Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Agami ja piję sok z sosny do herbaty. Podobnie jak malinowy i z lipy

no ja dostalam taki sloiczek ze slowacji czy nie wiem z kąd tam.. wyglada jak miód ale to jest z sosny i nie wiedzialam czy ja to moge:P a to dziekuje to sobie zrobie;D dobre to?
oo to cos takiego eliksir sosnowy

Ja mam sok od mamy, domowej roboty - wygląda faktycnie trochę jak miód tylko bardziej płynny. No i słodki jest bardzo więc jak daję do herbaty soki to już nie słodzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rita napisał(a):
a pękają Wam naczynka?? mi popękały na twarzy-mam już 3 czerwone kropy ,na ramieniu i na nogach kilka;/

chwilowo nie zauważyłam... ale na początku ciąży pękły mi na na nosie i tak łażę już od miesięcy i wyglądam jakbym miała mega syfa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
no paracetamol tez mi przepisał, a do tego syropu mama dała duuużo cukru tak ze dawałam rade 🙂
oby Ci szybko przeszło bo jak sobie przypomne jak ja sie męczyłam to brrrr


hehe mi nawet ogromna ilosc cukru nie pomagala... no a dzis jest gorzej niz wczoraj jak nie rpzejdzie na dniach to lece do lekarza bo cesarka juz niedlugo a nie chce na oddziale jeszcze kaszlec.. bo szwy ciagna a tu kaszel katar i ful serwis;/ jedyna pozytywna rzecza jest to ze moje leniwe dziecie sie rusza jak ja kicham ;D i co kichniecie to kop hehehe nie dzialala na niego cola, czekolada, szturchanki a wystarczy kichnac i sie budzi ;D wredna matka jestem hehe bo teraz to bym ciagle kichala byle by sie tylko powiercił troszke ;D

meliska tpo faktycznie idz zeby ci to na cale cialo nie poszlo.... daj znac jak wrocisz co ci dali..pewno cos co wysuszy to troszke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dziewuszki
ANOA TRZYMAM KCIUKJ ZA WAS. BEDZIE DOBRZE
MELISKA SUPER ZE JUZ AKTYWNA JESTES
U MNIE NOC JAK CO NOC CZYLI BOL NERKI I TAK BEDZIE DO KONCA BO NIC NA TO NIEPORADZA. W PIATEK MAM WIZYTE U UROLOGA NA USG NERKI BO CHCA ZOBACZUC CZY TO JEDNAK NERKA SIE NIEKONCZY:/ ALE CIUL Z JEDNA TEZ DA SIE ZYC 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Agami ja piję sok z sosny do herbaty. Podobnie jak malinowy i z lipy

no ja dostalam taki sloiczek ze slowacji czy nie wiem z kąd tam.. wyglada jak miód ale to jest z sosny i nie wiedzialam czy ja to moge:P a to dziekuje to sobie zrobie;D dobre to?
oo to cos takiego eliksir sosnowy

Ja mam sok od mamy, domowej roboty - wygląda faktycnie trochę jak miód tylko bardziej płynny. No i słodki jest bardzo więc jak daję do herbaty soki to już nie słodzę 🙂

no ja sprobuje to od dzisiaj pic.... moze troszke minie... kupilam sobie pod nos masc majerankowa.,,.mam nadzieje ze pomoze troche bo do swiat kawal czau a ja wygladam jak rudolf czerwononosy renifer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he dziewczyny zmyłam wszystkie podłogi w domu i wyglądają jak bym je pomalowała hehehe chyba chłopaki przez te 3 tygodnie tylko naczynia myli bo co nie dotknę to aż sie klei-echhh ci panowie- tydzień bede ten syf ogarniać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Agami spojrzałam na linka - mojej mamy sok jest jasny ale w tym co Ty masz nie widzę nic podejrzanego w składzie. Kuruj się - ja uciekam 🙂
ps. Chloe co tak zamilkłaś? Pokuta zakończona już?

chloe ma chyba dozywotnia pokute od admina 😉
takze do konca pozostanie juz solenizatnka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa przypominam ze obiecalas nam fotki z budowy ;D czekamy ;D
solenizantka ty moze napisz do admina co??? ze kare czas zakonczyc... a narazie masz oklaska zeby ci smutno nie bylo... a ogolnie tow piatek film chloe w tv;D
Rita oj dzialo sie tu dzialo... ale moze lepiej ze cie to ominelo bo byly momenty ze fajnie nie bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki, zalegloscio nadrobione 🙂
Blizniaki2 Podwojne GRATULACJE!!!!!!!!

