Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):
na karcie badań usg dokładnie to mam tak napisane "szacunkowa wielkość ciąży 17 5/7 tg "wiec to by się zgadzało jejko 12 lat temu nie miałąm takiego problemu bo lekarz liczył na miesiące heheheh a teraz liczy sie na tygodnie

Na pewno sie zmienilo i pewnie nietylko to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anika to super no to sie nie martwie ale zostawie go sobie po porodzie!!! heheh Guga super ,że wszystko w porzadku szkoda ze nic lekarz nie zobaczyl no coz dzidzia poprostu szaleje czekamy na dalsze opowiesci jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
na karcie badań usg dokładnie to mam tak napisane "szacunkowa wielkość ciąży 17 5/7 tg "wiec to by się zgadzało jejko 12 lat temu nie miałąm takiego problemu bo lekarz liczył na miesiące heheheh a teraz liczy sie na tygodnie

Na pewno sie zmienilo i pewnie nietylko to 😉

czasem to się czuję jak pierworódka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a ja tak czytam Wasze wrażenia z wizyt i nie mogę doczekać się następnej wizyty, a to dopiero 20 lipca

oj wierzę Ci bo jak się tutaj naczyta jak kazda pokoleji dzieli sie swoimi odczuciami to człowiek też jużby chciał swoja wizyte przyspieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga super wiadomosc ze jest ok i ze tak ładnie rosnie,,,, a płec... na genetycznym poznasz... wazne ze całe piekne zdrowe 😉))))) buziaki 🙂))
ps. świetna wiadomosc o 5 nad ranem specjalnie dla ciebie tu wchodziłam ;DDD zobaczyc co z gugolinkiem i brzdacem ;D buzia.. trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
NO GUGUŚ widzisz wszystko dobrze a nie mówiłam 🙂 SUPER

[AGAMIb] dokładnie to jadę do nowogród i gorzupia tak to sie jakoś nazywa ale wiem że to chyba właśnie niedaleko zielonej góry także w twoje strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny.relacja z wizyty.jak pamiętacie tego nieszczęsnego doktorka mojego nazwałam MELEPETĄ.zapisałam się do innego następnym razem na 12 sierpnia.słuchajcie co wynalazł... pobierał materiał na cytologię.matko boska jeszcze nigdy mnie to tak nie bolało.... ☺️ masakra... stwierdził że mam zapalenie pochwy i kazał przyjmować na wieczór dopochwowo gynalgin... brrrrr. najpierw przeczytałam ulotkę i jest tam napisane że kobietom w ciąży NIE WOLNO stosować jeśli nie jest to bezwzględnie konieczne.zmartwiło mnie to,nie powiem.pisałam wcześniej,że nie wierzę temu doktorkowi ale wiecie co,że on ma chyba teraz rację,bo ja mam strasznie duże upławy... więc wzięłam. 8 dni mam to brać.czy któraś z Was to brała?? pamiętam,że jak byłam w pierwszej ciąży to też coś brałam ale chyba nystatynę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj zaplanowałam mnóstwo rzeczy zrobić.mięsko (karkówkę i szynkę w przyprawach) upiekę na na kanapki,ciasto drożdżowe upiec,posprzątać cały dom 😞 nie wiem na ile starczy mi sił... mam nadzieję,że znajdę chwilkę żeby do Was zajrzeć jeszcze....teraz musiałam z rana ten gynalgin wypatrzeć i już znikam.miłego dnia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Dzis pogoda u mnie piekna. wreszcie mozna podziwiac piekna panorame Śląska z 16 pietra 🙂

Wlasnie kombinuje jaki kupic prezent kolezance. Jutro ma slub 🙂 Ja jak zawsze na ostatnia chwile staram sie cos kupic 😉 Nie bardzo przepadam za zakupami... no chyba ze Praktiker albo jakas elektronika 🤪 tam moge spedzic godziny 😎

Wizyte mam 13 wiec jeszcze tydzien musze poczekac... Ciekawe czy zobaczymy co we mnie siedzi. Ostatnio odwrocil sie tylkiem i nic nie chcial pokazac. Mowie on bo jak bylam na genetycznym lekarz caly czas mowil na "ON" wiec sie zastanawiam czy on juz wiedzial czy mowil: "Ten płód" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki...

Niewyspana, z jakims dziwnym ''odlotem'' Guga dzis wstała...miałamkoszmarny sen... znow sobie jakies gówna wmawiam chyba... moj gin, powiedział ze wszystko ok ale powiedział tez ''prosze zadzwonic do mnie do badaniu genetycznym'' ...i teraz nie wiem czy mu sir cos nie spodobalo i nie chcial mnie zdenerwowac czy to z czystej troski 🥴
Niby na raporcie mam ze wszystko ok...wiec lepiej bedzie jak przewietrze umysł i wszystkie gówniane mysli wyleca...

dzis kolejny dzien szaleństw...wózek przybywa, łózeczko juz jest -tylko złożyc - bagatela 55 kg...zus-y do zapłacenia (uwielbiam skladac deklatacje)...musze załatwic dalsza niezdolnosc do pracy....i wieczorem ze zmeczenia utopie sie w basenie bo po prostu usne.... 😮

Aaaaa i ziemia miala przyjechac do ogródka ale ni widu ni słychu...- moze mnie dzisiaj facet oszczedzi... 😁

No to miłego brzuszki...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
guga masz jakies fotki?
zacznijmy juz cieszyc sie ciązą bo wszystko na to wskazuje ze najgorsze mamy za sobą i teraz tylko dzieci bedą rosły i rosły, chyba musimy im zaufac ze zostaną z nami i nigdzie nie uciekną..


Fotek brak...mam fotke głowy, pepowiny, serca, kosci udowej i wielkiego brzuchola... moze zrobie wycinanke, skleje razem i dam na forum 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga.... Skoro wczoraj powiedzial ze wszystko jest ok to znaczy ze tak jest. Gdyby myslal inaczej powiedzialby Ci o tym. Nie masz sie czym zadreczac. Czasem lekarze mowia dziwne rzeczy a potem nie pamietaja. Mi jak wychodez z gabinetu zawsze mowi tylko prosze pamietac zeby przyjsc za 3 tygodnie..... Czy to znaczy ze jak pojde za 4 to sie cos stanie? I caly czas mi tez powtarza jesli wystapilyby jakiekolwiek plamienia prosze odrazu do mnie zadzwonic i jechac do szpitala..... Nie martw sie wszystko jest dobrze i bedzie dobrze, wiec nie ma sie czym martwic 😁

Dzis bedziesz miala bardzo zajety dzien wiec przynajmniej mysli gdzie indziej 🙂 Milego i nie przemeczaj sie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...