Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MiP napisał:
A jak tam plany na dzis? Ja chcialam isc do dentysty- tak,tak, dalej z tym samym,ale pogoda+zmienila moje plany- nie chce mi sie jechac .wiec do sklpu i do nauki:/


Ja nie mam planów 😞 Popołudniu idziemy do przedszkola z dziećmi na zakończenie roku i tyle. Leje u nas dalej i nigdzie nie da się pójść 😞 Ale mają wakacje, te moje dzieci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
My z małym wcinamy sniadanko i zaraz do przedszkola. Niby tylko na 1-2h ale sie denerwuję...niedawno miałam dwa skurcze z krzyza...kurna masakra jakas zaraz mi sie poród przypomniał 🤨

Laseczki miłego dnia. Wpadne jak znajde czas przed obiadkiem. My dzis wyjezdzamy na wieczór na wieś, 40km od Nas. Msza jest za moja babcię i dziadka.

ok, lece bo czsa się ubierać....PA 🙂
Martula buziak dla Hanusi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka wrócilismy 🙂
powiem krótko bylo super 🙂mały zaczarowany zabawkami:laugh: wszystko musiał ogladnac i dotknac:laugh: troszke zamilkł jak musiał mówić o sobie 🤪 aż mnie zatkało, ze ta moja gadułka się zawstydziła 🤪 ale nie ma co, był grupa od 3do 6 lat dzieci, wiec młody niebył siebie taki pewny 🤨

na palcu zabaw troszkę się niesluchał, ale mamy całe wakacje, aby go utemperować:P zresztą wiadomo pełno dzieci, każdy chciał sie popisac przed każdym:P

ok, zmykam bo do miasta musze lecieć...
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc Babeczki

ale miałam noc okropną... Mój M. na dyżurze i dzwonili do niego w nocy dwa razy. Udało mu się potłumaczyć co mają zrobić, za pierwszym razem, ale za drugim musiał już pojechać - świtało... Nie przyjechał już do domu, został na 1 zmianie.
tak mi go szkoda...

No i ja po tej nocy też jestem do chrzanu, pogoda do chrzanu - zimno i buro... Lato where are you???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Będą się nudziły i nie pogadamy...
zresztą zaraz muszę obiad robić... 😞
A jak pranie?? Robisz??



tak robie, własnie kończy mi sie prac jedno pranie z kolorowymi ciuchami, a później włoże z czarnymi rzeczami, musze to szybko wykorzystac puki tesciowej nie ma heheheheheh. jaby sie dowiedziała ze robie dwa prania, jedno po drugim to by mnie opier........ hehehehe a czego nie bedzie widziała, to bedzie zdrowsza i ja przy okazji 🙂 🙂heheheh

Zapytaj ich, moze nie beda sie nudziły, właczymy im gre na kompie i beda zajete 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...