mamy? 😠

Moj tata dal mamie z okazji walntynek lizaka w ksztalcie serca i misia z serduszkiem 🙂

Ja prezentu nie dostalam "przedmiotowego" , wolalam zebysmy sami troche pobyli i pojechalismy do kina i nie zaluje 🙂 chociaz na zakupach Marcin sie juz denerwowal na mnie ... :P

Moja Wiki bardzo ladnie spi cale noce zasypia ok 22-23 i budzi sie o 6 na jedzonko czsami wczesniej i zasypia i spi do 9 🙂

wesolych walentynek i zycia pelnego milosci wszystkim zycze 🙂

lece sie przytulic do mojego misia , tylko jeszcze na allegro poszperam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko czy ty masz jakis problem aby ochrzcić Wiki. Nie mów że ksiądz u Ciebie w parfii robi problem z tego że Wy nie macie ślubu i nie chce jej ochrzcić. Co za debilizm. Ja też nie mam slubu z moim a Mateusza bez prblemu ochrzciliśmy. Z Antosiem też nie mamy żadnego problemu , ksiądz jak był po kolędzie to nas już zapraszał do siebie aby zaklepać date chrztu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEWCZYNKI 🙂

WYSZŁAM Z DOMU Z POGANINEM A WRÓCIŁAM Z CHRZEŚCIJANINEM 🤪 🤪 🤪

RESZTĘ OPOWIEM JUTRO BO TERAZ PADAM NA PYSZCZEK ALE JEDNYM SŁOWEM BYŁO SUPER 🤪 🤪

DOBRANOC MAMUSIE GRUDNIÓWECZKI 🙂 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha DOBRE aGUŚK

WITAJCIE 🙂

LENKA BYŁA BARDZO GRZECZNA W KOŚCIÓŁKU. CAŁĄ MSZE SPAŁA W WÓZKU. PO MSZY POSZLISMY DO BIEDRONKI I TAM JUZ ZACZEŁA BECZEC, NIE JEST CHYBA PRAWDZIWA KOBIETĄ, NIE LUBI ZAKUPÓW:laugh:

FREDECZKO JA TEZ SIE PIERWSZY RAZ SPOTYKAM Z TYM ZE KSIADZ NIE CHCE OCHRZCIĆ DZIECKA BO RODZICE ZYJA W KONKUBINACIE. A CO TEMU WINIEN MALUSZEK????

MARTO JA RÓWNIEZ ODDAŁAM SWOJ GŁOS 🙂

ALE PUSTO NA FORUM....

MIŁEGO DNIA MAMUSKI.



A MOJA LENKA DZIS 2 MIESIACE KOŃCZY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM KOCHANE MAMUSIE 🙂

JEJKU JA SIĘ ZA NIC W ŚWIECIE DZIŚ NIE WYSPAŁAM :P MAŁY SPAL Z PRZERWAMI NA KARMIENIE ALE DLA MNIE NOCKA BYŁA ZA KRÓTKA :laugh: :laugh: :laugh:

WIĘC TAK: OD SAMEGO RANA PRZYGOTOWANIA I PRZYJMOWANIE JUŻ GOŚCI 🙂 ALE NIESTETY NIE BYŁO MOJEGO BRATA Z ŻONĄ I BLIŹNIACZKAMI ZE WZGLĘDY NA TEN WYPADEK CO MIELI W ZESZŁĄ SOBOTĘ NO TO ŻE KAMIL MA OSPĘ 😉

DO KOŚCIÓŁKA MIELIŚMY NA 16 🙂 CHRZTÓW BYŁO TYLKO 2 🙂
KSIĄDZ BYŁ NA PRAWDĘ SUPER BO NIE ODPRAWIŁ TAK NA ODWAL JAK BYŁO PRZY KAMILKU ALE TAK NA WESOŁO 🙂
JAK WYPOWIADAŁ SŁOWA "BARTOSZU JA CIEBIE CHRZCZĘ W IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO " TO TAK ŚPIEWAJĄCO ALE TAK FAJNIE 🙂 PIERWSZY RAZ SIĘ Z TAKIM CHRZTEM SPOTKAŁAM :laugh: A I CO BYŁO DLA MNIE DZIWNE ŻE PIERWSZY RAZ NIE ODBYŁO SIĘ TO PRZY GŁÓWNEJ CHRZCIELNICY A PRZY OŁTARZU, STAŁ STOLIK Z MAŁYM DZBANUSZKIEM GDZIE BYŁA WODA ŚWIĘCONA I MISECZKA GDZIE SPŁYWAŁA TA WODA JAK KSIĄDZ LAŁ GŁÓWKĘ MALEŃSTWU CO SIĘ POTEM OKAZAŁO ŻE CHRZCIELNICA PĘKŁA OD TYCH WYSOKICH MROZÓW DLATEGO TAK BYŁO 🙂 POTEM BYŁO NAMASZCZENIE ŚWIĘTYM OLEJKIEM GŁÓWKI DZIECKA 🙂

PO PRZYJEŹDZIE Z KOŚCIÓŁKA BYŁ UROCZYSTY OBIAD 🙂 NO A POTEM TO JUŻ WIADOMO ROZMOWY PRZY STOLE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TU KILKA ZDJĘĆ Z WCZORAJSZEJ UROCZYSTOŚCI 🙂
SAKRAMENT CHRZTU 🙂 [img size=470]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCF0032.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...