Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a szaleją już, ale tylko na placu zabaw, po chodniku, to się boją jeździć, że w kogoś wjadą 🙂 [img size=235]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/zdjecia_018.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Udało mi się nawiązać kontakt z naszą kochaną Anią 🙂
Czuje się dobrze, w czerwcu była w szpitalu, ale już jest dobrze wszystko 🙂


Najwazniejsze, ze u niej dobrze i z Jej dzidzią. Cala sytuacje pt." kontakt z Ania" pozostawie bez komentarza...
bo jakos slow tych nie potrafie zapomniec "nie chce mieć tego typu znajomych w kontaktach":/ ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Przyjaciółki 🙂
Żegnam się z Wami na 14 dni...
Mam nadzieję, ze nie zapomnicie o Mnie...codziennie bede Was podczytywać, ale nie sadze, abym posta dała rade wrzucić przez telefon...
Kochane dbajcie o siebie 🙂
Zdrówka Wam zycze i wspaniałej pogody.

Dla Wszystkiech 😘 😘 😘 😘 😘
ps. dam znać Atuli na kom. jak wyniki po szpitalu 🙂
Pozdrawiam...i juz tesknie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Kochane Przyjaciółki 🙂
Żegnam się z Wami na 14 dni...
Mam nadzieję, ze nie zapomnicie o Mnie...codziennie bede Was podczytywać, ale nie sadze, abym posta dała rade wrzucić przez telefon...
Kochane dbajcie o siebie 🙂
Zdrówka Wam zycze i wspaniałej pogody.

Dla Wszystkiech 😘 😘 😘 😘 😘
ps. dam znać Atuli na kom. jak wyniki po szpitalu 🙂
Pozdrawiam...i juz tesknie....



Karolka juz? Kucze trzymaj sie i bedzie dobrze Slonko:* Myslami jestesmy z Toba i Natką. Buziaki i wracaj szybciutko.
Buziaczek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane moje dziewczynki 🙂

Karola dopiero co weszłam a Ty mi na 14 dni zwiewasz 🙂Wypoczywajcie i bawcie się dobrze,już tęsknimy za Tobą 😘 😘 😘 😘 Dodam jeszcze ,że trochę Ci zazdroszczę,ja jeszcze muszę cierpliwie czekac na swojego męża 😞
Atuś śliczne fotki szkrabów 🙂 dają jezzu na tych rowerkach 🙂super 🙂

Martuś dla Ciebie 😘 za obronę 🙂 Gratuluję Kochana 😘

Toja 🙂 moja zapiekanka to nic szczególnego,Gotuję makaron na pół twardo,podsmażam pieczarki,cebulą ,pierś z kurczaka,obgotowuję brokuły.Wrzucam to wszystko do naczynia żaroodpornego ,na to starty ser(przekładam warstwami bo kocham ser żółty) 🙂i zalewam to sosem 🙂 wstawiam do piekarnika na ok 25 min i wsio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Toja 🙂
Biorę gotowy sos pieczarkowy winiary albo inny, rozrabiam do ze śmietaną i startym serem i wsio 🙂Ogólnie z sosami to można działac na wiele sposobów zależy co kto lubi 🙂

Współczuje dolegiliwości z nerką 😞 a ze zgagą też się meczę 🥴

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulalala zaraz południe a tu nikogo nie ma 🙂 Jedyna Inka co z ranka zajrzała 🙂
Mnie wszystko piecze po wczorajszym wypadzie 😞 niby od słonka uciekałam ale ramiona ,nogi tak mnie pieką,masakra 😞Dzisiaj chyba nigdzie nie wychodzę....

Miłego dnia Brzuszki Kochane 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...