Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rita napisał(a):
mam nitrite pozytywna a powinno być negatywne do tego 75 leu/ul leukocytów, 50 erytrocytów, bliczne nabłonki płaskie, bakterie . biochemia i krew ok RPR ujemny tylko we krwi mam HCT% 34.3 a min jest 35.0


masz wczesna faze zapalenia pecherza! nie piecze cie jak oddajesz mocz?
dostaniesz antybiotyk lagodny i bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita popieram Butterfly...azotyny (z przeobrazenia azotanow) pojawiaja sie jak sa bakterie a szczegolnie Gram dodatnie jak E Coli... !!!! Wyniki jak dla mnie wskazuja na zakazenie bakteryjne powodujace zzapalenie pecherza !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam pytanie bo nie zapytałam ginekologa czy któraś z was wie czy jak się idzie na basen trzeba wsadzić tampona czy nie trzeba ? a jeśli któraś z was idzie w tym tygodniu do ginekologa mogłaby mu się spytać co i jak?
Z góry dzięki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

Marzenka pisz szybko do nas, bo się martwimy!

Rita ja też miałam złe wyniki moczu za pierwszym razem, miałam mnóstwo bakterii i w ogóle. więc zrobiłam jeszcze raz w innym laboratorium i wszystko wyszło ok 🙂 więc się nie stresuj, wszystko na pewno się wyjaśni

a ja dziewczyny miałam dziś dzień w biegu, ale oddałam już pracę magisterską do dziekanatu. ustaliłam dokładnie termin obrony na 16 czerwca, na 9 rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
dziewczyny mam pytanie bo nie zapytałam ginekologa czy któraś z was wie czy jak się idzie na basen trzeba wsadzić tampona czy nie trzeba ? a jeśli któraś z was idzie w tym tygodniu do ginekologa mogłaby mu się spytać co i jak?
Z góry dzięki 😜


Chetnie sie dołacze do pyt...bo tez zaczynam od poniedziałku basen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cze dziewczyny dzisiaj kuzunka mojego miala cesarke w 24 tygdniu bliziacza ciaza ,odeszly jej wody przedwczoraj , juztro mam isc do szpitala zobaczymy narazie wiem tylko ze dziewczynki sa zaintubowane i karmione dozylnie .... 🤢 🤢 jejku niech sie trzymaja malenstwa 😞 😞 😞 😞 😞 niewiem nawet ile waza juztro bede cos wiedziala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziękuję aniqa!!! Masz rację idę na to l4 tylko jeszcze poczekam do 21 czerwca i masz rację dupę i tak mi obrobią to normalne!!!! A jak to jest lekarz ginekolog na ile takie l4 wypisuje na miesiąc????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Hej
Rita wiem że to Twoja pierwsza ciąża ale nic się nie martw. Ja w pierwszej ciąży miałam dokłądnie to samo mniej więcej od tego samego momentu od 4 miesiąca. W moczu miałam leukocyty, erytrocyty, azotyny, bakterie bardzo liczne i w dodatku białko bardzo wysokie. Brałam antybiotyki do 8 miesiąca ciąży bo się okazało że dzidzia tak się ułożyła na mojej prawej nerce że cały czas miałam zastój moczu w tej nerce. Przez to bakterie i stan zapalny. W 9 miesiacu lekarz stwierdził że do porodu już nie ma co z tymi antybiotykami bo już niewiele czasu i wszytsko powinno wrócić do normy po porodzie i tak tez się stało. Natomiast wczesniej musiałam brac leki żeby stan zapalny się ie roszerzał. I wyglądało to tak ze jak brałam leki miałam 2 tygopdnie spokoju czasem trzy i znowu. A antybiotyki oczywiście takie dozwolone w ciąży. Tkaże kochana mam nadzieję ze Tobie akurat przejdzie od razu. Ale nic się nie martw moja córka urodziła się zdrowa donoszona baba. Także spokojnie 🙂 A i nawet rodzic siłami natury mogłam 🙂
Daj znac co po wizycie.
Natomiast teraz jak robiłam nadania to tez wysżły mi bakterie natomiast bez stanu zapalnego i na rzie nic nie musze brać.

