Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Inka nie zamartwiaj się na zapas...ja miałam stycznosc z rumieniem w zeszłym roku, to wtedy panikowalam bo moja tesciowa nagle zachorowała...a ja balam sie o synka wowczas mial 2 latka...ale wszystko było ok 🙂


Wiem, że takie zamartwianie się też źle wpływa na moją kruszynkę. A on dziasiaj cały dzień się rusza, chyba jest niespokojny przez ten mój nastrój. Albo chce mnike pocieszyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Toja 🙂
Małemu wczoraj wyszła wysypka, a mógł zarażać już podobno od dwóch tyg. 😞 I widuję go codziennie 😞
Trochę się już uspokoiłam, bo po ciepłej kąpieli narazie przestały mnie nóżki boleć, więc może to rzeczywiście przez tą pogodę... Postaram się być dobrej myśli i wytrzymać do wyników badań.
Spokojnej nocki brzuchole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki 🙂

Karola to dzień zapowiada się super!

Inka, skoro miałaś takie bóle to rzeczywiście nie ma się co martwić na zapas. Jutro już zrobisz badania i dowiesz się jak to wygląda. Życzę Ci dobrych wyników!

My dzisiaj chyba do teściów jedziemy, ale nie jestem pewna, bo wczoraj jeszcze teściowa była u szwagra pod Krakowem - więc 🤔 się zobaczy. Jak nie to wyciągam M. do moich rodziców :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Martuś... jak mija niedziela??


Witam
My zaraz, podobnioe jak Toja, jedziemy do dodzicow meza, bo przyjechal brat z bratowea Jego z Anglii a dawno sie nie widzielismy.
Pogodna beznadziejna po prostu- nic sie nie chce. Zazdrosze Karolince.
Ja wroce wczesniej, bo musze sie uczyc, a maz sotanie dluzej tam.
A jak Tobie Atus dzien mija i jakie plany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa zapomnialam Wam powiedziec. Wczorja jechalismy do moich rodzicow. Rano, stojac przy szafie, zaczelam plakac 😜, bo nie mialam sie w co ubrac. Jedyne moje ciazowe spodnie sie suszyly, a na co dzien chodizlam w sukieneczka i spudniczka, ale pogoda byla taka jak dzis, wiec nie bylo co zalozyc. Maz zabral mnie na targ( pojechalam w fioletowych dresach z misia)hihihi i kupilam sobie biale lniane spodnie i tuniczke szara 😁
U mnie za bardzo nie widac ciazy i tego, abym wogole przytyla, ale 7 kg waze wiecej 😉, chociaz i tak czasem zdazy mi sie jeszcze wymiotowac:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
U mnie jest szaro, buro, zimno, ciemno i pada... masakra, już tak drugi dzień...
planów zero, bo i co tu robić w taką pogodę... 😞 😞 😞


Dokladnie, wcale sie nie dziwie. Mi w taka pogode wszystkiego sie odechciewa:/

A propos jeszcze moich nowych spodni, to nie bylabym soba, gdybym jeszcze w ten sam dzien nie upieprzyla ich farba akrylowa niebieska 😜 , ktorej oczywiscie nie da sie juz czym sprac, ale przy pasie zrobilam ta plame, zatem nie widac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MiP napisał:A propos jeszcze moich nowych spodni, to nie bylabym soba, gdybym jeszcze w ten sam dzien nie upieprzyla ich farba akrylowa niebieska 😜 , ktorej oczywiscie nie da sie juz czym sprac, ale przy pasie zrobilam ta plame, zatem nie widac:P


Widzę, że mamy taki sam talent 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
MiP napisał:A propos jeszcze moich nowych spodni, to nie bylabym soba, gdybym jeszcze w ten sam dzien nie upieprzyla ich farba akrylowa niebieska 😜 , ktorej oczywiscie nie da sie juz czym sprac, ale przy pasie zrobilam ta plame, zatem nie widac:P


Widzę, że mamy taki sam talent 🙂 🙂 🙂


hihihi:P

Dobra Atus zmykam, bo maz kurcze mnie juz pogania:P Buziaczki i do zobaczonka potem w ten okropnie bryzdki dzien:/
Mua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...