Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane!!!No i ja sie dzisiaj melduję w końcu na naszym forum 🙂 🙂 Witaj Inka, miło nam, ze do nas dołączyłaś 😉Ja też zostane mamą po raz pierwszy i też spodziewam się synka i tez przytyłam już 11kg:laugh: :laugh:
Od rana u nas był upał, zbieralismy troche truskawki na skup, potem sie położyłam bo mnie sen zmorzył,no i po południu deszcz i burza u nas przeszła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ!
Witam wszystkie wrześniowe mamusie!
Pojawiam się tu od czasu do czasu ale śledzę wasze wypowiedzi 🙂
Nie wiem jak Wam, ale mi ten czas tak szybko leci....już niedługo nasze kruszynki będa z nami 🙂
ja mam mieć dziewczynkę-ale to różńie bywa...
pozdrawiam Was wszystkie-buziaki
[URL=http://www.naobcasach.pl]

    • Mamusia
    Jak Wam minął dzień mamusie? 😆
    Mój był baaardzo pracowity. Rano wydawało mi się, że na nic nie będę miała siły, a dostałam takiego powera do sprzątania, że zeszło mi prawie do 15-tej, aż przypomniałam sobie, że od śniadanka nic nie jadłam 😞 ...
    Na szczęście obiadek zrobiła teściówka ( jeden z plusów mieszkania z teściami ), a po obiadku przyszedł czas na drzemkę. I tak zleciał calutki dzień.
    Teraz przysiadłam się z kolacyjką do biureczka - mężuś wybył na co środowe wieczorne granie w kosza i komputer mam tylko dla siebie 😆
    I czekam, aż ktoś się zjawi...
    Skoczę na chwilę na nk, zaraz wracam 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Witajcie brzuszki.
    Inka to miałaś pracowity dzień. Jak masz na n/k konto to zapraszam. Podaj jak się nazywasz to Cie zaproszke, bedzie mi miło.
    Ja tez miałam pracowity dzien, bałam się wychodzic wiec pomogłam babci w robieniu sałatki. Pózniej posprzatałam Nasze mieszkanko, pojechałam do kolezanek z pracy na kawkę. Gdy wróciłam zjechali sie juz kuzyni z Warszawy i tak sobie siedzielismy przy kawce. Potem bylismy na wspaniałym spacerku...a teraz kazdy juz odpoczywam przed jutrem...jeszcze ok 22-giej jak mój M wróci z grania przyjda do Nas na piwko i jakis film 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    u mnie dziś słonecznie i ciepło więc trochę mi słabo przez to było a miałam wizytę u dentysty zaplanowaną ale jak się dowiedziała, że niezbyt dobrze się czuje to mnie do domu wygoniła leżeć. Później był gin a tam się okazało, że dobrze bybyło przyjąć szczepionkę (bo mamy z chłopakiem różne Rh) a ta znowu do kupienia jedynie w Niemczech i to za 75 euro ale czego się nie robi dla Malucha
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Czytam o tych Waszych omdleniach i zaczynam się bać, jak damy radę latem? Mi na szczęście nic takiego jeszcze się nie przytrafiło, ale wczoraj miałam taki "słabszy" dzień przez to parne powietrze i burze i parę razy miałam zawroty głowy.

    Karola83 mam nadzieję, że u Ciebie to też tylko taki jednorazowy spadek formy...

    Niepokojące są częste omdlenia Kar_oli. Co robisz jak czujesz, że zemdlejesz?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jeżeli chodzi o dzieciątko to pieniądze się akurat nie liczą, lepiej wydać taką sumę, tym bardziej, że nie jest ona aż tak przerażająca niż później żałować.

    a niestety jak jest ciepło, a szczególnie na słoneczku spacery jak dla mnie nie są wskazane bo właśnie słabo mi się robi, najlepiej wtedy przysiąść na chwilę w cieniu, napić się wody i na trochę przechodzi
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...