Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Do szpitala wracam dziś wieczorem.


Ach szkoda słów myślałam że dziś na obchodzie będzie mój lekarz a tu gówno pojawił się ordynator i co innego zadecydował 😠 Ale mój doktorek już zapisał w karcie że jutro już kroplówkę mają mi podłączyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgryz według ostatniej miesiączki jestem już po terminie i to dość sporo bo miałam na 30 listopada a według usg miałam na 7 grudnia także 2 dni po jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga to tydzien to jeszcze nie długo. No ale jak juz byłaś w szpitalu to pewnie wolalabys urodzic, tak sobe wyobrażam. Wspołczuje Ci tez tych dodatkowych nerwow. I po co na jeden dzien puszczac do domu, to troche bez sensu takie jezdzenie tam i z powrotem, chyba ze sama chciałaś. Czyli moze dziś urodzisz.. trzymam kciuki i zeby Cie już nie odsyłali, dopiero z dzidziusiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ja teraz zmykam bo mój starszy synuś ma dziś urodzinki i jedziemy po torta 🙂

Trzymajcie się i dzięki za wsparcie jesteście kochane 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

A Mittka dziś wychodzi ze szpitala i jak znajdzie czas to zaglądnie na forum a teraz przesyła pozdrowienia i śle buziaki 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kobietki 🙂

Ja równiez melduje się w dwupaku - niestety 😞
Nocka Ok.

AguśK wszystkiego najcudowniejszego dla synka z okazji urodzin 🙂 i nie martw się kochana, w końcu kiedyś urodzisz 🙂

Dorunia gratuluję , sierpień to piekny miesiąc 🙂 ja jestem z 10 sierpnia, a 9 braliśmy slub 🙂

Bti gratulacje :*

Anja ale masz sny...a co do pieszczot itp to ja tez mam stale ochote 🙂

Uciekam na spacer ze szwagierką.

Całuję, do potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej grudnióweczki!

Fredeczko super, że Wiki tak ładnie przybiera na wadze 🙂

Bti gratuluję synusia!!!! Dużo zdrówka!!!

AgaK nie dziwię się, że jesteś zła, ale uśmiechnij się i świętuj urodzinki starszego synka 🙂 Buziak dla Ciebie 😘

Doruniu gratuluję 🙂 Będzie dobrze, innej opcji nie ma 🙂

No i w ogóle wszystkim Wam życzę szybkich porodów bo widzę, że nerwówka się zaczyna 😉

Mój mały rozbójnik nie spał dziś od 3 do 7, a teraz lula jak aniołek. A ja zamiast odespać to buszuje po necie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam z zakupów ledwo żywa, przez 40 min leżałam i nie mogłam dojść do siebie 😞

Ja założyłam wątek dla BTI 🙂

AgaK 100 latek i zdrówka dla synusia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie picasso nie dźwigałam dużo, ale jakaś zmęczona dzisiaj jestem, a jeszcze się denerwuję bo mąż na nockę do pracy idzie i będę sama i jakby mnie złapało to ze strachu chyba się zapłaczę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu synka bardzo dziękuję za życzenia 😘 😘

No to jak Emmax stworzyła już wątek to super :P

Wiecie nawet super że jestem w domku choć na parę godzin 🙂

Człowiek tak psychicznie się odstresowuje 😉

Gosiu2301 gratuluję podjęcia decyzji i czekamy na rezultaty 🤪
Dorunia Tobie też serdecznie gratuluję i życzę dużo zdrówka aby tym razem wszystko było w porządku 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emmax nie denerwuj sie tak wszystko bedzie dobrze - masz jeszcze troszke czasu a nawet jesli to od czego sa karetki i komorki - zadzwonisz i bedzie dobrze a maz dojedzie ... nie smutaj sie ... lab buziaka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!

Agnieszko ja i Basia również przyłączamy się do życzeń dla Kamilka!

Dorunia, gratulacje, trzymam kciuki,żeby wszystko było ok!

Mój malutki Cukiereczek śpi sobie słodko, szkoda trochę,że nie przesypia nocy 🙂 A zresztą niech śpi kiedy jej się podoba, ja (MAMA!) zawsze będę czuwać,żeby nic nie zakłóciło jej spokoju. Kocham ją tak,że,że...słów brak i opisać się tego nie da!

Pozdrawiam Was wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...