U mnie w weekend nie za wesolo, zreszta teraz tylko troche lepiej...
Cale dwa dni klojacy i rwacy bol w kroku, to chyba dlatego, ze maly znizyl sie juz do kanalu i powoli przygotowuje do wyjscia, az chodzic nie moglam, a do tego doszla mi goraczka 38, ale bez zadnych innych obiawow gryby, wczoraj przelezalam caly dzien w wyrku, no i dzisiaj ciut lepiej, bo juz tak w kroku nie boli i chodzic moge. Jedyny plus to taki, ze zgaga minela i juz dzidzia nie siedzi mi tak na przeponie, wiec cos za cos 😉
Ale takie dolegliwosci to ma pewnie nie jedna z nas i nie potrzebnie o tym pisze 😉
Mam dzisiaj szkole rodzenia i jak do popoludnia sie lepiej nie poczuje to zostaje w domciu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Czesc dziewczynki, zalegloscio nadrobione 🙂
Blizniaki2 Podwojne GRATULACJE!!!!!!!!

U mnie w weekend nie za wesolo, zreszta teraz tylko troche lepiej...
Cale dwa dni klojacy i rwacy bol w kroku, to chyba dlatego, ze maly znizyl sie juz do kanalu i powoli przygotowuje do wyjscia, az chodzic nie moglam, a do tego doszla mi goraczka 38, ale bez zadnych innych obiawow gryby, wczoraj przelezalam caly dzien w wyrku, no i dzisiaj ciut lepiej, bo juz tak w kroku nie boli i chodzic moge. Jedyny plus to taki, ze zgaga minela i juz dzidzia nie siedzi mi tak na przeponie, wiec cos za cos 😉
Ale takie dolegliwosci to ma pewnie nie jedna z nas i nie potrzebnie o tym pisze 😉
Mam dzisiaj szkole rodzenia i jak do popoludnia sie lepiej nie poczuje to zostaje w domciu...

doriana pisz pisz... po to to forum by sie wygadac.... zazdroszcze ze zgaga minela... moj babel sie turla po moim ukladzie pokarmowym bo zgage wieczna mam....ja do szkoly rodzenia jutro nie pojde.. a szkoda bo ma byc spotkanie z polozna srodowiskowa;/ no ale niestety przeziebiona.... goraczka bez przyczyny sie zdarza wazne by nie trwala dluzej bo to nie dorby znak..... no ale jak juz ci lepiej to super... ten bol w dole to na bank od tego ze dzieciaczki na dol schodza... moj siedzi nadal na pupie bo go tak czuje i lekarz powiedzial ze jest bardzo wysoko... no ale to pewno przez to miednicowe zupelne polozenie....to mowisz weekendzik w domu.... hmm chyba wiekszosc z nas bedzie juz weekendy spedzac w domu bo to coraz blizej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
Czesc dziewczynki, zalegloscio nadrobione 🙂
Blizniaki2 Podwojne GRATULACJE!!!!!!!!

U mnie w weekend nie za wesolo, zreszta teraz tylko troche lepiej...
Cale dwa dni klojacy i rwacy bol w kroku, to chyba dlatego, ze maly znizyl sie juz do kanalu i powoli przygotowuje do wyjscia, az chodzic nie moglam, a do tego doszla mi goraczka 38, ale bez zadnych innych obiawow gryby, wczoraj przelezalam caly dzien w wyrku, no i dzisiaj ciut lepiej, bo juz tak w kroku nie boli i chodzic moge. Jedyny plus to taki, ze zgaga minela i juz dzidzia nie siedzi mi tak na przeponie, wiec cos za cos 😉
Ale takie dolegliwosci to ma pewnie nie jedna z nas i nie potrzebnie o tym pisze 😉
Mam dzisiaj szkole rodzenia i jak do popoludnia sie lepiej nie poczuje to zostaje w domciu...

doriana pisz pisz... po to to forum by sie wygadac.... zazdroszcze ze zgaga minela... moj babel sie turla po moim ukladzie pokarmowym bo zgage wieczna mam....ja do szkoly rodzenia jutro nie pojde.. a szkoda bo ma byc spotkanie z polozna srodowiskowa;/ no ale niestety przeziebiona.... goraczka bez przyczyny sie zdarza wazne by nie trwala dluzej bo to nie dorby znak..... no ale jak juz ci lepiej to super... ten bol w dole to na bank od tego ze dzieciaczki na dol schodza... moj siedzi nadal na pupie bo go tak czuje i lekarz powiedzial ze jest bardzo wysoko... no ale to pewno przez to miednicowe zupelne polozenie....to mowisz weekendzik w domu.... hmm chyba wiekszosc z nas bedzie juz weekendy spedzac w domu bo to coraz blizej....

