Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a wiecie co sobie pomyslalam, przed chwila przy myciu naczyn? tak mi sie wydaje, ze grudnioweczek jest wiecej, ktore sledza nasze forum na bierzaco, tylko ze chyba sie wstydzo do nas dolaczyc, ale przeciez u nas jest tak sympatycznie, ze nie ma co sie zastanawiac tylko sie zalogowac i pisac z nami, no nie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZeść dziewczyny,
ja dziś jestem śnięta jak karp w markecie, cały dzień przysypiam i głowa mnie boli, mam wrażenie że to coś z ciśnieniem, nawet myślałam że może burza będzie...
Jeśli chodzi o zapobieganie rozstępom to ja póki co stosuję oliwkę w żelu johnsons baby a do kąpieli kremowy olejek pod prysznic nivei - on też fajnie nawilża. Oliwka jest oczywiście ohydna i wolno się wchłania w związku z czym chyba jednak kupię krem na rozstępy jakiś. Muszę się zorientować w tych co gosia poleca bo aptekowe są koszmarnie drogie.
Kupiłam dziś nowe witaminy - fembion natal classic - opakowanie 60 szt 34 zł więc nieźle. Do tej pory brałam pharmaton matruelle za 50 zł porcja na miesiąc bo tak mi gin polecił ale jak porównuję skład to wyglądają podobnie.
Jak dobrze że jutro już piątek 🙂
guga czy Ty dziś nie byłaś na usg? czekamy na wieści 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taaaaaak 😁
Guga dzisiaj byc na usg i widziec swoja(?)-ego kosmitke (?) ite 🙂
Dlugosc :6,2 cm, 2 rece, 2 nogi, 2 połkule mozgowe, serce , watroba i inne na miejscu 🙂
badanie genetyczne w normie, termin porodu sie waha pomiedzy 4 a 7 grudnia... 😜

Upieeeeee
Dobranoc...po tylu wrazeniach jestesmy padnieci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂) Muszę sie pochwalić. Byłam wczoraj na USG-dzidziuś zdrowy, ma już 4,5 cm. Wszytko w normie i...coś najcudowniejszego...słyszałam bicie serduszka mojego dziecka 🙂)))) Termin porodu przesunął sie znowu do przodu....był 16.12, potem 14.12., a teraz 9-10.12...wiec coraz wczesniej 😉)
Właśnie od dzis przestałam brac kwas foliowy w zwyklej postaci, a zaprzyjażniam sie z witaminami dla kobiet w ciaży (ja akurat kupilam pregnaplus).
Dzis własnie wybieram sie do pracy..ale tylko po to zeby zanieść kolejne zwolnienie 🙂))
Milego dnia dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Guga - super!!! Trzeba bylo sie tak bac!!? 🙂
Masz fotke?!?!?!?!?
Ale dzidzie juz masz mega duza!!!!


Zdjec mam z 20 szt ale takie sa malutkie... nie wiem czy cos wyjdzie jak zeskanuje ale oczywiscie proba bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
to gratuluję wam dobrych wyników ja dopiero 7 czerwca jeszcze tyle czasu ;/ ale staram się nie myśleć o tym i czekać z cierpliwością 😎
dzisiaj jest tak duszno że aż źle się oddycha na dworze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ WSZYSTKIM!!!
W KOŃCU WRÓCIŁAM Z "KRÓTKIEGO"WYPADU Z POLSKI.
LOT -BEZ ŻADNYCH PROBLEMÓW,NIC ZŁEGO SIĘ NIE STAŁO WIĘC MOGE POWIEDZIEĆ ŻE NIE TRZEBA SIĘ OBAWIAĆ LOTÓW W CIĄŻY 🙂
ALE MAM ZALEGŁOŚCI NA FORUM 🙂 PONAD 76 POSTÓW MUSZĘ NADGONIC 🙂
BRZUSIO CORAZ BARDZIEJ WIDAĆ,NO I RADOŚĆ WSZYSTKICH BYŁA OGROMNA 🙂
CZUJĘ SIĘ DOBRZE(MDŁOŚCI CHYBA ODESZŁY NA DOBRE)I JEM,JEM-PRAWIE WSZYSTKO 🤪
NO I WIĘKSZOŚĆ ZNAJOMYCH MÓWI ŻE "CHŁOPCA"BĘDZIEMY MIELI ŻE TAKIE PRZECZUCIE,ALE W SUMIE TO WSZYSTKO JEDNO "CO"WAŻNE ŻE DZIDZIUŚ BĘDZIE.
NO TO TYLE NA CHWILE OBECNĄ,CHCIAŁAM TYLKO WAM SIĘ "PRZYPOMNIEĆ" ŻE WSZYSTKO OKEJ Z NAMI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ekstra Guga, miód na serce! 🙂 spróbuj to jednak zeskanować 🙂
Ja wczoraj nie dałam rady odpalić kompa - z rana poszłam sobie zrobić wyniki (wam też sciągali pięć dużych fiolek krwi???brrr) potem pojeździłam słuzbowo po mieście. jak wróciłam to mnie zaczęła głowa boleć. Ale jak! A ponieważ postanowiłam, że przeciwbóli brać nie będę - to myślałam że umre. Ale powód zdaje się mieć imię - Wiktor, mówili o nim w faktach.. na szczęście już jest nowy dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotąd dwa razy dowcipnie - raz w 5 tyg, za tydzień w 6 tc aby potwierdzić czy z ciążą jest aby wszystko ok, bo za pierwszym razem dr stwierdził, że jest zdecydowanie za mały na 7 tc (bo tak wychodziło z okresu). Ale ja po prostu miałam owulację przesuniętą o dwa tygodnie (!!!) 🙂 Za drugim razem słychać było serce fasolka - a był malutki.

Teraz też będzie dowcipnie - nie wiem czemu, może dlatego, że jestem otyła? I oczywiście moze być przy tym mąż, ale ja wolę aby był przy usg dopiero przez brzuch. A on się nie dopytuje.

Ulka, mam to samo - taka dysocjacja. Jak ktoś do mnie mówi mamucha (teściowa i mąż) to sie na maksa wkurzam. A co ja własnego imienia już nie mam? Zupełnie ta ciąza jest niezależna ode mnie. Może dlatego że jeszcze nie planowana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
ja dziś w lepszym nastroju 🙂 chyba te prace ze szkoły mi siędziały w głowie a teraz mam spokój 🙂

Dziewczynku super że z waszymi fasolkami wszytsko dobrze. Ja mam 1 czerwca ale na szczęście na 9 rano i jako pierwsza pacjentka więc się nie wyczekam tylko przyjde i od razu bede wiedziała. Może weekend szybko zleci kto wie 🙂
Na razie leżę dalej i jak wstaje to już mi się troszke w głowie kręci.
Sorki ze tak piszę z błędami ale nie wygodnie mi się tu trzyma kompa do pisania i stąd te wszytskie literównki.

U nas dzisiaj chłodniej i bez słońca więc jest czym oddychać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...