Ciekawe co u Marzenki. Może dziś bardzo zajeta i nie ma czasu napisac. Mam nadzieję jednak ze wsyztsko się ułoży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania- napisał(a):
cze dziewczyny dzisiaj kuzunka mojego miala cesarke w 24 tygdniu bliziacza ciaza ,odeszly jej wody przedwczoraj , juztro mam isc do szpitala zobaczymy narazie wiem tylko ze dziewczynki sa zaintubowane i karmione dozylnie .... 🤢 🤢 jejku niech sie trzymaja malenstwa 😞 😞 😞 😞 😞 niewiem nawet ile waza juztro bede cos wiedziala


o kurcze, to malenstwa, choc podobmob lizniaki szybciej rosna.
3mam kciuki za dzieciaczki i za kuzynke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie ja sobie siedzę od wczzoraj u teściowej z chłopcami i dziś rano wstałam i zero mdłości czuje sie super śmiałam się do teściowej że tak klimat tutaj na mnie dobrze działa, ja się nie dziwię że Marzenki nie ma jak bym miął takie problemy to na pewno bym wtedy nie myślała o forum zresztą przyjdzie czas że się odezwie. NO kochane miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry bardzo 🙂

ja dziś wstałam wcześnie i czeka mnie dłuuuuugi intensywny dzień. Teraz muszę pozałatwiać sporo spraw, potem o 13 ostatni już egzamin. Po egzaminie 200 kilometrowa podróż do domu. Potem szybki prysznic i do ginekologa, bo jestem umówiona ok. 19 - 20. Już nie mogę się doczekać tego usg

A w ogóle to u mnie duże zmiany. Mój mąż od roku starał się o pracę w Niemczech, żeby trochę kasy odłożyć. I jakby pojechał w zeszłym roku to by było ok, bo ja byłam większość czasu w Lublinie, więc i tak na co dzień się nie widywaliśmy. babka z firmy z Poznania (bo to przez tą firmę wyślą go do Niemiec) zadzwoniła do niego we wtorek, że od 14 może zacząć pracę. On do niej "lipca?|, a ona że czerwca.... Więc 14 czyli we wtorek musi już być w pracy. I musi jechać już w tą niedzielę. powiem Wam, że dopiero zaczyna to do mnie docierać., i będzie mi strasznie ciężko, bo ja czasem 3 dni w Lublinie nie mogłam bez niego wytrzymać i ryczałam... No ale potrzebna jest kasa na budowę domu i w ogóle. Więc pojedzie, trochę odłożymy i wróci. Już ustaliliśmy że jedzie maksymalnie na rok. Ale i tak ciężko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć...
Wiecie co...wczoraj zaglądałam na forum i dziękuję bardzo za Wasze wsparcie 😘
Ogólnie nie jest dobrze...nadal nie wiem od czego mam zacząć odwoływanie ślubu i w ogóle jakoś muszę to rodzicom powiedzieć...
Nie dociera do mnie to wszystko bo już była taka sytuacja i po dwóch dniach przeprosił...ale teraz wiem, że będzie inaczej bo dowiedziałam się, że jest w trakcie załatwiania sobie powrotu do Anglii jeszcze w te wakacje...
Wczoraj ryczałam jak bóbr i na dodatek zadzwoniła do mnie krawcowa żebym przyjechała sukienkę ślubną mierzyć...rety dziewczyny poczułam się jakby ktoś mnie w twarz uderzył !!!!! Ale pojadę i powiem żeby po prostu jej nie stroiła i uszyła zwykłą ciążową kieckę (przyda mi się na ślub kuzyna w sierpniu)...
Ja wiem, że macie też swoje problemy ale mam do Was prośbę i pytanie zarazem....
Chcę mu założyć alimenty jeszcze w ciąży(tzn. pozew o utrzymanie w czasie ciąży i porodu bo to się tak dokładnie nazywa) żebym miała czarno na białym, że ma płacić zanim do Anglii ucieknie...co o tym myślicie i jaką kwotę mam podać???

