Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamusie, jak Wam mija niedziela?
U mnie dziś cały dzień świeci słoneczko i od razu nastrój mam inny. Dzień spędziliśmy u moich rodziców, pojadłam smakołyków, przepyszny obiadek - gołabki z młodą kapustką, nawet się drzemnęłam, gdy mój M. z moim tatą oglądali F1. Dostałam też od rodziców dwa prześliczne ręczniczki z kapturkiem dla Kubusia 🙂
Myślałąm, że dziś też będę miec beznadziejny dzień, bo obudziłam się rano znów z z bólem nóg, ale szybko mi przeszło, a męzuś śniadanko do łóżka przyniósł, więc się dłużej pobyczyłam 🙂
Teraz siedzę sama, bo M. poszedł znów w kosza popykać, a teściowie do znajomych, więc zrobię sobie "wieczór piękności". Najpierw jakaś maseczka i koniecznie (!) depilacja, a póżniej dłuuuga kąpiel...
Trzymajcie się brzucholki 😘

MiP śliczny brzusio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki!!!
my niedawno co wrócilismy, młody kapieli teraz zarzywa, a po nim ja pod prysznic wskoczyc musze 🙂
jejku jestem wymeczona jak niewiem, ale szczesliwa, ze w końcu cała rodzinka się na działeczce spotkała i miło spedzilismy czas 🙂

Martuś przesliczny brzuszek. 😘
Taki malutki masz, chyba tylko ja mam takiego wystajacego wielorybka:P ale co tam jest super :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
Ja jak zwykle wpadam raz na jakiś czas.

MiP śliczny brzuszek. Ja przy tobie to mam wieeelkie brzucho 🤪 .

Ja się w piatek strachu najadłam , bo mi sie jakieś dziwne skurcze zaczeły. Trwały dobre pół godziny. Dzwoniłam do lekarza, kazał przyjechac gdyby sie powtórzyły i łykać magnez. Więc od piątku zwolniłam tempo, leże i nic nie robie.
I narazie cisza, i oby tak przynajmniej do połowy sierpnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
moni- wierze, ze strachu sie najadłaś 🤨 pewno miałas skurcze przepowiadajace 🙂

ja już odświezona i czuje, ze niebawem odjade w sen 🙂


Karolcia, pewnie to były te skurcze. Tylko sie troche wystraszyłam ,bo z tego co pamietałam z 2 poprzednich ciąż to wtedy miałam takie lekkie-brzuch mi sie napiał z 2 razy i wsio. A teraz to troche trwało i tak w sumie regularnie, no i były odczuwalne tak od kręgosłupa promieniowały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

my dzisiaj zrezygnowaliśmy z wizyty u teściów i jednych i drugich - dostaliśmy zaproszenia do filharmonii na 18:00, to zrobiliśmy sobie grilla na obiad, potem Msza w katedrze opolskiej i spektakl w filharmonii http://www.filharmonia.opole.pl/index.php?option=com_events&task=view_detail&agid=247&year=2009&month=06&day=21&Itemid=40

suuuuper było!

Teraz M. śpi biedny wymęczony (był w nocy w pracy...) a ja pykam sobie w klawiaturkę do Was 🙂

Martuś brzunio śliczny!
Inka - cieszę się że inny nastrój 😉 ja dzisiaj też się pielęgnowałam rano kiedy M. spał po nocce 😉

Moni dobrze że zadzwoniłaś do lekarza i szybko zareagowałaś 😉 buziak dla Ciebie żeby się nie powtarzało niepotrzebnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...