Dzieki, tez tak mysle 🙂 Weekend w lozku bardziej, ale co zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
Czesc dziewczynki, zalegloscio nadrobione 🙂
Blizniaki2 Podwojne GRATULACJE!!!!!!!!

U mnie w weekend nie za wesolo, zreszta teraz tylko troche lepiej...
Cale dwa dni klojacy i rwacy bol w kroku, to chyba dlatego, ze maly znizyl sie juz do kanalu i powoli przygotowuje do wyjscia, az chodzic nie moglam, a do tego doszla mi goraczka 38, ale bez zadnych innych obiawow gryby, wczoraj przelezalam caly dzien w wyrku, no i dzisiaj ciut lepiej, bo juz tak w kroku nie boli i chodzic moge. Jedyny plus to taki, ze zgaga minela i juz dzidzia nie siedzi mi tak na przeponie, wiec cos za cos 😉
Ale takie dolegliwosci to ma pewnie nie jedna z nas i nie potrzebnie o tym pisze 😉
Mam dzisiaj szkole rodzenia i jak do popoludnia sie lepiej nie poczuje to zostaje w domciu...

doriana pisz pisz... po to to forum by sie wygadac.... zazdroszcze ze zgaga minela... moj babel sie turla po moim ukladzie pokarmowym bo zgage wieczna mam....ja do szkoly rodzenia jutro nie pojde.. a szkoda bo ma byc spotkanie z polozna srodowiskowa;/ no ale niestety przeziebiona.... goraczka bez przyczyny sie zdarza wazne by nie trwala dluzej bo to nie dorby znak..... no ale jak juz ci lepiej to super... ten bol w dole to na bank od tego ze dzieciaczki na dol schodza... moj siedzi nadal na pupie bo go tak czuje i lekarz powiedzial ze jest bardzo wysoko... no ale to pewno przez to miednicowe zupelne polozenie....to mowisz weekendzik w domu.... hmm chyba wiekszosc z nas bedzie juz weekendy spedzac w domu bo to coraz blizej....

Dzieki, tez tak mysle 🙂 Weekend w lozku bardziej, ale co zrobic...

nie przjemuj sie slonce... ja bede miala za to tydzien w lozku... grypkowo;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
dzięki Chloe,czytam i czytam i w szoku jestem;/ Agami masz racje-lepiej ze mnie nie było bo pewnie tez bym swoje wtraciła ;/

no trzeba bylo sie hamowac bo mozna bylo dostac kare;/ no ale juz jest ok....wiec trzeba o tamtym okresie zapomniec porpstu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchy!!!
No nawet jestem jestem zadowolona, od wczoraj troche bylo do poczytania 🙂
Katja przepytaj dobrze o wczystko lekarza, zebys nie miala watpliwosci. Ale Basienka ma tez racje, zawsze jest ryzyko, siostra moja rodzila druge dziecko, niby wszystko cacy, a skonczylo sie na niespodziewanej cesarce, bo malemu zaczelo tetno spadac.
A co do twojej bizuterii, to ja sie ostatnio dopytywalam, czy moj mezu wpadnie na pomysl, zeby choc kwiatka mi przyniec - nie ma tego w zwyczaju swoim. a potem wymyslilam, ze chce perfumy, te avatarowe, bo to Czarny Jasmin 😆 No ale biorac pod uwage stale wyskakujace niespodziewane wydatki, to nie licze na to 🤨
Meliska a ja nie slyszalam o mikolajkowych paczkach. U mnie sie na Sylwestra piecze i w karnawale.
Agami bidulo, stosuj co mozliwe, zebys faktycznie do porodu przystapila w stanie idealnym 🙂
Ania ja rowniez trzymam za Ciebie kciuki i za Twoje Malenstwo. 🙂
Rita to nie tak zle jak chlopaki myli naczynia. Po dwutygodniowej mojej nieobecnosci w domu, nie chce mozic co znalazlam w zlewie... 😮
Holi ja tez myslalam przez dwa ostatnie dni, ze rodzic bede 😁 tak mnie brzuch bolal.
W ogole piszeczie o kluciu, mnie kluje tez, ale jak mala sie rusza, nie stale, kurcze moze ona wcale nie tak nisko siedzi i do porodu to jeszcze ho ho....
I widze, ze macie ladna pogode, co z reszta potwierdzila moja mama wczoraj... a ja 🤨 chmuryyyyyyy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...