Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Guga temu Twojemu teściowi chyba się w głowie przewraca. ale mąż nie zaczął wierzyć w jego wyimaginowaną wersję?


Własnie miałam przykrej rozmowy czesc druga... chce mi sie ryczec 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Guga temu Twojemu teściowi chyba się w głowie przewraca. ale mąż nie zaczął wierzyć w jego wyimaginowaną wersję?


Własnie miałam przykrej rozmowy czesc druga... chce mi sie ryczec 🤢 😞


to co się stało? o ile chcesz opowiadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem pod wrażeniem tabelki 😉. Kurcze ja nadal nie mogę dodac zdjęcia do profilu, robię tak jak mówiłyście i dalej nic. Włączył mi się dziś taki wpierdzielator że chodzę i tylko poluje na lodówke. Pochłonełam 3 kanapki, 2 talerze zupy, talerz placków z cukini i miskę owoców.Będę okrągła!!! Maleństwo coraz częściej czuję ale mój mąż twierdzi że to napewno są jelita niah niech mu tak będzie.
Gugus trzymaj się tam jakoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja wchodzisz w u góry na pasku zakładka mój brzuszek, później mój profil, tam gdzie jest zmien /dodaj zdjęcie wskazujesz gdzie zdjęcie znajduje się na twoim komputerze, czyli przeglądaj wskazujesz gdzie jest foto a później otwórz a na koniec dajesz zapisz mój profil. tylko tam jest problem na dole opisany ze przeglądarka internet explorer nie pozwala przesyłac fotek a moze ty własnie taka masz... to moze zainstaluj sobie firefox. jest darmowy i działa tak samo jak to co masz ( ten komunikat to: Plik ze zdjęciem nie może zawierać znaków !@#$%^&*().":'
W przeglądarkach Internet Explorer mogą wystąpić problemy z przesłaniem fotografii (nad tym problemem właśnie pracujemy). Rekomendowana przeglądarka to Firefox.)
mam nadzieję ze pomogłam i może się uda 🙂) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wstałam z drzemki, ciekawe jak teraz zasnę w nocy 😮 zamówiliśmy sobie pizzę i teraz ledwo się ruszam 😉
Guga - wiem, że jest Ci ciężko, tym bardziej, że nie możecie porozmawiać ze sobą prosto w oczy, ale zobaczysz wszystko sobie wyjaśnicie, trzymaj się maleńka 😘
Basieńka - to dobrze, że dobrze 🙂
NovaM - tabelka pierwsza klasa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Jestem pod wrażeniem tabelki 😉. Kurcze ja nadal nie mogę dodac zdjęcia do profilu, robię tak jak mówiłyście i dalej nic. Włączył mi się dziś taki wpierdzielator że chodzę i tylko poluje na lodówke. Pochłonełam 3 kanapki, 2 talerze zupy, talerz placków z cukini i miskę owoców.Będę okrągła!!! Maleństwo coraz częściej czuję ale mój mąż twierdzi że to napewno są jelita niah niech mu tak będzie.
Gugus trzymaj się tam jakoś

najpierw dodaj zdjecia tutaj Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
a potem wklej jako obrazek link do zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Ja właśnie wstałam z drzemki, ciekawe jak teraz zasnę w nocy 😮 zamówiliśmy sobie pizzę i teraz ledwo się ruszam 😉
Guga - wiem, że jest Ci ciężko, tym bardziej, że nie możecie porozmawiać ze sobą prosto w oczy, ale zobaczysz wszystko sobie wyjaśnicie, trzymaj się maleńka 😘
Basieńka - to dobrze, że dobrze 🙂
NovaM - tabelka pierwsza klasa 🙂

My tez zamowilismy sobie pizze, czekamy, a do tego karmi malinowe, mniam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
meliska napisał(a):
Agami do misia to Ci jeszcze daleko 😜

wiesz to nie chodzi o rozmiar brzuszka tylko ze moje wciecie w talii i szczuplutka sylwetka poszła daaaaleko:P

możemy sobie rękę podać, mi poszło w brzuszek, ale też w boczki i całą resztę, a no i w biust 😜 nosiło się A a teraz C 🤪 a poza tym ja przy Was jak słonica 6 kg + ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
guga napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Guga temu Twojemu teściowi chyba się w głowie przewraca. ale mąż nie zaczął wierzyć w jego wyimaginowaną wersję?


