Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja też jestem nie wyspana bo w nocy obudził mnie ból gardła a jak usnęłam to przylazła burza i tak od 3 spałam jak mysz pod miotłą 😠

Agnieszko ja przez te upały to tez mam strasznie usianą szyję jakimiś krostkami i jeszcze na dodatek spaliłam sobie ramiona i schodzi mu skóra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

hej dziewczynki
za oknem leje a dzis mialam isc na zebranie do komisji ale zrozumieja i wiedza ze mam male bobo ... wazne zebym w niedziele przyszla na kilka godzin
nic mi sie nie chce ostatnio - muchy mnie denerwuja w nocy bo klapki nie umiem znalesc a od gazety juz sa plamy na scianie eehhh
asiula ale kamilek ma fajne krzeselko i jak ladnie w nim siedzi i duzo zdrowka dla niego z okazji malego swieta
wiolka troszke tego morza widac wiec my wszystkie ci zazdroscimy - tez bym gdzies pojechala ale kasa 😮
fredeczka pokaz nam fotke ... bardzo jestesmy ciekawe 😆
kajtucha brak slow ... nie umiem tego zrozumiec co oni widza w wodce ja wypije tylko piwko i mi starczy a niektuzy musza pic do upadlego .... szkoda godac - trzymaj sie tam kochana
moj szkrabe w lozku spokojnie lezy wiec nie mam co nazekac tylko sie troszke rozpycha ale nie kopie. ide zrobic se jakies sniadanko bo cos glodnawa sie zrobilam 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochane Mamusie.
U nas nocka ok. Ostatnio nawet dobrze sypiamy. Za to nad ranem myślałam, że męża utłukę, bo przyszedł do łóżka o 6. Oczywiście tak głośno wchodził po schodach i się rozbierał i nakrywał kołdrą na tym trzeszczącym łóżku, że mi zbudził Marikę 😠
No i mamusia musiała cycka dziecku dać, bo tatuś stwierdził, że on jej wcale nie obudził, tylko ona jest głodna 🤢 No i tak leżałam w nią w łóżku do 8.00

A! Drugi ząbek się przebija 🤪

GosiuG gratuluję ząbków!
Wiolu zmieniłaś avatarek, oczywiście śliczne zdjęcie. A morza Ci zazdroszczę. Bo co prawda mieszkam nad morzem, ale moje jest zimne jak nie wiem co 🤢 W ogóle dziś mamy 13 stopni 😁
Fredeczko gratuluję ząbków!
Kajtucha kurde nie wiem co Ci ten mąż nagadał, ale jak bym go pieprznęła parę razy po głowie to zaczął by się zastanawiać co mówi 😠
Asiula Kamilek to przystojniaczek 🙂 Krzesełko miałam takie dla Majki, Bardzo je lubiłam. I oczywiście popieram słowa dziewczyn, że nie powinnaś się męczyć tylko dać butelkę!
Persy bardzo mi przykro z powodu Twojego taty 😞 A za wizytę u laryngologa trzymam kciuki!

Więcej nie nadrobię, bo się Królewna zbudziła, a mąż nieprzytomny jej nie upilnuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ ZA TĄ POGODĄ CZŁOWIEK NIE POŚPIESZY 🤢

JA TERAZ LECĘ Z MOIM BOBO NA SPACEREK BO MARUDA NIESAMOWITA DZIŚ 🙂

GOSIUG GRATKI DLA ANTKA Z OKAZJI ZĄBKÓW 🤪
PANNONIKT DLA MARIKI RÓWNIEŻ 😘 😘 😘 😘

ASIULA ALE TWÓJ KAMILEK MA WŁOSKÓW I SŁODZIUTKO WYGLĄDA W KRZESEŁKU I W FOTELIKU 🤪 🤪 MÓJ MA ALE NIE TYLE ALE ZA TO SĄ BLOND 😜 😜 😜 😜 😜

GOSIUG JA NIE WIM OD CZEGO MAM TO UCZULENIE ALE STRASZNIE SWĘDZI 🤢 I JA MAM TAK BARDZIEJ NA DEKOLCIE 😞 MOŻE TO OD SŁONKA 🤢 NO NIE WIEM 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

Wioolka piekny avatar!!!

