Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
A po ilości prania się nie zorientuje??




nie zorientuje sie bo ona wie ze ja czarnych rzeczy nie piore w pralce z proszkiem tylko ręcznie a dzis mi sie nie chce, zamiast wsypac proszku to wleje płyn, a poza tym mam tylko 5 bluzek czarnych, i 1 pare spodenek 🙂 🙂
Mam nadzieje ze sie niespostrzeże 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
hej...u Was coraz ladniej, a u Nas coraz zimniej 🥴 ale mi nie przeszkadza...tylko skurcze mam dzis co jakis czas 🤔 i taki ból jakbym kolke miała 🤪




Czesc KArola 🙂 🙂 🙂
Juz jestem spowrotem, powiesiłam i w dodatku wieszak na bielizne mi sie zepsuł 😞 😞 ahhh!!!!

Karola pamietam ze Ty kiedys pisałaś ze masz upławy czy cos w tym rodzaju, mozesz napisac co to sa te upławy i jak one wyglądają??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Ja na szmatki pójdę dopiero po wypłacie 😞 Za bardzo zaszalałam w tym miesiącu i muszę pasa zacisnąć 😞 😞 😞


no ja tez troszke za duzo kupiłam w tym miesiacu a teraz trzeba oszczędzać...mi jeszcze wczasy wypadają przed wypłatą...damy rade 😉

Atuś zmykam pospać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mady 🙂
już piszę 🙂
ja miałam upławy takie- gęsta wydzielina z pochwy, na poczatku malo i biała, ale pózniej dostałam ja coraz bardziej zółtawa i zielonkawa i nawet troszkę miała przykry zapach...byłam na nia tak wyczulona, ze czułam zapach przez ciuchy...to było juz ostre zapalenie ...a i zrobiło mi sie to w ciagu niecałych 2 dni 😞
dostałam antybiotyk na 10dni, dzis juz 6 dzień mija i mam spokój, zadnych upławów nie mam...ale jeszcze bede mieć wymaz pobierany 2 lipca dla pewnoci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...