Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej brzuszki!!!Atuś dzięki za buziaczka 😉 😉 Tez się rewanżuję 😘
Ja dzisiaj mam w planach wizyte u lekarza o 15ej , potem spotkanie z kolezanką, a wcześniej jeszcze szypułkowanie truskawek 🙂
Ata u mnie tez pogoda do d....poprostu wydaje mi sie ze mam czasami doła przez ten ewidentny brak słońca 😞 ale cóz pozostaje miec nadzieje ze lipiec bedzie lepszy 🙂 🙂
Miłego dzionka kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki.
Czesc Atuska- przepraszam,ale zanim dobrnelam do konca czytania tzn do poczatku to juz Cie nie bylo 😞 a ja czytam z malymi przerwami hihihi
Wiedzialam, ze dzis Dzien Ojca i napisalam tacie smsa, ale Atuska przypomnialas mi inne oblicze tego swieta 🙂 No przeciez faktycznie to pierwsze zyczenia od Hani dla meza 🙂 Jeju wogole nie skojarzylam 🙂 hehe
Ja dzis jade do Krakowa czesciowo drukowac dyplom 🙂
Karolcia Hania dziekuje za calusia 🙂Mysle ze Nati tez sie ucieszy 🙂
Co do NK- to ja od poczatku mialam te dane zastrzezone, nawet nie mozna mnie w wyszukiwarce znalezc 🙂, bo na takie strony naprawde trzeba uwazac.
Buziaczki dziewczynki i milego dnia zycze... chociaz ta pogoda, tak jak Ata i Mimi napisala, jest do dupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki,

Ja z pytaniem , czy Wam tez już jakaś siara wypływa z piersi? Normalnie dzisiaj wstałam i miałam 2 takie sporawe plamki na bluzce. Chyba troche za szybko 🤔 , chociaz ja dopiero 4 miesiące temu przestałam karmić Jagode.

MiP wiem co to znaczy ból zęba , ja się wybieram do dentysty od poczatku ciązy i jeszcze nie doszłam.

Pozdrawiam pozostałe brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂
Atus dzieki za przypomnienie, wiedziałam ze 23 ale jakos nie skumałam ze dziś:P
Moni mi siara leci juz dość długo, wiec to normalne 🙂Kazda kobieta przechodzi wszystko inaczej 🙂Nie masz co sie martwić 🙂

My po kolejnej wizycie w przedszkolu. Dzis było jeszcze sympatyczniej i dzieci o wiele grzeczniejsze były 🙂
Jeszcze jutro 🙂
Bartus wygrał lizaka, ułozył jako jedyny 60elem. puzzle i nie pomylił się. Pani przedszkolanka sie dziwiła, ze on wcale nie patrzy na obrazek, tylko kształty dopasowuje 🙂

Kochane bede wredna:laugh: U Mnie upał!!!jednak w domu chłodno, wiec odpoczywamy 🙂

Miłego dnia laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, mnie praktycznie to wogóle chyba pokarm nie zanikł przez te 4msc co przestałam karmić. Tylko dzisiaj to naprawde dużo tego wypłyneło i dlatego byłam w szoku ze tak szybko i tak duzo.

Fajnie że Bartuś zadowolony z przedszkola. Oby tak zostało do września.
Moja Ola jeszcze tydz i koniec przedszkola. Teraz witaj szkoło będzie 🙂

U mnie upału brak , ale za to nie pada jest 20C i tak w sam raz dla mnie na spacerownie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Babeczki

witaj Luciola

u mnie taka burza była że do południa byłam odłączona od świata, co chwilę prąd wysiadał i nawet nie próbowałam włączać żadnego urządzenia... No i zimno jest, jakieś 12 stopni 🤔

Dzisiaj u mnie rosołek na obiad, bo już tak mi się go chce 🙂 🙂

Dziewczyny ma któraś z Was telefoniczny kontakt z Monią? Pisała że nie będzie zaglądać bo nie ma internetu w tym wynajmowanym mieszkaniu, ale ciekawa jestem co u niej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja własnie mi przypomniałaś, miałam wczoraj zadzwonic do Moni i zapomniałam. Niestety nie odbiera.Spróbuje jeszcze pod wieczór...
u Nas nadal słonecznie i bardzo ciepło, ale wietrznie...pranie wyschlo w 1h 🙂oczywiście szukam chetnych do prasowania:P
Ja dzis serwuje skubane z makaronem- mój T sobie zarzyczył 🙂 kurna kupiłam truskawki na kompot, aby małemu ugotowac, a takie dobre ze zjadłam wszystko:P...dziś anowy mała jakos uciska na dół że wszystko mnie pobolewa...napewno rośnie robak mały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!!!!No ja własnie sie obudziłam, uciełam sobie popołudniowa drzemkę, bo jakos zmęczyła mnie ta wizyta u lekarza w tym Lublinie 🤨
Na poczatku było parno że az oddychac nie było czym, a potem ,tak jak u Toi, burza taka ze az sygnalizacja świetlna powysiadała na skrzyzowaniach 😲
No ja na szczescie spotkałam moja siostre z chłopakiem i mnie zwieżli pod sama przychodnie:P spadli mi poprostu jak z nieba 🙂 🙂
Z dzidziusiem wszystko oki, badania tez nie wyszły najgorzej, troche mi spadła hemoglobina i krwinki czerwona, ale to chyba normalne, teraz mam sie zgłaszac co dwa tyg na osłuchanie bicia serduszka maluszka 🙂
Martuś powodzenia z ukończeniem dyplomu Ci zycze,Karola to fajnie ze Bati polubił przedszkole i radzi sobie coraz lepiej 🙂 Co do siary tak jak monia pisała to ja jeszcze nic takiego nie miałam, nawet nie wiem jak to wygląda 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
Witaj NIKA 🙂

Karola nie było serniczka... Tak lało że nie pojechałam wcześniej do Opola... Może jutro się uda bo idę na test obciążenia glukozą...

Padnięta jestem zmykam dziewuszki, miłego wieczoru!


Dobranoc Toja 🙂
Ja również zmykam, bo wykańcza Mnie te ranne wstawanie 🙂
Dobrej Nocy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...