Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
GUGA STRASZNIE MI ŻAL,Z POWODU TAKIEGO STRESU JAKI PRZEŻYŁAŚ 😞 ALE NAJWAŻNIEJSZE ŻE WSZYSTKO W PORE ZOSTAŁO OPANOWANE I ŻE Z DZIDZIĄ DOBRZE :* TRZYMAJ SIE KOBIETKO !!!


Taaak... 🤢 z dzidzia wszystko ok...gorzej było ze mna... bo tam ''pozamykana'' jestem ale krwotok ...jejku kto wie co sie moglo... ech...dobrze ze sie nie stało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
No dziewczynki do mojej wizyty zostało 1,5h. Idę się powoli szykować bo muszę się doprowadzić trochę wizualnie do ładu.


powodzonka :*

Musi byc dobrze bo ja stres wykorzystałam za Nas wszystkie wczoraj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jutro robię pierogi ruskie 🙂 ziemniaczki już ugotowane.właśnie na sucho troszkę zjadłam...
a zaraz chyba zjem pączka z niedzieli... wczoraj miałam nalot na smażone i wiecie co zrobiłam?? chleb w jajku na patelni i oczywiście popiłam mlekiem 🤪 nie ma co.tego mi było trzeba.starczyło mi do poznego wieczora.a na kolację??znowu to samo- kanapka z serem żółtym i keczapikiem 🙂 ostatnio zawsze taką kolację jem...dwa poprzednie wieczory to mi było tak niedobrze że miska stała koło łóżka...ale na tym się skończyło że nie użyłam 🙂 miłego popołudnia mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zaczynam być przerażona :O Mam apetyt jak za 10 😁 wczoraj nakroiłam ciasta dla mnie i męża i nawet nie wiem kiedy podczas rozmowy zaczęłam jeść jego porcję:P Na początku oczywiście się nie skapnęłam....tylko mąż mi się przygląda i w śmiech..... :d To ja do niego ale o Ci teraz chodzi??? odpowiedział :smakowało?? hehehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak dziewczynki ale miedzy wami jest tydzien rozniczy 😉)) ja w 20 tygodniu mialam FL - 2,95 i wage 273 gramy 2 tygodnie pozniej w 22 tygodniu mały już wazył prawie 500 😉)) teraz szybciutko rosną 🙂)) wiec skoro waga nabiera to moze i na długosci? 😉)) tym bardziej ze jak na tym usg 3d byl mierzony to mial 13 cm... a 2 tygodnie pozniej jak moj lekarz go zmierzyl to mial 16 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
pammat napisał(a):
meliska a skąd 42,4 mm ci wyszło 😮

mam tak wpisane w karcie ciąży - wymiar FL - ale w mm


Ja w 22 tyg miałam 3,3 cm , a jakoze długosc po 18 tyg liczy sie na podstawie kosci udowej ( prawie siedmiokrotnosc wartosci FL) to moja niunia miala ponad 23 cm 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwoniła do mnie siostra która jest w 27 tyg,że dostała bakterii w posiewie moczu i lekarz dał jej antybiotyk.po czym przez 3 dni miała biegunkę i znowu wylądowała w szpitalu.nie dawno była na nerki a teraz znowu coś.najgorsze jest to że ma małego Adasia 1,5 rocznego w domu i szkoda bączka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I po wizycie 🙂 Nie wiem jak mi moja córa wybaczy ale jak tylko ją zobaczyłam w 4d to pomyślałam że najpiękniejsza to ona nie jest. I pierwsze pytanie jakie zadałam po sprawdzeniu czy wszystko jest ok to: Panie doktorze czy ona ma taki duży nos? Nie muszę mówić że była ogólna zalewka ze mnie. Ale tak na poważnie mamusia taka szczęśliwa że Lusia zdrowa. Ma lekki zastój moczu ale lekarz powiedział że mieści się w normie. I tak się maleńka wtulała w łożysko ech rozczuliłam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...