Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamuśki!

Kar_olka dobrze, że już jesteś, może trochę się forum rozrusza 😉 Dziewczyny chyba upałem zmęczone i nawet pisać im się nie chce 🙂

Atula zdrówka dla tatusia 😘

U nas też masa komarów. Już popołudniu nie da się na dworze wytrzymać, bo obsiadają 😠

Wczoraj miałam wizytę u lekarza i ten też ( bo chodzę do dwóch ) powiedział, że syneczek będzie duuuży 🤪 Waży już 2kg, kluseczka :P

Miłego dzionka dziewczynki, ja dziś z domu się nie ruszam... Tak tu przyjemnie, chłodno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki!

Kar_olka dobrze, że już jesteś, może trochę się forum rozrusza 😉 Dziewczyny chyba upałem zmęczone i nawet pisać im się nie chce 🙂

Atula zdrówka dla tatusia 😘

U nas też masa komarów. Już popołudniu nie da się na dworze wytrzymać, bo obsiadają 😠

Wczoraj miałam wizytę u lekarza i ten też ( bo chodzę do dwóch ) powiedział, że syneczek będzie duuuży 🤪 Waży już 2kg, kluseczka :P

Miłego dzionka dziewczynki, ja dziś z domu się nie ruszam... Tak tu przyjemnie, chłodno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewuszki!

jakie plany na dziś?! Ja pomimo upałów zamierzam wyruszyć na miasto w poszukiwaniu łóżeczka dla mojej córci :laugh: , wczoraj zamówiłam na allegro zmianę pościeli, dziś dokupię prześcieradełko, falbankę maskującą i moskitierę (wydaje mi się lepsza niż zwykły baldachim).

Zmykam na śniadanko, 3majcie się Brzucholki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki 🙂

Mnie nie będzie przynajmniej tydzień... W sobotę wesele, za tydzień następne - na drugim końcu Polski. Wybieramy się w długą podróż z przystankami u szwagra i cioci po drodze na odpoczywanie 😉 pokażę Wam jakie zrobiłam kartki i jak opakowałam prezenty 🙂 no i taki bajerek - pary młode z klamerek zrobiłam 😁 😁
[IMG]http://i29.tinypic.com/2z8bvcx.jpg[/IMG]
[IMG]http://i32.tinypic.com/2gwdvvd.jpg[/IMG]
[IMG]http://i31.tinypic.com/w7kdbp.jpg[/IMG]
[IMG]http://i28.tinypic.com/vhb7s1.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
angi napisał:
kochane przyszle mamusie czy ktoras z was ma ulozenie posladkowe dzidziusia?i przy tym jakies powazniejsze dolegliwosci??



Hej Angi ,
mój dzidziuś ma ułożenie posladkowe. Ale nie mam jakiś poważniejszych dolegliwości. Cierpliwie czekam ąz sie obróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wyśle Wam na n/k link do fotek z tych 2 tygodni-co Mnie nie było 😆
kto nie dostanie a chce upomniec sie proszę:P

ja dzis posprzatałam całe 🤪 mieszkanko 🤪
pusciłam 3 pralki 🤪 i jeszcze całe popołudnie spedziłam na działeczce z moja mamą i siostrą 🙂
Nasi synowie sie tak stesknili, ze wariowali razem w wodzie jak szaleni 🙂dobrze im zrobiła taka rozłaka 🤪 hehe moj B oczywiście ma juz rozciety łuk brwiowy i siniaka na poliku:Ptak Nasze chłopaki sie koksują nawzajem 😉 mam nadzieję, ze Natka bedzie spokojna jak przystało na dziewczynkę 🙂

martwie sie Martuś, że milczysz ostatnio...odezwij sie kochana 🙂
Monia Ty również- chyba maz przyjechał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny co tam uwas umnie to ciezki dzien wszystko mnie wkurza przez mojego głupiego brata pokłuciłam sie z meżem na sam wekkend trez pewnie bedzie sie nie odzywał do mnie z dwa dni a to wszystko przez głupi wyjazd nad wode dzis i człowiek musi teraz cierpiec a ten młody gnojek sie cieszy,,,,muja curcia juz od 24 tyg ciazy lezy prawidłowo główka w dół ,fajnie mam nadzieje ze sie nie odwruci w ost,chwili . toju naprawde piekne karteczki ,, 🙂 oklasik dla ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i rozpoczynam sobotnią sesję 🙂
Dzień Doberek Dziewczynki.
Pogoda znów nie do pogardzenia- upał, zreszta noc tez była duszna 😞budziłam sie co 20-30minut aby napić sie wody...Mój T juz od 4-tej na rybach:P mało mu było:P a mój B od 6-tej urzeduje w Naszym łózku i tylko mówi "mamo patrz na mnie nie spij" :P i jak tu nie zwariować?!

dziś planuję cały dzień na działce...w basenie przeleżeć:Pchociaż troszke ochłody mam 🙂

Miłego Dnia kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!

Toja, piękne te Twoje prace ręczne 😘

Kar_ola, super wyglądasz, brzusio taki okrąglutki, poproszę o więcej 😉

U nas dziś troszkę chłodniej. Na szczęście, bo robimy grilla dla rodzinki i jakby było tak jak wczoraj to chyba bym w domku przeleżała... Nocka była ciężka 😞 Było tak duszno, że o 2.00 przeniosłam się na podłodę, pod okno :P I tak koczowałam do 4-tej, więc jestem baaardzo niewyspana 😞

Zmykam na kawusię z teściówką.

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...