Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂
Atus dziekuję 😘

ja dzis ledwo zyję 😉 mała sie rozpycha, rano tzreba wstac do przedszkola...a ja mam najlepszy sen wówczas 😉 no ale już koniec, teraz dopiero 1 września 🙂 dziś mój syn pokazał swoja ciemna strone mocy- normalnie ADHD-przy nim wysiada:P potem troszke zluzoawał...a ja jak debilka z brzuchem za Nim biegałam...
jednak jak było juz malowanie, to uspokoił sie i dobrze, bo bym mu skróciła wizyte chyba:P

u Nas dziś szaro, buro i ponuro 😞
Mady zazdroszcze wyjazdu 🙂jeszcze taki bez dzieci...korzystaj póki mozesz 🙂
Atuś szkoda mi twoich dzieciaczków, prawda pogoda do bani u was ostatnio...a maluchy to głupieja w domu 🥴

a ja czuję sie coraz słabsza...pamietam jak rano wstawałam i ogarniałm cały dom...wtedy była spokojna kawka i odpoczynek...spacer zaliczony...a teraz ...głupie porzadki trwają strasznie długo...no niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość:laugh:

dobra bo zasmucam tu:laugh:
Milego Dnia:laugh:
Laseczki z Mielca- smacznosci przy kawce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki, dawno mnie nie było i widzę,że mam dużo nadrabiania 🙂
U mnie pogoda do bani, cały czas lej i zimno 😞 Nóżki dalej bolą, ale lekarz mnie uspokoił, że to nie ten wirus, którego się bałam i nie muszę robić dodatkowych badań 🙂 I dobrze, bo kosztują u mnie 100-wkę.
Robiłam drugą krzywą cukrowa i cukier mam jak najbardziej w normie, więc już jestem spokojna, tylko po co mnie tak nastraszyli tym pierwszym wynikiem, ile się musiałam nipotrzebnie nadenerwować 😠
Dobra, zmykam poczytać co tam popisałyście 😘

Cholercia coś mi się "e" zacina, musiałam wszystko poprawiać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja znowu na chwilke przy okazji obiadku zaglądnełam na nasze forum 😉Własnie pije herbatke, moje witaminki i zaraz wracam do szypułkowania truskawek 😉
pogoda tez u mnie dobijająca, do południa duszno i pochmurno, a teraz jakis deszczyk zaczął siąpić 🤨
Poprostu czuje sie tak jakby jakis październik lub listopad był a nie czerwiec 😠 😠
Ja chce troche słońca 😞
Buźki kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Cześć laseczki, dawno mnie nie było i widzę,że mam dużo nadrabiania 🙂
U mnie pogoda do bani, cały czas lej i zimno 😞 Nóżki dalej bolą, ale lekarz mnie uspokoił, że to nie ten wirus, którego się bałam i nie muszę robić dodatkowych badań 🙂 I dobrze, bo kosztują u mnie 100-wkę.
Robiłam drugą krzywą cukrowa i cukier mam jak najbardziej w normie, więc już jestem spokojna, tylko po co mnie tak nastraszyli tym pierwszym wynikiem, ile się musiałam nipotrzebnie nadenerwować 😠
Dobra, zmykam poczytać co tam popisałyście 😘

Cholercia coś mi się "e" zacina, musiałam wszystko poprawiać 😠


Cieszę się, Ze tylko na strachu się skończyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
a ja czuję sie coraz słabsza...pamietam jak rano wstawałam i ogarniałm cały dom...wtedy była spokojna kawka i odpoczynek...spacer zaliczony...a teraz ...głupie porzadki trwają strasznie długo...no niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość:laugh:


Karolciu, już niedługo będzie po ciąży i odzyskasz siły 🙂
A pogoda też Was nie rozpieszcza niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atus Ty juz przestań 🙂Jestes Nasza i Cie nie oddamy 🙂Tak samo jak Toja goscisz w sercach Naszych 🙂
Ty jestes z Nami, a My z Tobą...i nie chce tu juz smutasów słuchać:laugh: :laugh: :laugh:
korzystajcie ze słoneczka 🙂

ja z Bartim poległam i spalismy 2,5h...wstałam przed 15-ta przerazona, bez obiadu...i na szybko ziemniaczki robilam w piekarniku:P...a teraz mzm nakaz lezenia od męza...nawet powiedział, ze w pidzame mam wskoczyć:P...a on ogarnie domek i poprasuje 🤪 normalnie dziewczyny wymiekłam 🤪

Miłego popołudnia laseczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację Ata, dobrze, że tylko na straszeniu się skończyło 🙂

Kar_ola ja też ostatnio szybciej z sił opadam i coraz częściej nie chce mi się NIC 🙂 Ale mężusia to masz złotego 😉

Poczytałam sobie Wasze ostatnie rozmówki, gorący temat się pojawił 😉 Szkoda, że przegapiłam tą rozmowę ☺️

Jak Wam dzisiaj minął dzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Inka 🙂
Ja dzis przelezałam całe popłudnie. Kregosłup odmawia całkowicie posluszeństwa. Mąz przed chwilka wyjechal na próbe bo w piatek koncert mają daleko od domu, wiec dzis pewno ok pólnocy wróci.
Posprztał mi kochany cały domek i kolacyjkę zrobił. Mały juz w pidzamie lata, wiec ja troszke mam luzy.

Pisałam dziś z Moniką, u lekarza wszystko ok. Musi jeszcze probic badania kontrolne. Dziś jechała na basen z Hubercikiem i siostra. Pozdrawiam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...