Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mojego Bartka do jedzenia nigdy nie trzeba zmuszać:P
a bajki leca a on patrzy w talerz...zreszta jak tv miał u siebie to cały dzien był włączony, a on i tak nie patzrył...wyłacznie słuchał...teraz poszukuje mu piosenek " 4 krasnoludki" "miczitanka" bo spodobały mu sie w przedszkolu zabawy przy nich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
mojego Bartka do jedzenia nigdy nie trzeba zmuszać:P
a bajki leca a on patrzy w talerz...zreszta jak tv miał u siebie to cały dzien był włączony, a on i tak nie patzrył...wyłacznie słuchał...teraz poszukuje mu piosenek " 4 krasnoludki" "micipanka" bo spodobały mu sie w przedszkolu zabawy przy nich 🙂


Aaa skąś to znam , tv leci one i tak nie patrza ale jak wyłącze to ryk. Wiec sie ostatnio wycwaniłam. Jak sie dobrze bawia , to włączam im po prostu płyte cd z bajkami/piosenkami i im leci i jest spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolciu, a co do koszmarów, to jakieś dwa lata temu mój Mateusz, też często miał sny z potworami i co najlepsze, strasznie płakał przez sen i wtedy strasznie ciężko było go dobudzić i trzeba było czekać, aż się uspokoi i znów zaśnie.
Całkowicie skończyło się oglądanie bajek z potworami. Nie obeszło się oczywiście bez płaczu, ale przynajmniej koszmary się skończyły.
Zwróć uwagę, jakie on bajki ogląda i jak dużo jest w nich przemocy, albo potworów jakichś dziwnych, to mu nie pozwalaj oglądać.

Moja Gabrynia do dziś boi się np. Muminków, ale mi ta bajka też nigdy się nie podobała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Karolciu, a co do koszmarów, to jakieś dwa lata temu mój Mateusz, też często miał sny z potworami i co najlepsze, strasznie płakał przez sen i wtedy strasznie ciężko było go dobudzić i trzeba było czekać, aż się uspokoi i znów zaśnie.
Całkowicie skończyło się oglądanie bajek z potworami. Nie obeszło się oczywiście bez płaczu, ale przynajmniej koszmary się skończyły.
Zwróć uwagę, jakie on bajki ogląda i jak dużo jest w nich przemocy, albo potworów jakichś dziwnych, to mu nie pozwalaj oglądać.

Moja Gabrynia do dziś boi się np. Muminków, ale mi ta bajka też nigdy się nie podobała 😞


Dziekuję Atuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie! U mnie dziś wreszcie nie pada, aleee chyba nie obejdzie się bez burzy, duszno i parno 😞 Ale chociaż mogę pranie na balkoniku powiesić 🙂 Mnie dziś czeka prasowanko, wykorzystam to, że dziś nóżki nie dokuczają 🙂 W nocy obudził mnie straszliwy ból, ale mężuś mi wysmarował i dało si zasnąć, a teraz jak ręką odjął 🙂 Chyba go wykorzystam na codzienne nocne masowanie :P
Później muszę na większe zakupki, bo w sobotę mam gości na urodzinkach :P
Miłego dnia kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje kochane pszczółki 🙂Jak tam zdrówko ? 🙂Dawno mnie tu nie było i nawet nie próbuje nadrobic zaległości moje Wy gadułki:P Wybaczcie ale nie dam rady 🙂
U mnie niby ok, dostałam ostatnio w nocy jakiegoś nerwobóla 😞 nie mogłam oddechu złapac ,strasznie kuło więc wybrałam się do lekarza,no i niby coś z krążeniem mam nie tak,ciśnienie skacze,jakieś szmery słychac i wyniki będę robiła ale ogólnie nie ma powodów do zmartwień-i całe szczęście 🙂
Mała rośnie,aktywna skubana jak nie wiem co 🙂 skacze i wierci się niemożliwie 🙂(to po tatusiu),wyniki z glukozy też mam ok więc w sumie jestem zadowolona 🙂Jedynie co mnie martwi i smuci to brak męza 😞 sam jeszcze nie wie kiedy wróci 😞 a mi zostało cierpliwie czekac...
Karola dla Ciebie 😘 dziękuje za troskę 🙂I dla Was wszystkich dziewczynki buziaczki ślę 🙂 😘
Kurcze,łapią mnie skurcze w nogach ostatnio w nocy cały czas,budzę się z bólu 😞 Wy też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to faktycznie,kupię sobie dodatkowo magnez 🙂

A na nowym mieszkanku tak sobie,nie mogę się przyzwyczaic 🥴 teraz jestem na starym mieszkanku i przynajmniej się wysypiam 🙂mam dostęp do neta 🙂jakoś nie czuję się tak samotna 🙂Mieli mi tak piec wymienic i jeszcze tego nie zrobili 😞i tak czekam...
Lecę małemu śniadanie zrobic ,bo wstał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...