Własnie miałam przykrej rozmowy czesc druga... chce mi sie ryczec 🤢 😞


to co się stało? o ile chcesz opowiadać


moj maz chyba juz nie widzi problemu i uwaza ze po takim czasie to wyolbrzymiam a jego tatus uwaza ze to jemu sie naleza przeprosiny bo to JA sie obraziłam 🤨 brak mi slow... az fasolka z tego wszystkiego siedzi ciuchutko bo mama jest smutna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Agami napisał(a):
meliska napisał(a):
Agami do misia to Ci jeszcze daleko 😜

wiesz to nie chodzi o rozmiar brzuszka tylko ze moje wciecie w talii i szczuplutka sylwetka poszła daaaaleko:P

możemy sobie rękę podać, mi poszło w brzuszek, ale też w boczki i całą resztę, a no i w biust 😜 nosiło się A a teraz C 🤪 a poza tym ja przy jak słonica 6 kg + ☺️

no ja nosilam b teraz mam d na wadze narazie 1kg w plusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
meliska napisał(a):
Ja właśnie wstałam z drzemki, ciekawe jak teraz zasnę w nocy 😮 zamówiliśmy sobie pizzę i teraz ledwo się ruszam 😉
Guga - wiem, że jest Ci ciężko, tym bardziej, że nie możecie porozmawiać ze sobą prosto w oczy, ale zobaczysz wszystko sobie wyjaśnicie, trzymaj się maleńka 😘
Basieńka - to dobrze, że dobrze 🙂
NovaM - tabelka pierwsza klasa 🙂

My tez zamowilismy sobie pizze, czekamy, a do tego karmi malinowe, mniam 😆

nawet nie mów, na pizzę nie mogę już patrzeć, ba nawet nie mogę myśleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dziewczynki jednak się zjawiłam!!! byłam dziś na grilu u znajomych od 13 do teraz było super pogoda nam się zrobiła słoneczko wyszło więc ekstra!!! Jadłam kiełbaski cienkie i sałatkę grecką którą uwielbiam!!! mniam mniam!!! I pograliśmy rzutkami do tarczy było fajnie!!!! wczoraj jak wam pisałam wydawało mi się że dzidzi się rusza dziś się powtórzyło też coś podobnego ale jak siedzę bo jak leże to nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Was sobie czytam i ...
Guga współczuję na serio bo wydawałoby się, że mąż czy żona jeśli do nas pasują to i ich rodzice powinni do nas pasować 😮

Co do rozmiarów to ja mam 2,1 kg na plusie, a z miseczki C powstało F 🤪 Ale to nie jest szczyt moich możliwości niestety...z Olką w ciąży doszło do H 😮 ... to nie było przyjemne uczucie, a głupi faceci się ślinili jak ja na bóle pleców cierpiałam 😠

Ciekawe jak tam nasza Ula 😉
Mam nadzieję, że bawi się jak na pannę młodą przystało 🤪 I paznokcie lub fryzjer jej szczęścia nie zakłócają 😉

Spokojnej nocki brzuszki i pewnie do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
hejka dziewczynki jednak się zjawiłam!!! byłam dziś na grilu u znajomych od 13 do teraz było super pogoda nam się zrobiła słoneczko wyszło więc ekstra!!! Jadłam kiełbaski cienkie i sałatkę grecką którą uwielbiam!!! mniam mniam!!! I pograliśmy rzutkami do tarczy było fajnie!!!! wczoraj jak wam pisałam wydawało mi się że dzidzi się rusza dziś się powtórzyło też coś podobnego ale jak siedzę bo jak leże to nic


hihi, nasza dzidzia tez sie bardziej wierci jak siedze niz jak leze, w sumie jak leze to nic nie czuje, a jak siedze to juz tak regularnie czuje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...