Persy życze duuużo zdrowia dla Twojego taty!!!

nie odwołuje się do postów bo nic nie pamiętam, pisałam wczoraj ale znowu go wcięło wiec trudno...gratuluje tylko ząbków!!!

oj ale sobie pospaliśmy... do 11!!! co prawda z godzinna pobudka o 4 i 7 no ale 10 godzin snu to cudo....

mąż wychodził po 22 do pracy i raaaaczył przeprosić, ale powiedziałam że mam w dupie jego przeprosiny, oczywiście nic nie pamięta i ciężko mu uwierzyć w to co mu mowie ze mówił... z tym rozwodem to mnie poniosło... ale zaczęłam pisać.. wszystko do uzasadnienia włącznie zn władzą rodzicielską i alimentami... oczywiście emocje mną szargały...

f cdgggggggggggggggggggggggcxdsz23333333333333333333333333333333333333333

A TU SZYMEK WAS POZDRAWIA!!!
O I NAWET MI CAPSLOCK WŁĄCZYŁ WIEC JESTEM PRAWIE JAK AGAK I AGAW 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHOLERA ZA DALEKO NIE POSZŁAM BO ZACZĘŁO PADAĆ 😠 😠 😠 BARTEK ZASNĄŁ W WÓZKU ALE ZAŁOŻYŁAM MU FOLIĘ I ŚPI 🙂 🙂 🙂

KAJTUCHA PODZIĘKOWANIA DLA SZYMKA I RÓWNIEŻ GO POZDRAWIAMY 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha całuski dla Szymka 😘 😘 ślicznie pisze do ciotek 🙂

Też myślałam żeby wyjść na spacerek ale pwenie zaraz znowu będzie lało bo jakaś chmura przywlokła się na niebie. 😠
Jeszcze wczoraj Antek chodził w krótkich gatkach a dzisiaj 17 stopni brrrr. Już wolałam te upały

Agnieszko mnie to te krostki wyglądały na potówki bo mi wylazły jak wróciłam ze spaceru mega spocona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć laski 🙂

u nas też pogoda do bani, Lenka teraz spi a mi się marzy spacerek, no cóż może nie będzie padać to wyskoczymy na trochę jak wstanie 🙂

do postów się jie odniosę bo mi brzuszek nawala, nie chce mi przejśc ze strony na stronę 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilismy od lekarza.. maly przeziebiony ale ogolnie to nic powaznego i dobrze.. dostalam l4 by z malym zostac wiec caly tydzien jestem w domu.. d dzis ma wolne wiec pomogl mi posprzatac a zaraz ide robic obiad.. maly lezy i sie bawi i nawet nie widac ze jest chory gdyby nie katarek...

no to milego dzionka.. buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wielkich mękach udało mi się nadrobić forum, i ąż 16 stron od soboty popołudnia napisałyście 🤪

Agaw fajne gary, a cena jeszcze fajniejsza, gigantka ta twoja teściowa 😁
Ewunia dasz radę bo nie masz innego wyjścia.
kajtucha walnij mężunia porządnie niech go oświeci 😉

no i sie mała obudziła i już sobie popisałam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wróciliśmy z zakupów,wybór ciężki ale w końcu zdecydowałam się na ten który sobie upatrzyłam 🙂 moge go wreszcie podnieść wraz z Emilą 🙂 był jeszcze lżejszy,ale i kolorystycznie i jakoś taki plastikowy się wydawał 😜 na razie jestem zadowolona zobaczymy jak w praktyce wyjdzie 🙂

Persy zdrówka dla taty 🙂

Ewo będzie dobrze chodź na początku pewnie będzie bardzo ciężko,ale dasz rade wierze w Ciebie łap buziaka na pocieszenie 😘

Gratuluję ząbków PannoNikt i Gosiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY JUZ PO OBIEDZIE. MĄZ OBIECAŁ, ŻE DZIŚ WCZEŚNIEJ WRÓCI DO DOMU . PEWNIE DLATEGO ŻE LECĄ MECZE, NO ALE NICH MU BĘDZIE ŻE CHCE TROCHE Z NAMI POBYĆ.

AGA84 ZDRÓWKA DLA TWOICH MĘŻCZYZN 😘

PERSY I DLA TWOJEGO TATUSIA DUŻO ŻDRÓWKA. OBY SZYBKO MU MINEŁO I WYSZEDŁ ZE SZPITALA ZDROWY.

EMMAX JAK LENUSIA DOI MONIA, PIJE Z BUTLI TO I PEWNIE ZAAKCEPTUJE KUBECZEK 😉

MITTKO TO SIĘ POCHWAL SPACERÓWKĄ.

EWO 😘 TRZYMAJ SIE DZIELNIE KOBIETKO. BĘDZIE DOBRZE. DASZ SOBIE RADĘ, W KOŃCU WRACASZ DO PRACY PO TO BY PIOTRUŚ MIAŁ FAJNE ZABAWKI, BODZIAKI ITD 😉

NO I SERDECZNE GRATULACJE DLA NASZYCH MAŁYCH ZEBUSZKÓW 🙂 🙂 PANNO NIKT, GOSIU , FREDECZKO, AMI WKLEJAJCIE FOTKI BO STRASZNIE CIEKAWA JESTEM JAK WYGLĄDAJĄ NASZE MALEŃSTWA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...