Załamana jestem i nerwów nie umiem trzymać na wodzy...kłócę się non stop z rodziną i wyładowuję czasami na Olce, głupio mi ale to jest silniejsze ode mnie 😞

D tego przeprowadzka coraz bliżej i wszystko mam na głowie bo starzy co chwilę ode mnie coś chcą..a to załatw ciężarówkę przez neta, a to załatw przeniesienie w tp, a to załatw rozwiązania umów z kablówką itp. itd 😠
A nikt się mną nie interesuje czy wszystko ok, czy załatwiłam lekarza tam na wsi czy w ogóle coś mi idzie po mojej myśli...no czarna rozpacz !!!! A co do lekarza to wczoraj całe miasteczko obdzwoniłam i niestety na pierwszą wizytę trafię do przychodni do pierwszego lepszego lekarza bo inni mają terminy na sierpień albo wrzesień...no qrwa mać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Załamana jestem tym wszystkim 😞
Jutro jadę na usg...i nie rusza mnie to wcale 🤢

Dzisiaj u mnie pada..."lubię deszcz bo w deszczu nie widać mych łez"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochana Marzenka nie martw się będzie dobrze wszystko się poukłada wiem że łatwo mi się mówi bo nie mam takiego problemu ale na pewno za niedługo będziesz się tylko śmiać z tego wszystkiego!!!! Tak i z tą Anglią to powiedz przed wyjazdem z tymi alimentami bo potem pojedzie i wszystko przepadnie!!!! Co do kwoty to nie mam pojęcia jaka????? hmmm nie wiem ile tu u nas w Polsce nawet dają!!!!Najlepiej zacznij od wysokiej najwyżej się nie zgodzi!!!! Trzymam kciuki i nie płacz bidulko bo wtedy dzidziuś też będzie płakał!!!! głowa do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja mam pytanie jak kładziecie się na wieczór spać to brzuszek macie duży napompowany i twardy a jak się rano wstaje przynajmniej ja tak mam to jest mniejszy i miękkszy o co tu chodzi dlaczego tak jest też tak macie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzena z alimentami jest tak że nie ma jakiejś średniej dla Polski, wszystko zależy od tego ile zarabiają rodzice i na ile wyliczą koszty utrzymania dziecka, dużo też od sędziego zależy niestety - i tu sprawa wygląda tak że najwyższe alimenty zasądzają kobiety, czasem wręcz obciążając tatusia 100% kosztów utrzymania dziecka...Najgorzej jesli ojciec nie wykazuje oficjalnie dochodów a tak chyba może być u Ciebie skoro on pracuje w Angli? Chociaz chyba nie na czarno? Do rozprawy będzie musiał przedstawić dochody za rok ubiegły chyba, tak samo zresztą Ty. Składaj pozew jak najszybciej bo potem szukaj wiatru w polu jak już wyjedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć to ja Marzena 🙂
Postanowiłam zacząć od początku nawet na naszym forum...
Bo login Marzenakamil zaczął mi się źle kojarzyć 😠
Same chyba rozumiecie...

Wanilia wiem właśnie o tym, że musi wykazać dochody i dlatego chcę jak najszybciej żeby nie wyjechał bo od dwóch lat w PL pracuje...

Dziewczyny mam nadzieję, że wybaczycie mi zmianę profilu cooo 🥴???

Obiecuję, że tabelka będzie prowadzona nadal tyle, że na innej stronie ok 🥴 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Cześć dziewczyny! 🙂
novaM Marzenka ale ty jesteś ładna 🙂 dla mnie nowy nick może być jak najbardziej jak ma ci pomóc 🙂


🙂 Dzięki ale to tylko zdjęcie 😜
Taka właśnie uśmiechnięta chcę być i ono mnie pozytywnie nastraja tym bardziej, że przez Olę robione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...